Bisiklet yolu ortasinda neredeyse carptigim bukulmus direk - Video

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@emre savuran

@eyupozturk

Cok tesekkurler

@Can kavakçı

Hic hareket ettiremeyecegimi dusundum acikcasi, belki de yapabilirdim gerci. Sabah gecerken bir parca duzeltildigini gordum ancak yine gecebilecek duzgunlukte degildi maalesef.

Scudo

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@verisakeet

Akşam geçerken bir el atarsın hayrına. Bakarsın yerinden kalkacak gibidir :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
O yolu uzun bir süredir kullanmıyorum. Yolun en sağ şeridi bisikletlilere ayrılmış durumda, ayrılmış derken "yol üzerinde bisikletli geçebilir şeklinde işaretçiler" mevcut. İnadına yoldan gidiyorum, hatta çevirme yapan polislerin gözünün içine baka baka geçip gidiyorum.

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@Erdal YILMAZ

Guc bir far olmadan zaten imkansiz, gerci her turlu riskli, cam kiriklari, taşlar, cukurlar engeller ne ararsaniz var.

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
bir de arkadan gelen otobusler ve dolmuşlar genel de kaldırıma sıfır çok yakın gidiyor arkamdan geldiğini fark eder etmez, 100 200 metreden fazla gidemeden yoldan bisiklet yoluna geri çıkıyorum.

bostancı sonrası genellikle dragos ve sonrası o yolllarda evet bisiklet yolunda çok fazla iniş çıkış var ayrıca cam kırıkları bisiklet yolunda çok daha fazla yaz kış fark etmiyor...

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@ikan yüzgeçgölü

@Tahir Keskin

Bu aksam gectigimde neyseki duzeltilmisti. Ayrica baktim hakkaten tek basima kaldirabilecegim bir direkt degildi :) Neyse ilgilenmisler en azindan. Tum yol boyunca sorunsuz geldim nasil olduysa.

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin