Bisiklet şapkası ne derece işe yarar?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Markası buff değil ama ondan kullanıyorum işte. Kafama güneş geçmesini iyi bir derecede koruyor. Saçlarım uzunken de gözümün önüne geçmesini engelliyordu.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Tepki
159
Bisiklet
Canyon
yazlık Buff'u tek geçerim. Muadil markalar da var ama denemedim. Şapkaya falan hiç gerek yok, bir damla ter gelmez gözünüze... illa da şapka diyen olursa bir şey diyemem tabiki...

Furkan NARİN

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Furkan N.
Bisiklet
Bianchi
@Buğra Ünalan Buff'ı deneyeceğim ama buff da eğer terin akmasını engelliyor ise şapka o zaman biraz görünüş diyebiliriz? :)

Berke Şahan

Aktif Üye
Tepki
195
İsim
Berke ŞAHAN
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Sefa coskun Ağabeyim nereden aldınız 10 euroya? Çok güzel şapka valla.

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
Şapka gibi vizörü olan Buff kullanan var mı arkadaşlar? Kaskın altına nasıl oluyor acaba? (link) bahsediyorum.

Ahmet ERENN

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Bende Full Gas markalı bisiklet şapkası arayışındayım fakat bulamıyorum.

Tepki
89
İsim
selim
Bisiklet
Scott
Şunlar da çok şekilmiş alasım geldi :D
(link)
(link)

Ben buff kullanıyorum. Markası buff değil, alalı 3-4 yıl oldu ama hala iyi durumda. Çok işe yarıyor, hem terin gözüme akmasını engelliyor hemde enseyi de kapatmış oluyorum. Ense yanmıyor, kızarmıyor. Tavsiye ederim :harika: Decathlonda 10 liraya yazlık buff lar var, kumaşı da güzele benziyor. Alıp deneyin, pişman olmazsınız. Keyifli pedallar :)

Edit : Buff ların birsürü bağlama şekli var, youtube dan bakabilirsiniz. İstediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. Farklı hava koşullarında farklı şekiller işe yarıyor. Şöyle de link bırakayım bari :)
(link)