Bir klasik bisiklet manifestosu...

Scudo

master of sprockets

Daimi Üye
Tepki
287
İsim
Kaan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
@mariokaldato O Alan kadro zaten epoksi diye dandik uhumsu bir şeyle yapıştırılmış. İki tümsekte luglardan dağılır o piskelet. Boruları da triple-butted 7005 gas pipe. Jantları da zıpp zıp. 1000 lira değil 4000 lira etmez bea o bisiklet.:D

@mariokaldato en azından mercedes soba borusu kadro yaptırmış rotwild'e. Kaynaklar da sosis gibi. En azından PVC pipe değil. Onları silikonla yapıştırıyorlar daha kötü gözüküyor. Sizinki yine iyi.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kuzey Ege haha :D

@Kaan T. Ehehehe ya saka bir yana konuyu acan sinan kardesimize sonuna kadar hak veriyorum . Sakin yanlis anlasilmasin klasik baska sey hurda baska sey
Ama hepimiz nefs tasiyoruz. Kadromu hor gören cumleler kurdugundan azicik gerildim ama gecti gitti :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato Manifesto var dediler geldim, baktım bir şey yok dedim bari seni boş geçmeyeyim :)

Yurdumun güzel insanının en büyük sorunlarından biri sanırım bu "had" meselesi, nerede başlar nerede biter bir karar veremedik, bilemedik. Aklımızın yettiği yetmediği her konuda ahkam kesmek boynumuzun borcuymuş gibi cüssemizden büyük cümleleri kurmamayı bir türlü öğrenemedik. Ne yapalım, Allah bizi ıslah etsin!

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru amin başkanim amin

@gokhankoc makinan bebek gbi abi aman iyi bak ona cok begendim gercekten Allah kazasiz belasiz gezmeyi nasip etsin

Hakkı Derik

Aktif Üye
Tepki
149
İsim
Hakkı DERİK
Bisiklet
Bianchi
@gokhankoc
Cidden mi bin lira, sele zatenn brooks. :)

Alan varsa alani kaçırmasın :)
Link var mı?

Tepki
26
İsim
Hayriye
Bisiklet
Cube
@mariokaldato
1000TL????? Dalgami geciyorsunuz, üzerindeki Zipp Jant setini vermezler 1000TL'ye, ayrica donanimda Campagnolo Super Record. Link varmi????

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato