Bisikletimin Modeli Nedir?

hackxien

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
Komik gelebilir belki fakat şöyle bir durum var,3-4 yıl önce tam bisiklet almaya karar vermişken eniştem benim bisiklet var,masraf yapma onu vereyim sana dedi.Neyse,ozaman arada bir kullandım,sonra uzun bir süre yattı kenarda.Şimdi artık çok sık kullanmaya başladım,fakat bisikleti değiştirmek istesem modelini bilmediğim için piyasa fiyatı hakkında pek bilgi bulamıyorum.Üstünde yazan her yazıyı arattım ama aynı tür bir bisiklet ile karşılaşmadım. :) Evet markası Salcano ama işte belki eski olduğundan bulamıyorumdur ama yardımcı olacak varsa sevinirim. :) Teşekkürler.

Dosyalar

Scudo

Cosmic camel

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Diğer
Piyasası için modelini bilmenize çok gerek yok hocam benzeri olan bisikletlere bakmanız yeterli bence. Tahminen 200 - 300 arası eder max.

Sizdeki bunun biraz daha eski bir modeli olabilir hocam (link)

hackxien

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
Aynen buna benziyor,dediğiniz eski bir model olduğu için benzeri ancak bu kadar olabilir sanırım. :) Teşekkürler.

hackxien

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
@Şükrü Güllüoğlu

:) Yok şu anda zaten satmayı düşünmüyorum,amacıma gayet iyi hizmet ediyor pek performanslık bir olayım olmadığı için fakat zaten artık bunu bana verdi,yani satsam da sıkıntı olmaz. ;)