Bisan Praetor ortaya çıktı

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.371
Bisiklet
Scott
Türkiyenin tek ücretsiz dijital bisiklet dergisinin bu ayki sayısında yani bikepedia da,detaylı inceleme yazısı yayınlanacak,bike izmirin kurucusu Mustafa Kemal Kara bizi gerektiğince aydınlatacaktır.
Bu bisikleti biz test edemedik görsel olarak gördük ancak merak eden arkadaşlar için bikepedia (ücretsiz sanal dergi) bu bisikleti sürdü ve bir makale yayınlayacak bildiğim kadarıyla.
Bizi "aydınlatacak" o beklenen makaleyi nihayet okuyabildik. Toplasanız tek bir A4 sayfayı bile doldurmayacak, firmaların kendi bünyelerinde hazırladıkları basın bültenlerinden hallice yavan bir metin. Pek tabii ki dergiyi açtığımızda da öncelikle Bisan reklamları bizleri karşılıyor.

Sizi bilmem ama bana göre bu yapılan detaylı bir inceleme yazısı değil, körler&sağırlar, birbirini ağırlar tiyatrosu. Belki de sektörde işler böyle yürüyor; bilemiyorum...

Scudo

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.156
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
@seko35.50 dergide accel'in 2020 modellerine dair foto ve detay görmeyi umuyordum, yeni modellerin kataloğuna göz atabileceğim bir link paylaşabilir misiniz?

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.156
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
emir yakup bulut
benim bu dergiyle bağlantım sadece okuyucusuyum herhangi bir ticari veya fiili ilişkim yok.bu ayki sayısını önermemde sadece başlıkta adı geçen bisikletle ilgili inceleme yazısı içindi.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.066
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.371
Bisiklet
Scott
Mehmet Altuğ
tamam bir daha okumazsın olur biter
Bir daha okumazsın olur biter...
Beğenmeyen taksiye binsin...
Zorla mı kardeşim?..

Bu sığ kafa yapısı son zamanlarda her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Yere göğe koyamadığınız kurumların, markaların, yayınların ahbap-çavuş ilişkileri ve "gör beni / göreyim seni" hareketleri gözler önüne serildiğinde, aynı basmakalıp cevapları vermekten vazgeçin lütfen.

Guanzo45

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Maşası Pinarello'nun Onda maşalarından esinlenmiş gibi.

Accell 2020 için Lapierre ve Ghost modellerini getirmeyecek diyorlar doğru mu?

OB_Tolga

Aktif Üye
Tepki
312
İsim
Tolga
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Maşası Pinarello'nun Onda maşalarından esinlenmiş gibi.

Accell 2020 için Lapierre ve Ghost modellerini getirmeyecek diyorlar doğru mu?
Evet bu senede Lapierre ve Ghost olmayacak.
@Guanzo45 o fiyatlarla Lapierre getirmesinler zaten.
Onlarda fiyatlar yüksek olacağı ve çok talep görmeyeceklerini düşündüklerinden getirmeyi düşünmüyorlar. Artık mantıkları biz bu bisikletleri Carraro altında da yapıyoruz almak isteyen oradan alsın. 2020 Kataloğu sanal olarak var mı bilmiyorum ama ben kendi kameramla yeni modellerin bazılarını çektim. Çözünürlükte bir sıkıntı olmuş tam net değil görüntü ama buradan izleyebilirsiniz.

Videoda gördüğünüz gibi Di2 Ultegralı modellerden Sram SX li dağ bisikletlerine kadar modelleri arttırdılar Carraro'da. Şimdilik kesin bir şey konuşulmuyor ama ekonomi böyle gittiği müddetçe bu markaları getirmeye pek sıcak bakmıyorlar.

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet bu senede Lapierre ve Ghost olmayacak.

Onlarda fiyatlar yüksek olacağı ve çok talep görmeyeceklerini düşündüklerinden getirmeyi düşünmüyorlar. Artık mantıkları biz bu bisikletleri Carraro altında da yapıyoruz almak isteyen oradan alsın. 2020 Kataloğu sanal olarak var mı bilmiyorum ama ben kendi kameramla yeni modellerin bazılarını çektim. Çözünürlükte bir sıkıntı olmuş tam net değil görüntü ama buradan izleyebilirsiniz.

