Bisiklet üzerinde ne kadar kalori yakıyorum?

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
(link) kullanırken Runtastic PRO'yu açmak gerekiyo mu acaba. Her türlü aktivite için Runtastik versiyonu varken Runtastic Pro neden var çözemedim :)

Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@DKN Her yağ zararlı değildir. Bkz. Omega 3, 6... Burda yağlı süt veya kuruyemişler yenilirken abartılmaması gerekiyor. Yağsız sütlerin besleyicilik değeri de azalıyor. Ben Karatay yöntemiyle 7 kg verdim. Katılmamakta özgürsünüz.

• Beğen
Tepkiler: Murat.Bagci
Tepki
7
İsim
Mehmet Ozyaman
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet sürerek günde sadece 1 saat (vaktim keske daha fazla olsa) 25 günde düzenli olarak beslenme ile 5 kilo verdim öyle arkadaşlar ın dedigi gibi sabit 20km hızla felan da degil 10 15 km civarı hızla denemek le bişey kaybetmessın

• Beğen
Tepkiler: Taxonera

Ümit Kocabaş

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
ÜMİT
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
@bdemirkiran Garmin Fenix almayı düşünüyorum nereden uygun olur görüşlerinizi alabilirmiyim

bdemirkiran

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Sedona
@ümit KOCABAŞ Hocam yurtdışı imkanın varsa yurtdışı önceliğin olsun fiyatlar daha uygun. Buradan alacaksan da garminsaat.com var oraya da bakabilirsin.

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott

@Taxonera cardio egzersizlerini sabah kalktiktan hemen sonra ac karnina yaparsaniz tum gece boyunca yemek yemedigniiz icin ac olup insulin seviyesi dusecektir ve nabziniz yag yakma araliginda yapacaginiz egzersiz ile oncelikle vucuttaki yaglari yakmaya baslayacaksiniz. o yuzden ac karnina spor yapilabilir :)