Bisiklet ve parçaları testleri, videoları ve dokumanları başlığı

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar sayfada uzunca bir araştırma yaptım ama tam aradığım şekilde bir başlık bulamadım. Örneğin lastik testlerinin yapıldığı videoların veya kıtapçıkların, görsellerin bulunduğu bir konu veya başlık bulamadım. Bu durum jant setleri, rulman testleri kadro testleri gibi bir çok katogori içinde geçerli, Konunun içerisine girdiğimiz zaman herhangi bir marka model ile ilgili testleri izleme, sonuçlarını kitapçıklarını görme şansımız olursa, ürün satın alırken veya kullanırken ne gibi özelikleri test sonuçları varmış öğrenmiş oluruz. Kısacası ürünler hakkında çok daha detaylı bilgilere sahip oluruz. Bu konu ile ilgli tüm testleri, videoları, dokumanları ve görselleri bu başlıkta toplayabilirsek herkes bu imkandan faydalanmış olur. İlk örnek de benden olsun.

İnternetten rast gele bulduğum iki örnek video.

Scudo
Tepki
319
İsim
Behlül Dülger
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kullanmış olduğum bisikletin lastiği 700x38 cst city lastik gayet memnunum 4 aydır kullanıyorum teker patlaması yasamadim YouTube da bisiklet sevdalısı bir arkadaş var kanalın ismi biteker şiddetle tavsiye ederim a dan z ye bisiklet ile alakalı herşeyi anlatıyor bazı bisiklet restorasyon calismalarida var 👍😉

• Beğen
Tepkiler: dgny.berke