Bisikletliler Dernegi 8 Mart Dunya Kadınlar Gunu Etkinligi...

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
http://i102.photobucket.com/albums/m114/murats/amsterdam4-1.jpg

Pedallarımızı bu kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çevireceğiz.
(yukarıdaki fotograftaki gibi ülkemizdede kadınlarımızın özgürce bisiklet kullanabilmeleri dileklerimizle)
Buluşma yeri : Taksim gezi parkı
Gezi Saati : 10:00
Parkur : Taksim-Mecidiyeköy-Maslak-Sarıyer-İstinye-Ortaköy-Kabataş

- Etkinliklere dernek üyelerimiz katılabilir. ( Hemen üye olabilirsiniz.)
- Etkinliğe katılım için Lütfen kayit@bisikletliler.org adresimize ad, soyad, cep tel. ve etkinlik adı içeren mail atınız.
- 18 yaşından küçükler velileri ile katılabilir.
- Gezimizde Kask takılması zorunludur. ( kiralık kask 2.00 TL bilgi@tamorg.com)
- Gezi hızımız max. 20 km/h.
- Gezi boyunca Velespit mağazası teknik servis aracı takip ederek arıza yapanlar ve yorulanlar için destek verecektir.
- Mevsim nedeni ile yanınızda yağmurluk bulundurmanızı öneririz.
- Gezi öncesi bisikletinizin bakımını yaptırınız.
- Yanınıza yedek iç lastik bulundurunuz.

Scudo

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
anlaşılan nerede olacağımız belli oldu

kaptan duruma göre ben geliyorum

birşey daha söyleyeyim tüm bisikletci arkadaşların bulunması lazım diye düşünüyorum çünkü tam da seçim arifesinde sesimizi çıkarmamız lazım bisiklet yolu için gerekli yerlere ulaşması lazım bu turun ona göre hazırlık yapmalıyız diye düşünüyorum bankart filan ve medya filan ayarlanırsa sesimiz duyurulur.

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
:):)

Boyle anlamlı bir gunde ben de orda olacagım...

Sevgiyle....

cato

Aktif Üye
Tepki
133
Bisiklet
Trek
Bisiklet Kullanıcılarının Bizde Varız Demek Için Dünya Kadınlar Gününde Orda Olmak Gerekir .organize Eden Arkadaşları Kutlarım . .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@trinity72

elmas kaptana bu etkinliğinden dolayı bu anlamlı günde
teşekkürü bir borç bilirim
bu ülkede artık kadınlar yerlerini almalıdır
ve malesef biz erkekler kendimize biraz çeki düzen vermeliyiz
robocop

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bakırköy bölgesi
pazar günü için toplanma ve ulaşım konusunda hava yağışsız olursa sahilden pedallıyarak gidilebilir,bir diğer seçenekte hava yağmurlu olursa gezinin daha başında ıslanmamak adına tren kullanılabilir.

önümüzdeki günlerde netleştirelim.

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
Değerli arkadaşlar bu hareketler çok güzel hareketler hepimiz ülkemizde bisiklet kullanımını ve sporunu yaygınlaştırmak ve geliştirmek adına sesli sessz birşeyler yapmaya çalışıyorken bazı bisiklete binen arkadaşlar tabii onlar belki bisikleti sadece spor olarak görüyorlar onu bilemiyorum geçen pazar derneğin sezon açılışı etkinliğini görüp ilginç bir yorum yapmıştır lütfen bu arkadaşın yorumunu okuyalım ve onun yorumuna yorum yapalım derim buda bir bsiklet hareketini desteklemektir diye düşünüyorum teşekkürler.
adres: tanışma istanbul anadolu yakası istanbul yol grubu 117.sayfanın en alttan ikinci yazı nick GdBAR.

• Beğen
Tepkiler: trinity72

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
8 Mart etkinliğimiz ile Pedallarımız Dünya Kadınları için dönecek,

Etkinlik boyunca önde bayanlar pedal çevirecek, bizlerde destek için yanlarında olacağız.

Öncelikle Tüm bayanları bekliyoruz, yanlarındada destek veren bayları

Ayrıca Derneğimizin açılış etkinliği için yazılan yazıya gerekli cevabını üyelerimizin vereceğine inanıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Boran

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
Hatasını fark eden GdBAR 'dan ÖZÜR AÇIKLAMASI yapılmıştır.
Bilginize.

-------------------------------------------------------
"Ne yazıkki forumlarda bazen düşünceler kelimelere döküldükten sonra,yazanın anlatmak istediği ve okuyanın anladığı arasında yorum farkı oluyor.Sonuçta yüzyüze konuşma değil maalesef.Yazdıklarınızda haklısınız ve özür diliyorum.

Ben tamamen olayı yorgun beynimin ve vücudumun nasıl yanlış yorumladığını yazdım.Sucuk olayını aydınlığa kavuşturmak için izin verirseniz şöyle birşey aktarayım,yol bisikleti grubununda bildiğim kadarıyla sucuk ve yumurtayla arası iyidir,ona bir göndermeydi.

Umarım bu olay zaten bölünmeye uğramış yol bisikletçileri arasında yeni bölünmelere yol açmaz ve burada kapanır."
--------------------------------------------------------

Bende Özür ve açıklama için teşekkür ederim.

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
Anlamlı etkinliğimize VELESPiT mağazasından destek, 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeni ile Bisikletliler Derneği üyesi bayanlara özel VELESPiT mağazası % 15 indirim yapıyor. 8 Mart gününe kadar geçerli indirim için teşekkür ediyoruz.

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Gezimiz için Bisikletliler Derneğine, yiyecek sponsorumuz Aslı Bisiklete, içecek sponsorumuz Bahar Hırdavat (Trek Distribitörü) ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.
Gelecek turlarda görüşmek üzere.

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
herşeyin için murat ve aslı bisiklet ve trek bahar bisiklete teşekkürler

resimleri beklemekdeyiz

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Herkese Merhaba,

Dun bizi bu etkinligimizde yalnız bırakmayan tum pedal dostu beylere , pidelerden dolayı Aslı Bisiklet'e, Ortakoy'deki cay ikramlarından dolayı Trek Distributoru Bahar Hırdavat'a , Bisikletliler Dernegi Baskanı Sn.Murat Suyabatmaz'a ve katılan tum pedal dostlarına SAMIMIYETIMLE tesekkur ederim...

Ilgılı gezinin fotograflarını asagıdaki linkte bulabilirsiniz...

Sevgiyle....

(link)