Bisikletle Uludağ'da kar keyfi Şubat ayı içinde yapılacaktır

guneyharun

Aktif Üye
Tepki
297
Bu araç listesi bence üzülmene gerek yok,araç çünkü bildiğim kadarıyla 11 kişilik ve burda 11 kişinin ismi var.Tırmanışa herkes katılabilir diye düşünüyorum ona kısıtlama getirmezler açıkcası.Gönlünü ferah tut ve çalışmalarını yılmadan sürdür

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan
Scudo

nighteagle1

Forum Bağımlısı
Tepki
1.002
ya kaptan,ramo adamın canını çektiriyorsunuz,bu seninkide iş değil.
hemen bir dağ bisikleti almam gerek,seneye inşallah hep beraber gideriz,resimler lütfen çok olsun hiç olmazsa gelince bakarız,en azından bizde gitmiş kadar oluruz.iyi yolculuklar,kazasız belasız inş.allaha emanet.

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Selamalar arkadaşlar;
Uludağ gezisi için çok az zaman kaldı. Araç ile gelecek kişi listesindeki son durum bildiğim kadarıyla aşşağıdaki gibi. Eğer değişiklik olurda gelemeyecek olan olursa haber verirse iyi olur. Kişi sayısını kesinleştirelim...

1-Nedret Günaydın
2-Alperen
3-msd57 (mehmet sinan demir)
4-tanerxc500(%75 geliyorum, heyecanlandım, neden?
5-Ozan Güven
6-Yigit Kuka
7-R.Okyay(yüksek ihtmalle geliyor Okyay kardeşler benimki bir anlamda rezervasyon)
8-H.Okyay
9- Sezai Oktay
10- Mete Ünlügil
11-fatihgüven

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Değerli dostlarım,

Bu turu bir yıldan beri heyecanla bekliyorum ve Uludağ hayali ile yatıp kalkıyorum.organizasyonun başından sonuna kadar uğraşıp bu güne kadar getirdik hep birlikte.

Ancak vücudumda oluşan sağlık problemi (pedal basmamı ve bisiklete binmemi etkiliyecek) nedeni ile bu tura katılamıyacağımı sizlerle birlikte olamıyacağımı belirtmenin üzüntüsü içindeyim şu an.

İnanın bu yazıyı yazmamak için kendimi çok zorladım sonuna kadar kendimle savaştım ama önce sağlık-sıhhat olduğunu düşünerekten hepinizden anlayışınıza sığınaraktan özür diliyorum ve gönlümün sizlerle olduğunu belirtmek istiyorum.

Aracımız hazır bursa’da bizlere eşlik edecek pedal dostlarımıza kadar her şey rutin planlandığı gibidir.

• Beğen
Tepkiler: Elman TEMEL

guneyharun

Aktif Üye
Tepki
297
Nedret Bey; Geçmiş olsun,umarım ciddi bişey değildir.

Tırmanış devam mı? Birkaç sorum olacaktı turu düzenleyen arkadaşlara :
-Tırmanış kaçta başlayacak(Dışarıdan geleceklerde göz önüna alınırsa)
-kaç km? ve kaç saat sürer tırmanış?
-zirvede ne kadar kalınacak?
-dönüş saati?

Şimdiden teşekkürler:rolleyes:

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Tırmanış umarım ki devam umarım ki yüksek katılımlı olur, bursalı arkadaşlardan da kalabalık bi ekip bekliyoruz bize yol göstersinler;) Heycanlı bekleyiş:)

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Nedret Dostum çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın yinede...
Artık bidahaki sefere...
Diğer önemli konuda Bursalı arkadaşlar ile buluşma saati konusunda bizi aydınlarıtlarsa seviniriz. Geçen seneki buluşma yerimiz olursa iyi olur.
Birde ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bizim için kolaylık olacaktır...
İstanbuldan gelecek araç kişi sayısı üzücü ve güncel olarak 10 kişidir bir kişi daha katılabilir...
1-Alperen
2-msd57 (mehmet sinan demir)
3-tanerxc500(%75 geliyorum, heyecanlandım, neden?
4-Ozan Güven
5-Yigit Kuka
6-R.Okyay(yüksek ihtmalle geliyor Okyay kardeşler benimki bir anlamda rezervasyon)
7-H.Okyay
8- Sezai Oktay
9- Mete Ünlügil
10-fatihgüven

