Bisiklet dışında nelerle uğraşıyoruz?

bekirs07

Aktif Üye
Tepki
585
İsim
Bekir ATİKER
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pandemi öncesi fitness çalışıyordum pandemi de bisiklete başladım fitness bıraktım.eyt emekli oldum 😁keyfe keder çalışıyorum direksiyon hocası olarak bisiklete binip balığa gidiyorum emekli hayatı yaşamaya başladım birde kuş üretiyorum evde köpek ve kedim var yeterince vaktimi alıyorlar.

Scudo

speedymammy

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
speeddymammy
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Komple yeni bilgisayar almak. Sadece ekran kartı değil.
50 bin tl lik sistemim var .Komple bilgisayar mı alacağım ? Yazdığımı iyice okudun mu ? Burada bilgisayarın oyunu açmama problemi ya da donma problemi yok .Sen diyorsun ki pire için yorgan yak .Öyle mi ?

Amanita

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Hasan UĞUZ
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
50 bin tl lik sistemim var .Komple bilgisayar mı alacağım ? Yazdığımı iyice okudun mu ? Burada bilgisayarın oyunu açmama problemi ya da donma problemi yok .Sen diyorsun ki pire için yorgan yak .Öyle mi ?
:D 50 bin TL'lik sistem 10 FPS veremez yada kare kare oynatamaz. Sır gibi saklayacağına sistem özelliklerini yaz bari şu yorganı görelim.

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri ve 789

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.607
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Müzik var biraz ; (link)

Youtube gibi platformlara müzik veren bir kaç siteye ses üretiyorum. Bir de shutterstock - gettyimages - pond5 gibi sitelere video ve fotoğraf satıyorum.

Bir de çiftçilikle ilgileniyorum. Ahır temizleme, fındık bahçeleme, hayvan bakımı gibi

speedymammy

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
speeddymammy
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
:D 50 bin TL'lik sistem 10 FPS veremez yada kare kare oynatamaz. Sır gibi saklayacağına sistem özelliklerini yaz bari şu yorganı görelim.
Arkadaşım sen ne dediğimi anladın mı ? Mesh shader’in ne olduğunu bile bilmiyorsun belli ki .Daha fazla tartışmaya gerek yok.Saygılar sunarım ve konuyu burada kapatıyorum.Çoluk çocuğun oyun parkına döndü başlık .

Mehmet Cetinbudak

Aktif Üye
Tepki
242
İsim
Mehmet Cetinbudak
Bisiklet
Cannondale
Evde biraz hobi, biraz ufaktan ticaret olarak deri cüzdan, pasaport kılıfı, kartlık, saat kayışı vs. yapıyorum. %100 el yapımı, tamamen kendim ev ortamında yapıyorum.
Ufaktan reklamımı da yapayım bu fırsatla, takip ederseniz sevinirim : (link)
İnternet sitem de (link)
Bir kaç örnek paylaşmak gerekirse;

Adsız tasarım - 2023-07-18T102608.760.png Kahve_6.png Florida_2.png Adsız tasarım - 2023-07-17T132930.187.png 1.png Doppkit.jpg

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.416
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşım sen ne dediğimi anladın mı ? Mesh shader’in ne olduğunu bile bilmiyorsun belli ki .Daha fazla tartışmaya gerek yok.Saygılar sunarım ve konuyu burada kapatıyorum.Çoluk çocuğun oyun parkına döndü başlık .
rtx 20 ile rx 6000 ve üzeri ekran kartları ile çalışan 2018de çıkmış bir poligon hesaplama/çizme yöntemi. Bunlardan eski bir ekran kartın varsa sorun yaşaman normal. Sistem fiyatının bir önemi yok.

speedymammy

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
speeddymammy
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
rtx 20 ile rx 6000 ve üzeri ekran kartları ile çalışan 2018de çıkmış bir poligon hesaplama/çizme yöntemi. Bunlardan eski bir ekran kartın varsa sorun yaşaman normal. Sistem fiyatının bir önemi yok.
Evet .Arkadaş ta bunu ısrarla anlamak istemiyor.

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Müzik setleriyle uğraşıyorum.
Sony LBT A-77 ve SS D-702 kolon.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Umur Bora

portakallimon

Forum Demirbaşı
Tepki
1.297
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Müzik var biraz ; (link)

Youtube gibi platformlara müzik veren bir kaç siteye ses üretiyorum. Bir de shutterstock - gettyimages - pond5 gibi sitelere video ve fotoğraf satıyorum.

Bir de çiftçilikle ilgileniyorum. Ahır temizleme, fındık bahçeleme, hayvan bakımı gibi
Merak edip Spotify'da ilk şarkıya tıkladım, şu anda tüm albümü dinliyorum. Gerçekten aşırı iyi. Umarım daha çok kişiye ulaşır.

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.607
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merak edip Spotify'da ilk şarkıya tıkladım, şu anda tüm albümü dinliyorum. Gerçekten aşırı iyi. Umarım daha çok kişiye ulaşır.
Teşekkür ederim. Çok sağ olun :) Fazla kişiye ulaşmadı 2018'den bu yana ulaşmasının pekte bir önemi yok artık. Beğenmenize sevindim.

• Beğen
Tepkiler: portakallimon

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gerçekten mükemmel. Lise yıllarında osilaskopu önümüze getirip "işte osilaskop bu oluyor" diyerek biraz anlatıp bir kaç kişiye de üzerinde sinyal hesaplamayı gösterip geri götürmüşlerdi 400 kişiden fazla bir bölümde 1 tane olucna herkesin dokunmasına izin vermiyorlardı. Hep kağıt üzerinden işledik geçti gitti. Proteus programını oldum olası severim. Lise ve myo döneminde arkadaşlarımın dahil bir çok kişiye devre çizmiş tasarlamış ve basmıştım. Hatta 2015 yılında bir firmada 2 katlı devre dahi çizmiş o dönem askerliğim olmadığımdan dolayı elenmiştim. Sonra ihtiyaç kalmadıkça birazını unuttum, piyasada elektronikten ziyade pano ve otomasyon ağır basınca mecburi o tarafa kaydım ama hala elektronik içimde yaşıyor. Emeğinize sağlık güzel hobi ve iş.

Bisiklet dışında bulunduğum şehirdeki bir dağcılık, arama ve kurtarma kulübüne üyeyim onlarla fırsatını buldukça ve ekipman durumum da elverdikçe trekking, hiking ve kamp etkinliklerine katılıyorum, bunların dışında başta tamirat olarak başlamış olsa da amatör çapta küçük mobilya işleri ile uğraşıyorum. Ahşap ve toprak ile ilgilenmek aslında sabır istemesine karşın çok rahatlatıcı oluyor.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.151
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Spor salonu ve bisiklet sürmeyi nasıl ayarlıyorsunuz? Ben bisiklet sürdükten sonra acayip yoruluyorum. Spor salonuna gidecek enerjim kalmıyor.

yoldabirivar

https://yoldabirivar.wordpress.com/
Tepki
395
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gezi,kamp,karavancılık Yurt içi ve dışı çok gezdim kamp yaptım İlgilnen olursa buyrun (link) Şimdi bisiklet ile de yakın çevrede kamp planlıyorum

Son düzenleme: