bisiklet sporu

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
bisiklet sporu diğer sporlara göre biraz dah amasraflı spor değilmi sizler ne düşünüyorsunuz

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Katılıyoruz. Masraflı. Gene de seviyoruz. 3. bisikletimi toplamaya çalışırken aç kalıyorum ama olsun. Sevgiler.

Egkan

Üye
Tepki
10
Bisiklet çocuk gibi; onu da isterim, bunu da isterim! :D Benimki vites kolu, fren bacakları isterim diye tutturdu. Bakalım büyüyünce daha neler isteyecek. Haklısınız masraflı kerata :)

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Ya doğayla iç içe biraz masraflı ama kendi anlımın teriyle yaptığım bir şeyi görünce mutluluk duyuyorum...

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
tamam masraflı ama diğer spor dallarıyla karşılaştırırsak belki okadar masraflı değildir mesela bisiklet yerine basketbol yada futbol o sporlar daha az masraflı gibi geliyor

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Gülü seven dikenine katlanır.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bisikletle yapamadıgınız şey neredeyse yok gibi:) Benzine verilen onca parayı bisiklete veririm daha iyi:eek:.. Üstelik saglıklı bir birey olurum. Bu durumca fayda/maliyet oranı çok yüksek bir spor dalı olarak görüyorum ben:)

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Bisikletçilik,Dünya'nın en pahalı sporları içerisinde ama insan gücüyle giden,gücü en verimli şekilde kullanan,koşmaktan 3 kat hızlı olan bir araç düşünmesi bile müthiş.Mükemmel mühendisliğe sahip bir araç olduğunu gösteriyor.Böyle bir araç için para harcarım kardeşim:).Yaşasın zeka,insan gücü, ve doğa...