Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir seferde en uzun ne kadar yol gittiniz?

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar, merak ediyorum da uzun süre ara vermeden, ufak molalı dinlenmelerle ne kadar yol gittiniz? Tabii bunu sorarken sözüm dağ bisikletçilerine :) Uzun yol bisikletçileri bizi aşar ;) Ben şahsen kendimi uzun denemedim ama 120 km civarında gittim, daha da gidebilirdim. PEKİ YA SİZLER?

Scudo
90 km civarı gittim
ilk uzun yolumdu baya yorucu geçti ama buna değdi :)

yol olarak 78 km gitmiştim .
birde gecen sene antreman yaparken arazide 10 kmyi 6 defa döndüm 6 gidiş 6 da dönüş olmak üzere toplam 72 km yol yapmıştım

40 gidiş, 40 dönüşle toplam 80 km gitmiştim. arttırmayı düşünüyorum bu sene...

• Beğen
Tepkiler: phardon
Bir günde 65 km. yaptığım oldu. Yaz başında İzmit-Kerpe yaparak daha iyi bir seviyeye çıkarmaya çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: erdal41 ve phardon
istanbul şehir içinde şu ana kadar en fazla 54 km yaptım... uygun bir zamana bulsam ve güzel bir parkur ilk etapda 80 km ye sonrada 100 km üzerine çıkmayı hedefliyorum...

• Beğen
Tepkiler: phardon
capa-kumburgaz 150 km yapmıstık taarık abi ile.bu senede vakıt bulursam 200+dusunuyorum tekırdag falan olabılır.foruma gırmeyen arkadslarım edırne falan yapmıslar tekırdag yapanda var.

Ben en fazla 90-100 yapabiliyordum şehir içinde. Ama bazen 50 yapıp dehşet yorulduğumu hatırlıyorum, ruh halin, güneş, yediklerin vs.. birçok faktör etkili.

80 km civarı...

benım oyle uzun yolum yok 70 km falan yapmısımdır ama o 150 km lere falan gercekten ımrenıyorum bu arada bu hafta sonu bısıkletım bıtıyor heyecandan oluyorum:)

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci
Ben de 130 km yapmıştım. Bu yaz 150km ve yukarısını zorlayacağım.
Bu arada tabii mtb ile yol bisikletleri çok farkeder ve yine takım çevirerek (deryarlı), kamyon arkası vs yaparak çok daha fazla km yapılabilir, yolun dağlık veya düz olması da çok farkeder mesafe katetme açısından.
Bence daha gerçek bir değer bir günde bisiklet üzerinde kaç kalori (km saatleri sayesinde bilebiliyoruz) yakıldığı zorlama için daha gerçekçi bir değer ve 3000 ve üzeri çok iyi eforlardır...

Bugün 118 km yaptım
ama bi hedefim var bu bir şaka deildir türkiye gün rekorunu kırmak 361 km geçilecek..
bunun için her gün ortalama 35 km yol katediyorum artık 3. ayna kol bile hafif gelmeye başlıyor....

bir defa 105 km yol yaptım Tuz gölü turunda
geçen yaz

80 Km'de ben yapmıştım,anadolu kavağına gitmiştik,oldukça zorlamıştı beni,

İçerenköy-Şile-İçerenköy.Kaç km. derseniz bilmiyorum.Km saatim yoktu.

Back