Bisiklet Vlog yapmayı düşünüyorum sizce neler yapabilirim

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
@zubeyr gun Dimi sonra bisikletçiler e de kin beslesinler. Bu nedir kardeş, araba aynası kır, 30 ile giderken makas at. Yani bisiklet diyoruz çevre dostu diyoruz olmaz yanlış demişsin orada. Yani yaşınız dan dolayı kanınız kaynıyor ama o enerjiyi başka şekilde değerlendirin.

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu
Scudo

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.544
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Harbi Bisikletci Aslında sony ses kayıt cihazım vardı yanımda ama koyacak pek bir yer bulamadım. Xiaomi Yİ ve sjcam 4000 kullanıyorum .

• Beğen
Tepkiler: Harbi Bisikletci

Harbi Bisikletci

Aktif Üye
Tepki
162
İsim
Uğur Ertürk
Bisiklet
Mosso
@samet akkaya videoya bakinca telefondan cekilmis gibi gordumde ondan oyle yorum yaptim abi kusura bakmayin :)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bakım forum yazarlarını buradan uyarıyorum apaçice şeylerle karşıma gelmeyin. Zaten her yerden ışık, müzik, cıngıl, fragman, imge, imaj, reklam bombardımanına tutulmaktayız. Bu hayatta vereceğiniz en iyi şey huzur vermektir. Biraz daha az sessizlik, biraz daha doğal ışık, biraz daha tabiat, biraz daha naturel yaşam. Herkes kendi yaptığının en tarihin sonu, en mükemmel şey, en mega anlatı olduğunu iddia ediyor. Modern çağın bombardımanından beynim yandı. Lütfen bloglarla, vloglarla zaman geçirmeyi bırakın yapacaksanız tabiat diye bir şey kaldıysa gidin ona teslim olun. Birde şu aksiyon kameralarıyla yapılan şeylerin çok matah bir şey olduğunuda zannetmeyin. Ucuz ve basit şeyler. Gidin yazabiliyorsanız soner sarıhan gibi kitap yazın, gürkan genç gibi adamakıllı tur yapın hala bakir birşeyler kalmışsa onu keşfedin.