Bisikletle Uludağ'da Kar Keyfi...(..buyrun fotoğraflar..)

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Ne düşüştü, o burası değil biraz daha aşıdaydı aslında tam kameralıktı 5 kişi arka arkaya düştük arkadanda jandarma geliyordu yavaş gidin diye anons ediyordu...

• Beğen
Tepkiler: grikartal
Scudo

ceylanaga

Üye
Tepki
14
arkadaşlar harika bi gezi olmuşşş :D en kısa zamanda sizlerle olmak isterimm.. tabi düşme kısmını almiyim ben :D

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@Alperen

:D :D ben yerde kayarken arkadan çarpan sendin galiba, gerçekten çok komikti. allahtan sorunsuz atlattık...

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@penelope

yaww kutsalımm senınde ellerıne sağlık,hatırlarsan zirveye çıkarkende elman ın peşine hatun bır köpek takılmıştı:) allh için hoş tu,sonra hoş t hoş t dedık akutlara sattı gıttıı:)çamur muu dedınn sizlerle ateşe bile girerim be kardeşş,enkısa zaman da görüşürüz tekrar,bekleyın yenı bır organizasyon daha yapıcaz alperenle görüşüp ölee,byyyy

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
YAHUUU ARKADAŞLAR FORUMU BENIM KIZ kaplamış durum da TREK 6500(GRİKARTAL):)::) NİKOOOO için gidiyo dimiiiiii:))))))))))

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@eYa
güzel kardeşim mrb,eee işin ucunda grikartal ve trek i varsa:) o makınaya aşığımm abıı yaa kızım dıyorum ona:)
inşallhh orayada bız bırara damlarız şööölee yükseklerde uçmak gibi bişi yapıcaz:)byyy öptm

• Beğen
Tepkiler: eYa

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Alperen

dostum herzaman varımm:)ve eklemeden de duramıcam,sana özellıkle teşşekür etmek istiyorum,çünkü velespit in tüm olanaklarını bızler için hazırladın,tabıkı emeğıne kelıme bulamıyorum,gerek techizat konusu gerekse bilgi ve birikimini bizlerle paylaşman beni ve tüm arkadaşlarımı inan çok mutlu etti:)en zor anlarda bıle bırlıkte olma dıleğıle hoscakal,

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
BURSALI ARKADAŞLARI UNUTMADAN:burada asıl tesekuru hak edenlarden bırıları de bursalı dostlar,sabahın o soğuk ayazında bızlar için yataklarından kalkıp belkı de kımısının önemlı belkı de özel işleri de vardı malum tatil,hepsini bizler için feda eden bursalı dostlar hepinize ayrı ayrı teşşekükür eder yaşamınızda mutlu ve sağlıklı bol paralı:)günler dilerim,yüreğinizin güzeliiği içimizi ısıttı,dostlukla kalma dileğiiile hoşçakalınnn

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@grikartal

niye içim gidicek yaw :boese157: nasıl olsa yaza kadar tüm o kompetan benim olacak :D
sana resim çek dedik sadece bisikletinin resmini çekmişsin :Skull-175 :D :D

hasanissi

Aktif Üye
Tepki
37
selam arkadaşlar..
yazılanları baştan sona okudum ve o güzel günü sanki bir daha yaşadım. gerçekten muhteşem ve unutulmayacak bir macera oldu. işim nedeni ile sizinle zirveye kadar gelemedim,milli parktan sonra dönmek zorunda kaldım bunun için üzgünüm..:( organize olup istanbul dan ve ankara dan gelen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.böyle organizasyonlarda her zaman varız.Bursa ekibi olarak her zaman yanınızdayız.bol pedallar ve selamlar..
resimler ve video için elinize sağlık..ben fazla çekemedim ama çektiğim kısa bir video var onuda hazırlıyorum.bugün sunarım inşallah..

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
pedal çevirirken avuç avuç fındık yemiştik,birde üzerimde harbiden azıcık giysi olmasına rağmen hiç üşüme hissetmedim ben hatta inişte piknik yapanları görünce sırt çantamda taşıdığım onca şeyi boş yere aldığımı düşündüm bir anda ama sabahki keskin havayıda unutmamak gerekli. :)

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Sağol Okan ne demek... Sizlerin organizasyonu olmasa böyle güzel bir tur olamazdı. Sizlere yardımcı olmak vazifemiz. Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmak ve sizlerinde tecrübe kazanması bizim için gurur verici. Gerçi araçta biraz sıkıştık ama kusura bakmayın :) Kısmetse önümüzdeki günlerde tekrar yeni geziler yapacağız. Niko ile görüştük yeni yerler olacak yada tekrar Uludağ'a gidebiliriz fakat farklı yerlerine, daha çok arazi ağırlıklı olarak...

• Beğen
Tepkiler: elifm ve onsbike

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
selam arkadaşlar:
Tahminimce gezi çok güzel olmuştur her ne kadar Gelmek isteyipte gelemesemde... Bursa dışından, istanbuldan gelen dostlarımıza, bursalılar olarak misafirperverliğimizi bizim arkadaşların gösterdiğini umarım..misafirlerimizle dönüşte tanışma imkanı buldum, çok sıcak bir ortamdı herkese çok teşşekkür ederim. inşallah başka organizasyonlarda görüşmek ümidiyle...
hoşçakalın