Bisiklet sürerken ağırlık eldiveni kullanmak

Ebr33401

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar merhaba, bende selex'in ağırlık eldivenleri var, oldukça rahat. (Resimdekinin aynısı) Sonradan aldığım ucuz bisiklet eldiveninden çok daha iyi. Sizce bisiklet sürerken kullanmak abes olur mu :)

http://spor-borsasi.com/FB,23,18,selex-spider-body-eldiveni-body-eldiveni-selex.jpg

Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Görüntü açısından abez kaçmaz, düşme anında da kolay parçalanmıyor ama normal bisiklet eldivenleri daha iyi hava alıyor, özellikle jellileri darbe emme konusunda daha iyidir.

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Açıkçası spor mağazalarına gittiğimde sürekli aklımdan geçiriyordum ama avuç içindeki destekleri kıytırık olanlar hep karşıma çıktığı için "iyi olsa alırdım" diye söyleniyordum. Abes olacak bir durum olmadığı gibi eline zarar gelirse daha kötü olur. Yarım bisiklet eldivenleri genelde fileli gibi olduğundan belki ağırlık eldivenlerinde bu olmayabilir bence tek handikapı bu olur.

Şimdiden güle güle kullan:cool:

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Ben uzun zaman kullandım hiç bir farkı yok önemli olan işe yaraması birkere düşmüşdüm elimin içi yere sürttü eldiven olmasa hep soyulurdu. Elin yara olmasında abesini yakışıklılığını boş ver

Ebr33401

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Bianchi
Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi deneyelim, olmadı kaliteli bir bisikşet eldiveni alacağız artık :)