Bisiklet tişörtleri

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
@Sabri YILDIRIM

Evet, bugün onaylandığına dair e-mail geldi. Bu onay mail'i zaten sistemsel olarak varsa sorun yok ama yoksa gelmeli tabiki, hızı ise size kalmış :) Bu arada bisikletforum.com eleştiri ve geri bildirim açısından çok faydaki oldu ve olacak sizin için.

Emeğinize sağlık, işinizde başarılar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Sabri YILDIRIM
Scudo
Tepki
9
İsim
Eren
Bisiklet
Lapierre
Gördüğünüz ürünlerden 3 tişört satın aldım. Gayet güzel beklediğim gibi resimdekinin aynısı şeklinde geldi. İnternetten alışverişe güvenmeyen arkadaşlar için buradan alabilirsiniz güvenilir satıcı :harika:

• Beğen

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
IMG_20170516_220515.jpg IMG_20170516_220538.jpg

T-shirtler gerçekten mükemmel iş yerindeki arkadaşlarım ve müdürler bile beğendi. Yeni ve biraz daha agresif tasarımlı modeller olursa yine alacağım :)

• Beğen

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@ErenKaymakcı Çok teşekkür ederim, iyi günlerde giymeniz dileklerimle.

@EnesKlf07 Çok teşekkür ederim, yeni modeller ekliyorum her fırsatta. Bu konuyu açtığımda bisiklet kategorisinde 24 model vardı şimdi 47, devamı gelecek.

R A

Üye
Tepki
65
İsim
Atsushi Miyazaki
Bisiklet
Corratec
sitenizde o yakada secsem v yakada secsem aynı görsel çıkıyor düzeltebilirseniz yada bir kaç örnek buraya koyabilriseniz bende almak istiyorum, bir not daha eklemek gerekirse renk secenekleri beyaz ve krem olarak gözküyor seceneklerde lakin soldaki görsellerde beyaz siyah thsirtler.

• Beğen

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@R A Bahsettiğiniz notlar benim de aklımda ama tek başıma her birine yetişemiyorum, zira mesai saatlerinde mevcut işimde çalışıyorum geriye sadece akşamlar kalıyor. Size hızlı yardımcı olmak adına, bana tarztisort@gmail.com mail adresime istediğiniz modeli/modelleri belirtirseniz v yaka da nasıl olacağını e-mail olarak gönderebilirim.

Yeni Modeller

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Yeni modeller çok güzel. Ellerinize sağlık.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
takip.

bir de sadece beyaz mi var?
keske hem renk, hem de polo yaka secenekleri olsa (tabi ki polo yakalarda cizimler bu kadar buyuk olmaz)

sadece beyaz yokmus, siteye bakinca gordum.
Fakat, diger renklerin gorsellerini goremiyoruz, o biraz kotu.

• Beğen

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@mithgor her renk için model yapıp yüklemek ciddi zaman. Ama istenen modeli satın alma öncesinde yaparım :) zamanla renk alternatifli tasarımları da yükleyeceğim.

@Ilter Elmas çok teşekkür ederim

ASAP Rocky

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
@Sabri YILDIRIM merhaba, tasarımlar baskı şeklinde mi oluyor? Yani elle deyince sert hissediliyor mu?

Birde mesela siyah renk aldık tasarımın içindeki renkler ona göre revize mi oluyor? Yani nasıl duracağını nasıl anlarız?
Son olarak normal yakadan daha salaş bir yaka da var demişsiniz onun fotoğrafı varsa onuda alabilirmiyiz?

• Beğen

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@ASAP Rocky Tasarımlar su bazlı boya ile yapılıyor yani elinizi sürdüğünüzde plastik gibi bir doku olmuyor ve baskının yapıldığı alanlar nefes alma özelliğini kaybetmiyor. Tasarımlar beyaz üzerinde gösteriliyor olsa da bazı modeller farklı renk tişörtlerde de üretilirken bazı modeller sadece beyaz renk üzerinde üretilebiliyor. Tercih ettiğiniz modelin farklı renkte nasıl üretileceğini siparişi verirken not kısmından yazarsanız hazırlayıp size gönderebilirim.

@ASAP Rocky
Ayrıca standart bisiklet yaka ve salaş bisiklet yaka modeller için fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

Standart: (link)

Salaş: (link)

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
peki kaliteli polo yaka tisortlere bu tasarimlardan yaptirma sansimiz olur mu?
Fiyat farki onemli degil, ben is yerine giyecegim icin polo yaka lazim :)

• Beğen

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@mithgor baskı olur problem yok. Kumaş lacoste kumaşı yani delikli olursa baskıda delikli olur ama kötü olmaz bence.

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda bisiklete binerken giymelik tişört almayı planlıyorum fakat aklıma takılan sorular var. Geçen gezerken terlediğim için yokuş aşağı inerken baya üşüdüm almayı planladığım tişört kısa kollu uygun fiyatlı bir şey üstüne de hırka giymek. Acaba hırkadan dolayı gene üşür müyüm? Onun yerine uzun kol ve kısa kol içlik alıp üzerne bir kısa kol normal bildiğimiz tişört giysem yine terden dolayı beni üşütür mü?

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kunget
Kısa kollu tişört üstüne ne giyersen giy rüzgar bilek kısmından içeri nüfuz ederek yine de üşütür. Ya hem nefes alıp hem rüzgar geçirmeyecek 3 katlı kombin yapacaksın, ya da yanında yedek kıyafet taşıyacaksın.

Benim rotalarım genelde önce tırmanıp sonra tırmandığım yeri inmeye yönelik olduğu için atlet, günlük tişört ve bimden aldığım rüzgar geçirmeyen ceket ile sıkıntısız sürebiliyorum. Ceketi almadan önce çantama yedek tişört ve atlet koyup tırmanış bittikten sonra üstümü değiştiriyordum. Diğer türlü içlik+forma/tişört+ceket en az 300 lira masraf. Benim masrafımsa sadece cekete 60 lira vermek oldu. Şu tarz (link) bir şey işe yarayabilir. Hem kol kısmının ucu koluna yapıştığı için rüzgar geçmez içeri. Ayrıca katlayıp cebe sığacak kadar ufaldığı için çantada yer işgal etmez, ağırlık yapmaz.