Bisiklet sürerken sabrımızı zorlayan şeyler nelerdir..

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
@Ahmet AKÇA

Hayır dostum ben Bafra da oturuyorum ve antreman güzergahı olarak kuzeydeki köy yollarını kullanıyorum, bafradan ne kadar uzaklaşırsam bisikletten o kadar keyif alıyorum.

Scudo

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@ReşitÇağırgan

demın turdan geldım adamın bır motorla bana hadı yarısalım dedı bastı gıttı:):)

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Raşit S

eyvallah abim sagolasın:) bu yasadıklarımız bızım basımıza gelen gercekler abım:)

Tepki
156
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Edirne gibi bir yerde çift şeritli olan yolda 1 mt genişliğndeki emniyet şeridinden giderken motoruyla dibimde korna çalarak geçen hayvanlar.

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Atakan Kovancı

onlar insanlıktan nasibini almamış apaçiler...

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Artık sabrımı zorlayacak bi şey olmayacak çünkü bisikleti bırakıyorum. Uzaylı görmüş gibi bakan bisiklet yolundan yürüyen hatta mangal yapan cahil insanlarla, üzerime üzerime süren minibüs şoförleriyle, yaya geçidi olmayan yerde önüme atlayan yayalarla, bir anda kapısı açılan park halindeki araçlarla, bisikletli grubun içine bilerek dalan trafik magandalarıyla uğraşmayacağım. Canımı sokakta bulmadım. Ne zaman şu ülkenin insanı biraz medeni hale gelir o zaman tekrar alır binerim

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@Furkan Çınar

Senin sabir ramaga gelmis hatta tasmis ustam..aslinda bunlara inat suruceksin ve bisiklet yoluna park eden arabaya burasi bisiklet yolu buraya araba parkedilmez..bre hayvan diye bi sticer yapip yapistircaksin..bugun izledigim videodaki ruz adamlar gibi.trafik kurallarina uymayanlarin arabalarina yapistiriyolardi.boyle bi calisma baslatsak mi ne yapsak.:)

Gökhan Kovancı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Wheeler
Sabrimizi zorlayanlar saymakla bitmezki. Yolda giderken arkadan korna calanlar birde son zamanlarda banami denk geliyor bilmiyorum yanimdan gecerken bowww auwww gibi aptalca sesler cikartan minik aklinca korkuttugunu sanan dingolar.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AykutÇ.

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Aykut Ç.
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beynini sadece hamallık yaparak taşınması gereken bir yük olarak gören iki ayaklı yaratıklar. Herşey bunların başının altından çıkıyor. Kurban olayım 4 ayaklılara.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
yaya.
(kabul etmedi bu kadar kisa :D)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Önünde agır agır giden kamyon vb. taşıtlara sesini çıkar(a)mayan sürücülerin cüsse farkından dolayı siz şeridi ortalayıp gittiginizde kornaya basmaları.Halbuki kamyondan daha hızlıyız ama işte o algıda seçicilik yok muuu. :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Raşit S

o kırmızı ben kırmızı mı :D

ArdaE

Aktif Üye
Tepki
96
Bisiklet
b'Twin
- mtb ile yol yapmaya çalışan iri biri olarak ters rüzgar :)
- köpekler
- ani açılan araba kapıları
- İstanbul gibi dev bir şehirde bile zaten kısıtlı olan bisiklet yollarında piknik yapan, grup halinde yürüyen, hatta yürümeyip dikilen yayalar.

Şu son maddenin fotolarını çekip koyacağım bir gün

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
trafıkte benı gecemedıklerı ıcın sag serıtten gıderken bana dıreksıyon kırmalarına acayıp sınır oluyorum he bıde aynı sekılde trafıkte gıderken durak olmadıgı halde yolcu ındıren otobus şöförleri ve sagına soluna bakmayan yolcular.:)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ya gercekten kimse kusura bakmasın ama çok aşağılık şoförler var araba kullananlar arasında. Adam gözümün icine baka baka yola çıktı. Bilerek frene basmadım son ana kadar da sabrettim ve acı fren yaparak tam arabanın dibinde durdum. On frene abandım ve arka tekeri havalandırdım dengem vozulmuş gibi yapıp ayağımı sol on camurluga koydum. Sonra da bağırdım çağırdım. Ses çıkartmasına müsaade etmeden yola koyuldum.

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@ArdaE

o tersten esen ruzgar adamı bısıkletten sogutur valla:)

berk35

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
bisiklet yolundan yürüyen insanlar ve geldiğimi göre göre önümden geçmeye çalışanlar...

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
bisiklet sürerken sabrımı zorlayan ilk unsur yayalar. yaya kaldırımında beklemiyorlar da yola inip tam da benim geçeceğim yerde bekliyorlar. bir de fazla miyop veya iyimser mi desem yayalar var. geldiğimi görüyorlar ama yine de artık çarparsam bir çuval pamuk çarpar mı diye düşünüyorlar yada her ne ise önemsemiyorlar. ikincisi ise, bilhassa Ankara'nın ukala, çok bilmiş, bencil otomobil sürücüleri. azıcık yavaşlayıp yol vereceklerine, doğrudan üzerime hızlanarak sürmeleri. üçüncü unsur Ankara'daki avcı dolmuş ve halkotobüsü sürücüleri. duraklara güzelce yanaşıp yolcu indirip bindirmek söyle dursun, yayalar ile aralarına mesafe koyup yolun ortasına yakın durmaları. dördüncüsü ise kadın sürücüler. o kadar bilinmezler ki, sağa sinyal verip sola dönmeleri; duygu durumlarına göre size tatlı sürprizler hazırlamaları mümkün. nadiren karşılaştığım ise, sehir dışı yollarda havalı kornalarını duyurmak isteyen ağır araç sürücüleri. evet abicim, havalı kornanız güzel, evet olsa böbrek taşlarımı döker o ses.

• Beğen
Tepkiler: Murat19

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
yanımızdan gecen ve anıden korna calıp bizi urkuten şöförlerede cok asırı gıcık oluyorum.