Bisikletinizi nereye koyuyorsunuz?

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
gerçekten içim rahat.evin içinde olmadıkça orası çok daha güvenli.trekking yaptığım için nerede ne var biliyorum.oradan kimse geçmez geçsede görmez,daha iyi bir yer bulacağım ama.

Scudo

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
@Yusuf Z. Şipal

Bu cevap çok hoşuma gitti. Arada bende benzer cümleler kuruyorum. Kız arkadaşım duyunca onunla göz göze geliyoruz ...
Benim canımın yongası da salonda duruyor :)... Asansörü olmayan beşinci katta hemde :( ...

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

randie

Aktif Üye
Tepki
89
Ben, depo ve egzersiz için kullandığım bir odada tutuyorum. Üçüncü kattayım. Çıkarması çok kolay. Asansör olsa bile kullanmazdım. Zaten bisikletçi zihniyetine aykırı olur.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Emirhan Kaya

Örtü de ısıyı çeker.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Emirhan Kaya
Bizim apartmanın aşağısında apartmana özel park yeri var orası serin oluyor ben oraya koyuyorum.En azından balkona kalın güneşlik perde asabilirsiniz.

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
3. kattayız her gün benimle birlikte aşağı iniyor aynı şekilde benimle eve giriyor :) ona evimin koridorunda merdivenin altındaki boşlukta çok güzel bir yer hazırladım.. yani aynı evi paylaşıyoruz.. :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@A.Taha TERCAN
Ben de sürekli inip çıkarıyorum ama bu hiç zahmet gibi gelmiyor aksine bisikletten öte birşey taşıyormuşum gibi geliyor. Eminim siz de aynı şevkle taşıyorsunuzdur. Zaten hafifler artık yeterince :)
Arada sırada gelip frenini sıkar gibi yapıyorum, Scott yazısını okuyorum defalarca, bu davranışlarla sanki "nasılsın, bir derdin var mı" gibi iletişim mi kuruyorum acaba diye düşünüyorum :)
Eminim depoda ya da kömürlük vb yerlerde muhafaza eden arkadaşların da pek içine sinmiyordur ama yer darlığı ya da ev muhalefeti bazen mecbur bırakabilir tabii :)

ufuk güneş

Forum Demirbaşı
Tepki
317
kömürlüğe koymuştum benim kronu, kışın aşırı nemden dolayı jant tellerinin bir kısmı paslanmış hatta zincirde de var. nasip olursa bu sene eve çıkarmayı düşünüyorum. yoksa iyice paslanacak

Onur Eryaman

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Sedona
4. kattayız ve hiç üşenmeden indirip çıkarıyorum.
Tabi ki evin en güzel bölümü yani salonda duruyor bisikletim. Gelen misafirler falan umrumda bile değil. :)

• Beğen
Tepkiler: gok

Obsessad

Üye
Tepki
39
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben de apartmanın girişinde merdiven boşluğuna bırakıyorum..sitenin güvenliğine de tembihledim bu bisiklet bensiz dışarı çıkmayacak dedim..içim rahat:)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
yatak müsait ama beraber uyumuyoruz ancak aynı odadayız. varlığımız birbirimize huzur veriyor.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bi hırsız olsaydım, şu başlıkta yazılanları okur, hüngür hüngür ağlardım :D :D

• Beğen
Tepkiler: AHMET67