Bisan Kaptan yenilenme projesi

Scudo

Erhan1

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
@Tuğrul T.
Teşekkür ederim, yapılan sadeleştirmelerin kadronun çizgileriyle uyumlu bir görünüm yarattığını düşünüyorum.Boya işçiliği,desenler vd değişiklikler kadar bu yalın görünümü ben de seviyorum.

Erhan1

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
@ozgurerdem
Teşekkür ederim,aslında Ferrari otomobiliyle ilgili bir belgeselde deri direksiyona elde dikilerek yerleştiriliyordu,(her iki yanda güzel bir desen yaratıp yükseklik oluşturmadan)bu detay bile fark yaratabilir sanıyorum.Bu videoyu bulursam farklı bir set yapabilirim.
Birkaç noktada daha deri kullanıp belli noktalara parlak taşlar(aşırıya kaçmadan) eklemeyi düşünüyorum.Detay fotoğraflar daha sonra eklenecek ..

Erhan1

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
@Ekrem Yılmaztürk

Çok teşekkür ederim ,Siz "Tarz" kelimesini kullanınca bir sözlüğe baktım, şöyle yazılmış;
taraz; * giysi üzerine işlenen süs, bezeme anlamlarında kullanılmakta, tarz taraz'dan kökenlenmekte..
Kaptan'ın süslü ,parlak-detaylı görünümüyle düşününce bu sözcük tam oturuyor.

Erhan1

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
Birkaç değişiklik sonrası resimler..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Cem Coşkun

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nefis görünüyor, ellerinize sağlık. Çok güzel bir bisiklet yaratmışsınız. Forumda ne zaman Bisan Kaptanla ilgili bir konu görsem hemen bakıyorum, bu bisiklet benim çok heveslenip binemediğim, çok üzüldüğüm bir çocukluk anımı hatırlatır. Ama oğlunuzun hayatı boyunca unutmayacağı bir hediye olmuş. Güle güle, sağlıkla ve kazasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Erhan1