Bisan Mountain Cat hakkında

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Yazlıkta bu bisikletten var.. Sele borusu alıcam ama çapını bilmiyorum.. Bilen varsa yazsın lütfen.. Teşekkürler..

Scudo

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@||CoZuRTu||

1) konunun tarihine dikkat lütfen.zaten şu ana kadar almıştır sele borusunu.
2) mesajı daha dikkatli okursan bisikleti yeni almıycak zaten elindeki bisiklete sele borusu alıcak.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@||CoZuRTu||

Cozurtu sen hep böyle yapıyorsun dikkatimi çekmiş bulunmakta. Hep eski mesajlara cevap yazıyorsun. Özgür'ün dediği doğru neredeyse yaz bitiyor. Adam çoktan yazlığa gitmiştir almışsa almıştır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
adam o bisikletin üzerine bir drag onarito aldı onuda değiştirdi şimdi treki var :D

Tepki
1
arkadaşlar bende bisikletimi satmayı düşünüyorum bisikletim az kullanılmış yolda bırakmadı beni hiç lastikleri orjinal herşey kendi parçası fiyat belirlemesi yapıcam bu kriterlere göre acaba bisan mountain cat bisikletin sıfırı ne kadardır üretiliyomu halada onuda bilmiyorum gerçi bisikletim sıfır gibi taş gibi duruyo gözüm gibi baktım ama kullanamadım pek anca yazdan yaza zaten yazlıkta duruyo bana yardım edermisiniz fiyat konusunda şimdiden tşk ederim herkese

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
bisikletinizin fotoğrafları ile birlikte konuyu forumun ikinci el bölümüne koyarsanız işiniz daha kolay gerçekleşir

Tepki
1
benim amacım site yoluyla satış yapmak olmadığı için resim koymadım yanlızca sıfırının fiyatını öğrenmek istiyorum fiyat belirleyebilmem için bilen varsa die yazmıştım ama yinede teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: BEYHAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@çiğdem yılmaz

Çiğdem selamlar
Acizane tavsiyelerim olacak. Foruma benim gibi yeni üyeymişsin. Sadece bisiklet satmak veya piyasa araştırması için üye olmadığın izlenimi edindim. Bence sende hala bir bisiklet aşkı, merakı var, ama bu ilgi açığa çıkarılmalı, baskın tutulmamalı. Onun için,
1. Bisikletin hala taş gibiyse yazlıkta tutma. Ankara'ya getir ve yapabildiğin sıklıkta bin. Pedalla. Kilometreler devir.
2. Tabii 90 lı yılların teknolojisi, konforu seni bir yere kadar tatmin edecek, onun için yeni bir bisiklet için bütçe ayarla, marka-model araştırması yap, forumları, tavsiyeleri oku.
3. Sürekli bisikletle piyasada görün, arkadaşlarınla buluşmaya bisikletinle git, onlarda merak uyandır. Bisikletin faydalarından bahset.
4. İçlerinden ilgilenen bir arkadaşına Bisan'ı hediye et. Sen de yeni bisikletini al, birlikte pedallamaya başlayın.

Sana aynen son birkaç ayda başımdan geçen olayları madde madde yazdım. 1996 model Bisan mountain cat, orijinal kadrosu, jantları, iç ve dış lastikleri, vites sistemi (zincir, aynakol ve ruble çok paslandığından değişti, ön ve arka vites halen aktif) ile 10 sene balkonda bekledikten sonra arkadaşımın altında yollara çıktı ve 2 ayda 400 km yi devirdi. Tabii bu anlattıklarım sana uymayabilir. Gönlümden geçeni aktardım. Selamlar...

Tepki
0
Arkadaşlar Bisan Mountain Cat Kadrosu nasıl kaliteli mi yoksa bisanın kötü modellerinden mi ?

TRD8138

Aktif Üye
Tepki
27
En kötü modellidr desek yeridir.Bedeva verilmediği müdetce alınmaz.Bir ara gazteler kuponla veriyordu.

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Selam dağ kedisi sağlamdır ama diyer malzemeleri kötüdür ve oversize değildir keşke yeni bir sistemde dağ kedisi modeli çıksa =) kadro olarak bence sağlam ama ağırlık konusunda ağırdır ve yorucudur

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
mountain cat ile eldorado çok yakın modellerdi farklarını bilmiyorum, kadrosu olabilecek en kötü kadrolar arasındadır. sağlamdır ama tarif edilemeyecek kadar ağırdır. incecik boruları olmasına ve amortisörsüz olmasına rağmen 16 kgdır :D

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Burda yazarken düzgün yazmak lazım...Eleştirler belli bir seviyede olmalı...Siz ne anlarsızınız gibi yazılar olmamalı!!!Bu karoyu tam 14 sene kullandım.Aynakol ve karo hariç değiştirmediğim parçası kalmadı.Lakin gitmiyor bisiklet,yoruyor...Ne kadar bakarsan bak.Temiz kullnaırsan kullan bir yere kadar.Ağır bir bisiklet ama kadrosu çok sağlam.O kadar hor kullandım ne çatladı ne kırıldı ne başka bir şey oldu...

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
Tepki
1
Hayır Yanılıyorsunuz Bisan'nın En iyi Modeli Montrain Cat'dir Onula Tünelden Aşağıya indim bi arabaya son hız vurdum ama banamısın demiyor sadece furş takımları değişecek :D sola çekiyor o kadar ama benim bisikletimden son derece memnunum modifiyeli olmayan o kadar dayanıklı olur mu bilemem ama montain ca t bisanın efsanelerinden biridir

Tepki
4
Sağlamdır, ben onu kullanıyorum. 90 Kiloyum hiç yormadı ve Bindiğim zaman Rahat 15 Km. Yapıyorum...

dogan.

Üye
Tepki
30
bisanlarda kıyaslıyorsan güzel seçim piyasadaki bisikletçilerde bulabileceğin markasız ismi hiç duyulmamış bisikletlerden on kat daha iyidir.çok sağlam kadrosu kardır herşeye dayanır inan bana ancak ağırdır.dilinden konuşmaya başlarsan seni yormaz:in: