Bisikletli sporcuya arkadan çarparak ölümüne neden ol ve sonra adı "kaza" olsun.

Scudo

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.779
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha kaç bisikletli daha can verecek!!!

Bisikletçiye bisiklet yollari yapılmadıkça, kör kara cahil trafik canavarlarina caydırıcı cezalar verilmedikçe, biz bisiklet severler sessiz kaldıkça maalesef çok bisikletli daha can vermeye devam edecek!

Onlarca bisikletli hayatını kaybettikten sonra yukardaki soykediklerim yapılmış neye yarar...

Son düzenleme:

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bizimkisi gibi ülkenin ekonomisinin tüketim üstüden döndüğü bir toplumda, tüketim karşıtlığı bakımından başı çeken araç olan bisikletin kullacılarının ölümü, baştakileri üzmez; aksine ölümümüz işlerine gelir.

Heba olan bir hayat daha. Ne denir ki.

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.300
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Ölen arkadaş dünya 3.sü. Yani profesyonel. Hatta nette bisiklete ters binip sürdüğü videolar bile var. Çarpan 8de8 suçlu. Ama ne olacak ki taksir denir, 15-20 bin verir gider.

hodor

Üye
Tepki
301
İsim
Serkan Kara
Bisiklet
Diğer
Bu tür haberleri her duyduğumda salonun köşesinde duran bisikletime bakıp acaba sonumuz mu olacaksın diye bir düşünürüm. Gerçekten insanı hep tedirgin ediyor toplumdaki saygı seviyesi değişmedikçe, adalet denen kurum hak ettiği cezaları vermedikçe bu devran böyle gider. Allah yakınlarına sabır versin başımız sağolsun.

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.331
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ona arkadan çarpan davara en az 20 yıl verilmeli ki o ve onun gibi oksijen israfı tek hücrelilerin az bi aklı başına gelsin.

Ülkede parayı veren ehliyet alıyor !! Bunun ehliyetine de ömür boyu el konulmalı.

Ulan ayı ! Bisiklete nasıl vurabilirsin akadan gelip . İnşallah en ağır cezayı alırsın !!

Allah Rahmet eylesin bu genç kardeşimize

Yorgun

Aktif Üye
Tepki
152
İsim
Tacir
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bir sporcu kaç senede yetiştirilir diye sormayacağım , bir evlat ne eziyetlerle büyütülür bilirmisiniz ?!
Allah rahmet etsin . İnşallah suçlu layikince cezasını alır .
Yayaya , bisikletçiye çarpmanın savunmasız birine kurşun sıkmaktan hiç bir farkı yok ...

Yeni_kullanıcı

Aktif Üye
Tepki
163
İsim
Oğuzhan Aydın
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Allah günahlarını affetsin, ailesine sabırlar versin.
Türkiye böyle bir yer olsun istediler, oldu. Birisinin çiftliğindeki hayvanlar gibiyiz. Yaşam değerimiz kazandırdığımız kadar. Vergiler yüklenmişiz kazandırmakla sorumluyuz. Siyaset önemlidir, zihniyet önemlidir, ahlak önemlidir. Bunlar olmayınca insan zararlı yaratıklar oluyor.

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.085
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yazık diyecek bir şey yok merak ettiğim şey acaba gelişmiş bir avrupa ülkesinde ülkesinde bu tür kaza ve ölüm oranı bize göre nasıl ? Avrupa ülkelerinde böyle bir olayın cezası ne ? Bizde bisikletliye bakılan göz mahalle arasında bisiklet binen bir çocuğa bakılan gözle aynı kaç defa yol benim hakkım olduğu halde arabanın benim kaç yaşında olduğumu görmeden korna bastığına önümü kestiğine ve diklendiğine şahit oldum ta ki ben gözlük ve kaskı çıkarıp 40'lı yaşlarında biri olduğumu gösterene kadar sonra pardon kardeş...Sıkıntı bisikletin taşıt olarak görünmemesi bunun beyinlerde yer etmemesi....

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yav bu insanlar nasıl emniyet şeridinde giden birine çarpabiliyorlar anlayamıyorum. Nası bir andavallıkk seviyesi gerektiriyor acaba? Kimbilir hangi sevgilisine mesaj yazıyordur.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Emniyet şeridinden giden birine arkadan çarpan öküz muhtemelen telefonunu kurcalıyordur.
Yolda yürümesine bile müsaade edilmemesi lazım bu tiplerin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Biri canına kastettiginde alttan al diyorlar neden bagırıyorsun diyorlar , beni öldürmemenin alt kademesi bisikletime 1mt aralıktan yaklaşan bir araç .. Sadece ölüncemi haber olması gerek.
Tek bisiklette değil dün turdan dönerken 10 15 keko turdakilere ve bana agaçtan kopardıkları(taş kadar) bizlere attılar böyle maymunlarla aynı ülkede yaşamaktan ne beklersin ki 1 gün önüne çıkmasa öbürsü gün karşına bela olarak çıkacak.. Tek başına bir b*k yapamıyan insanlar 10 15 kişi olunca adam oldular ah kendi memleketimimde yapsaydı o haraketi keşke misafir olunca ortamı bilmiyorduk.

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.103
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Her ölüm üzücü ama maalesef böyle başkasının hatası ve vurdumduymazlığı sebebiyle olan ölümler daha üzücü. Bisiklete binmemek de çözüm değil, böyle öküzler kırmızı ışıkta durmayıp yaya geçidinden geçen yayayı da ezer, kaldırıma çıkar kendi halinde yürüyeni de ezer.

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.347
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gene günlerden pazar. Gene bir bisikletci hayatini kaybetti. Pazar gunleri ıssiz yerlerde bisiklet kullanmak gerekiyor. Ahirda kapali kalan camişlarin şuursuzca tepinmesi gibi trafikte tepiniyorlar şeref yoksunları.

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.300
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar kaza sonrası fotolara bakacak olursak rahmetli sol şeritten gidiyor gibi gözüküyor. Eğer öyleyse cahil cesareti derim ben buna.

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.347
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@:DDD
Kaza Pazar sabah saatlerinde oluyor haberin verildigi tarih pazartesi

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
OOf pardon.

@Eroseros
Biraz öyle gibi. Fakat sol sağ fark etmez. Eğer telefona bakmıyorsa sıkıntı yok.