Bisiklet ne zaman alınmalı?

Uğur Ece

Daimi Üye
Tepki
30
Bisiklet
Kron
@Ertuğrul

tabi tabi öldürüyor resmen. patinaja kalmamak için çok çaba sarfediyorum bi patinaja kaldı mı bisikletten inip yürümek zorunda kalıyosun, mtb gibi değil malesef :)

Scudo

Uğur Ece

Daimi Üye
Tepki
30
Bisiklet
Kron
@Ertuğrul

iron mi? :) ironi falan değil mtb ve yol bisikleti vites oranları arasında dağlar var. mtb ile en dik rampada dur, yine de devam edebilirsin. yol bisikletinde bu imkansıza yakın. yol bisikleti için asfalt yolda bile durmamak esasken zorlu arazide yol bisikletiyle bi kere stop ettin mi bi daha devam edemezsin, bisikletten iner yürürsün :)

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
ben salcano xrs 030 tiagra ve apex baktım. fabrika üretim durdurmuş. şubelerde de nedense hiç kalmamış daha da gelmez diyorlar...

Tepki
10
Bisiklet
Bisan
@murataslan

(link) istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz . En son sorduğumda 1 hafta önceydi 2450 TL olması lazım .

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aralık-Ocak civarı iyidir.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ocak en iyi zaman kar yağarken alacaksın :D

barbaros soylerkaya

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Barbaros Söylerkaya
Bisiklet
Trek
merhabalar bende sıfırdan ayırt edemeyeceğiniz bir trek 1.2 yol bisikleti var.TREK ONE SERIES 1.2 2013 MODEL 1 ay kullandım fx ds tarzı bir bisiklet almak istediğimden satıyorum.Üzerinde Shimano 105 aynakol (üzerindeki ile arasında -250gr fark yaratıyor.) extra olarak mevcut (513TL).Bisikleti sıfırdan ayırt etmeniz imkansız.
mağaza satış fiyatı bildiğiniz üzere euro ile ve hergün yükseliyor.1190 euro. Yani 3.213TL +513TL de 105 aynakol var..
Toplamda 3726TL ye geliyor. Ben 2.350TL ye satıp bir şehir dağ bisikleti almak istiyorum.eger ilgileneler olursa DS veya fx ile takasa da girebilirim.
Yazdıklarımı bahçeköy trek barış beyden teyit edebilirsiniz

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@barbaros soylerkaya

Yeri burası değil 2. el bölümüne konu açabilirsiniz ;)

barbaros soylerkaya

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Barbaros Söylerkaya
Bisiklet
Trek
merhabalar bende sıfırdan ayırt edemeyeceğiniz bir trek 1.2 yol bisikleti var.TREK ONE SERIES 1.2 2013 MODEL 1 ay kullandım fx ds tarzı bir bisiklet almak istediğimden satıyorum.Üzerinde Shimano 105 aynakol (üzerindeki ile arasında -250gr fark yaratıyor.) extra olarak mevcut (513TL).Bisikleti sıfırdan ayırt etmeniz imkansız.
mağaza satış fiyatı bildiğiniz üzere euro ile ve hergün yükseliyor.1190 euro. Yani 3.213TL +513TL de 105 aynakol var..
Toplamda 3726TL ye geliyor. Ben 2.350TL ye satıp bir şehir dağ bisikleti almak istiyorum.eger ilgileneler olursa DS veya fx ile takasa da girebilirim.
Yazdıklarımı bahçeköy trek barış beyden teyit edebilirsiniz

tamam oraya acarım bırkac kez acyım ama beceremedım herhalde :)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@barbaros soylerkaya

2. El bölümü yönetici onayından geçiyor. 2. El bölüm kurallarını okuyup düzgün bir şekilde fotoğraflı konu açarsanız ilanınız daha fazla kişi tarafından görülüp bisikletiniz daha çabuk satılabilir.

T

tylnzgrkls

Misafir
Bisiklet almak için en uygun zaman ne zamandır?
-Fiyat
-Ürün yelpazesinin genişliği
-vs.
İlginiz için teşekkürler...İyi günler...

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Taylan Özgür Keleş

alacağın bisiklete göre değişir, 2014 modeller çıktığında 2013'lerin fiyat düşecektir mesela. ama her markada aynı anda çıkmıyor yeni modeller, haliyle aynı gün hepsi inmeyecek...
almayı düşündüğün bisiklet türü nedir? bütçen nedir? belki istediğin bisikleti almak için en uygun zaman şuandır... önce bisikleti seçmeden bilemezsin bunu.

bir de ne kadar zaman geçerse o kadar ucuzlayabilir ancak bulmak da zorlaşır bu sürede. geçen senenin bisikletini bulabileceğin en son gün iyi bir pazarlıkla o bisikleti alabileceğin en uygun zamandır.

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
stok durumuna, dolar euro kuruna, modeline, biraz da mevsimine göre değişir fiyatlar
alacağın bisikleti sürekli takip etmek durumunda kalıyorsun böyle olunca da

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Ürün yelpazesinin genişliği açısından en uygun zaman nisan, mayıs, haziran aylarıdır ancak bu dönem tam bisiklet alınacak zaman olduğu için fiyatlar daha yüksektir. Eylül ayından itibaren sonbahar ve kış aylarında ise fiyatlar biraz daha düşer ancak buna bağlı olarak ürün yelpazesi de daralmıştır, çok tutan bisikletlerin stokları tükenmiş geriye elde kalan bisikletler kalmış oluyor.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Yabancı sıteler yılbasına yakın bayagı ındırım yaparlar gıbıme gelıyor.O zaman parca veya bısıklet almak mantıklı olabılır .