Videoda gördüğünüz gibi Di2 Ultegralı modellerden Sram SX li dağ bisikletlerine kadar modelleri arttırdılar Carraro'da. Şimdilik kesin bir şey konuşulmuyor ama ekonomi böyle gittiği müddetçe bu markaları getirmeye pek sıcak bakmıyorlar.
Katalog ne zaman gelie acaba. Burada da güzel modeller var:)

OB_Tolga

Aktif Üye
Tepki
312
İsim
Tolga
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Katalog ne zaman gelie acaba. Burada da güzel modeller var:)
Yılbaşından sonra internette çıkar şubat mart gibi normal kataloglarda bayilerde yerini almış olur diye düşünüyorum. Bayi katalogları verildi ama müşteriler için olanlar henüz hazır değil perakende fiyatlar belirlenmediği için.

fisnesuyu

Üye
Tepki
34
İsim
Yok
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@özgür duygu Galiba bu konuda yada Bisan RC kullanıcıları adlı konuda vardı. Bende o katalog var ama nasıl yükleyebileceğimi bilmiyorum eğer biri bana özelden nasıl yapıldığını anlatırsa atmaya çalışırım.

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yılbaşından sonra internette çıkar şubat mart gibi normal kataloglarda bayilerde yerini almış olur diye düşünüyorum. Bayi katalogları verildi ama müşteriler için olanlar henüz hazır değil perakende fiyatlar belirlenmediği için.
Tiagralı modelleri merak ediyorum. Ben bu sene bi bisiklet alıcam da bakalım ne çıkacak.
İkinci el carraro 062 054
Sıfır corelli goat 2
Bisanın rx 9400 dü sanırım vs.
İnterneti katalogu da işimi görür

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.156
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Mehmet Altuğ
sığ kafa yapısı! saol!! cevap bile verip seviyenize inmemek lazım da,sizi mutlu etmek için nasıl bir cevap bekliyorsunuz benden uzun uzun? ben en kısa cevabı verdim okumazsın olur biter dedim kötümü yaptım,ne cevap yazayım uzun uzun neyi anlatayım sizi mutlu etmek için? beklentinizi neden bu kadar yukarıda tutuyorsunuz alt tarafı dijital bir bisiklet dergisi ve yeni yeni taşlar yerine oturuyor,ve alt tarafı bir bisiklet,donanımı belli kadro belli,anladığım kadarıyla siz olayı kafanızda çok büyütüyorsunuz ve bu yüzden beklentilerinizide bu yönde tutuyorsunuz,daha iyisini yaparım diyosanızda buyrun yapında millet okusun.bu arada benim bisanla veya dergiyle bi bağlantım olduğunu düşünüyorsanız unutun bunu işim var gücüm var.

• Beğen

ag249

Forum Bağımlısı
Tepki
1.700
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Carraro'nun MTB modellerini merak ediyorum doğrusu. Geçen sene yerli firmaların hiç biri (Salcano hariç) orta ya da üst seviye MTB çıkarmadı benim gözlemlediğim kadarıyla. Talep artmıştır diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@özgür duygu Galiba bu konuda yada Bisan RC kullanıcıları adlı konuda vardı. Bende o katalog var ama nasıl yükleyebileceğimi bilmiyorum eğer biri bana özelden nasıl yapıldığını anlatırsa atmaya çalışırım.
Bulamadım ama mail atabilir misiniz bana?

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün katalogdan baktım. Üzerindeki setlerle 30000 tl nin altında (ki öyle gözüküyor) bir fiyat bu ürünü fiyat performans ürünü yapar. Son derece seçkin bir ekipman listesi oluşturmuşlar. rc 9800 ün 8500 tl lik rekabetçi fiyatından sonra benzer fiyat politikasını praetordanda bekliyorum.

• Beğen