Bisikletim hakkında bilginize ihtiyacım var

cimeyil

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bir giyim markasının yaptığı çekilişte bisiklet kazandım. Aranıza katılmış oldum :) Bu konuda fazla bilgi sahibi değilim. Firma için özel üretilmiş. Tanıtımlarında 1000 Euro değerinde olduğu söyleniyordu. Bisiklet vitessiz olduğu için en uygunu bu bölüme sormak olduğunu düşündüm. Fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz. Fotoğraftaki bisiklet tam olarak ne bisikleti olarak geçer? Şehir mi, tur mu? Ya da vitessiz olduğu için o sınıflara girmiyor mu? Lastikleri ince. Bilgi verebilir misiniz?

http://d.haber3.com/other/1332853242_jack_jones_bisiklet_kampanya_gorseli.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-Eoweb0KPL5Q/T3HlqbM0sgI/AAAAAAAAIBo/ugmcLRKnvDY/s1600/1332853297_Jack_Jones_Bisiklet_Kampanya_Gorseli.jpg

Scudo

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Jack and jones un yeni kampanyasi sanirim. Bisikletiniz bir single speed ancak arka gobegi flip flop yani cift tarafli oldugu icin fixed gear olarakta kullanilabilir. Zevkli bir bisiklet guzel tasarlanmis. 1000 euro benim fikrimce abarti bir rakam olmus satis psikolojisiylede ilgili biraz jack nd johns un.

Bisikletinizin en avantajli tarafi track endleri olmasi. Fixed gear hakkinda diger konulari okur ve aramiza katilirsaniz mutluluk duyariz.

Bisikletiniz hayirli olsun bol pedallar

• Beğen
Tepkiler: cimeyil

cimeyil

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Carraro
Sağolun, bisikletler hakkında fazla bilgim yok. Forumu araştırıyorum. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Bu arada evet Jack Jones un

Tepki
1
@cparlakgul

Merhaba, bisikletin fixed gear yada single speed oldugunu nereden anladiniz? Ben henuz cok yeniyim.Hic birsey bilmiyorum desem yeridir hatta.

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Single speed olduunu vistessiz olusundan anladimda fixed olmadigini anlamam icin gidip bakmam gerekti.

Diger konulari okursaniz yeterince bahsettik bence hem konularda bir suru degisik fikirler ve sistemler var

• Beğen
Tepkiler: Ozan Bektasoglu

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Geometrisi başarılı, fixed ve single (arka dişli sisteminin flip flop) oluşunun anlaşılması da arka da fren sisteminin mevcut olduğundandır. Üzerindeki komponentlere de özetle yüzeysel bakacak olursak 1000 Euro'nun şişirme bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası hem fixed hem single bir bisiklet olmakla yeni nesil üreticilerinde bu trendi yakalama ya da el atma babındaki bir örneğide bu bisiklettir. Güzel bir hediye olmuş, iyi günlerde kullanırsınız umarım.

cimeyil

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Carraro
Çok sağolun, bilgiler için teşekkürler.

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Vey be, demek bu bisikleti kazanan talihli (lerden biri) sizsiniz. Ben de şansımı denedim ama olmadı :( İyi günlerde kullanın...

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Tek kelimeyle muhteşem.

Ek olarak, bu bisiklet türü -fixed gear- merakım artıyor. İleride hobiye dönüşmesi için de altyapılara başladım. Sanırım koleksiyoneri olucam bu türün.

tunckuyel

Daimi Üye
Tepki
83
Yiğit, Sedona Carnaval modele de bakın diyeceğim ama 100 defa bakmışsınızdır diye tahmin ediyorum :)

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
@tunckuyel

Bakmaz olur muyum :) baktım. Ama açıkçası sıfırdan çok kendim yapmak istiyorum. Hatta kafamda böyle gittiğim yerlerden çat kapı almak var. Eskiler üzerinde duruyorum. Gün gün araştıracağım tabi konunun temelini. Böyle pastel renkler kullanırım diye düşünüyorum. Mat ya da parlak olabilir. Kafamda daha çok 60-80'ler kafası var. Hatta bir vw vardı alta fotoğrafını koyacağım. Hipi ruhlu tek tip renkler...

https://lh5.googleusercontent.com/-Kckl8YKOZz0/UAALkkte4tI/AAAAAAAADnY/DSB9GjzvXYw/s640/730%252034.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-MFItu-9cRAk/UAALk_w2IDI/AAAAAAAADnc/APsOiEGOczE/s640/730%252035.JPG

Fotoğraflar Güney Fransa, Vic La Gardiole kasabasından; şahsım tarafımdan çekilmiştir.

Bakalım.. Kimbilir bu kültüre kanalize olabilirsem neler çıkar ortaya.. Bir de ileride bu işin ticaretine soyunuyor muymuşum? Şaka maka çok özel geliyorlar bana. Umarım devam edebilecek kararlılığı gösterebilirim. :)

• Beğen
Tepkiler: tunckuyel