Bisiklet almayı düşünüyorum yardım!

Tepki
1
arkadaşlar bisikletim salcano eski modellerdendi.Alalı üstünden yıllar geçti ve sürekli arıza çıkarmaya başladı.Uzun zamandan beri kullanmıyordum bisiklet.Nerdeyse bisiklet dökülücek.Siz üstadlara sorum şu olacak;çok fazla pahalı olmasın istiyorum kaliteli olsun istiyorum (300-450 tl arası).Yaşım 17 boyum 1.92 kilom 120 acaba nasıl bir bisiklet önerirsiniz dağ bisikleti istiyorum ama şehirde kullanacam tekerleride biraz kalın olsun istiyorum.(malum kilodan dolayı:D )

Scudo

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Bence Bisan bufalo almayın. Kadro boyu size uygun ikinci el ilanlara bakabilirsiniz. Tekerinden ziyade jantı kalın olsun yani çift katlı, yada bence Az daha ekleyip Kron ve Sedona lara bakabilirsiniz. Salcano da olabilir... 22-23 " bi kadro işinizi görür diye düşünüyorum tabi kullanım amacınız nedir bilemiyorum...

Tepki
1
@uğur kocaağa

normal şehir içinde kullanacam denizlide bir iki bayi dolaştım adama kadro boyu şu olcak diyorum bana başka özelliklerini sayıyor.peki bu dediğiniz markalar ne kadara gelir en fazla bu kadar bütçem var

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Biraz önce bir yazı okudum. Sizin ikinci defa "yardım edecek yok mu?" kelimesi.

Cidden bir şekilde mantıklı veya mantıksız bir öneri olması gerektiğidir.

Öneri olarak, forumda ikinci el bölümündeki satılan güzel bisikletlerden yararlanarak seçim yapmanız.

Tepki
1
@Hakan Dağıstan

Hakan kardeş sana göre 400 tl'ye xc 250 aliminyum 19 inç shımano konpenatlı bisikleti öneririm.Araştırmama göre 1 mayıs 2010 tarihinden sonra efor bisiklette satışa sunulacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Dağıstan
Tepki
19
Bence salcano astroya bi bak derim yada biacnhi hero astro nun özellikleri daha iyi ama seçim senin senin için 2 bisikeltte uygun teşekküerlini beklerim

Tepki
19
Ben salcano astro kullanıcısıym çok hafif bir biiklet ve donaımına göre fiyatıda ucuz salcano astro al derim ama seçim senin şöle bütçeyi 700 tl falan yaparsan carraro daytona 435-v ye bak deriç full deroe shadow dur ama salcano astro senin için çok iyi bir bisiklet