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
araç istanbuldan saat kaçta nereden hareket edecek ve tırmanış tam olarak nereden ve saat kaçta başlayacak bu bilgiler verilirse dışarıdan gelecekler için ayrıca araçta açılan yeri doldurabilirim ama yukarıda yazdığım bilgilere ihtiyacım var yoksa cumartesi istanbul yalova feribot gece sürüşü bursa ve pazar sabahı grup ile tırmanış düşünüyorum

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Arkadaşlar üzülerek bende gelemeyeceğimi belirtmek durumundayım.Ailevi sebeplerden dolayı çok istediğim bu tura katılamıyorum.Gereksiz yere listede bir süre yer işgal ettiğimden dolayı affınızı rica ederim.

Hepinize bol eğlenceler dilerim.

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Lİstenin son hali :(

1-Alperen
3-Ozan Güven
4-Yigit Kuka
5-R.Okyay
6-H.Okyay
7- Sezai Oktay
8- Mete Ünlügil
9-fatihgüven

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Alperen ile kararlaştırdığımız saat ve yer olarak ayrıntıları listeliyorum.

İstanbul bölgesi toplanma yeri ve zamanı : VELESPİT mağazası 22:00 – 23:00 arasıdır.

Karşıya geçiş feribotla olacak,Seyahat esnasında yalovada geleneksel’leşen çorba molası yapılacaktır.

Elman Temel ile kararlaştırdığımız saat ve yer olarak ayrıntıları listeliyorum.

Bursada geçen yıl olduğu gibi ÇEKİRGE’ de 06:00 toplanılıp 06:30 olmak üzere hareket edilecektir. (tam açık adresi belirteceklerdir)

Bursa ekibi irtibat için gerekli bilgileri bizlere verecek ve keyifli pedallar dönmeye başlıycak kısmetse.

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Selam Aytekin;

Buluşma yeri Velespit önünden olacak. Sabah 06 civarı tırmanışa başlayacağımız için geceyarısı yola çıkacağız. 23.00 24.00 gibi... Bence araç ile gelirsen çok iyi olur. Çünkü soğukta 35 km kadar tırmanış olacak bütün enerjini çıkışa sakla derim :) Tabi birde inişi var oda ayrı bi güç istiyor :)

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Mete Bey iş dolayısıyla gelemiyor... :(
Kişi sayısı daha düşerse malesef araç ile gitmek maliyetli olacak...

1-Alperen
3-Ozan Güven
4-Yigit Kuka
5-R.Okyay
6-H.Okyay
7- Sezai Oktay
8-fatihgüven

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Ya bu tur ertelebilir mi?
H.Okyay ve R.Okyay da gelemiyormuş, iptal olması üzücü olur, daha müsait ama yakın bir tarihe ertelense, zaten 6 kişi kaldı??

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Üzücü olur cidden benim için, ama öyle bir durum olursa da son gün belli olmasın.

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
ben kısmetse cumartesi akşam 19:30 feribotu ile yalova oradan bursaya pedal yada otobüs o anki hava yol ve benim durumuma bağlı tabii birde bana katılan olursa onlarınfikrinede bağlı gece bursa konaklama sabah erken saatlerde tırmanış makul bi saate iniş ve mudanyadan istanbula dönüş düşünen varsa görüşelim

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
arkadaşlar

turla ilgili olarak çoğunuzla görüşme imkanım oldu,
Alperenle verdiğimiz karar doğrultusunda (yeterli araç için çoğunluk sağlanamamasından 6 kişi kaldı maliyet yükseliyor) turumuzu ileriki bir tarihe ertelemeye karar verdik.

yine tur tarihini yakın zamanda belirleyip (birlikte) iş-okul durumumuzu bu tarihe göre önceden ayarlamış oluruz.

• Beğen
Tepkiler: Haşim Okyay

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
tamam temuçin ,listenin ilk başında sen ve taner olacaksınız ;)

kimseye söz vermeyin üzülürsünüzzzzz :D

• Beğen
Tepkiler: temucin90