Bir kaç soru

Tepki
0
Herkese merhaba. :)

Sonunda amerikadan gelicek birini buldum gelirken bana bi fixed getirmesi için çok konuştum sonunda ikna ettim :)

Aslında toplama niyetimde vardı ama bir türlü kendime güvenemedim çünkü daha önce bi tecrübem yok ve bilgiminde yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Herneyse arkadaşımı ikna ettim şimdi sadece onun adresine bir fixed siparış etmek kaldı.Bütçem ikinci sınıf üniversite okuyan öğrenci bütçesi olduğu için statebicycle da karar kıldım. Sizin bu marka hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum bu fiyatta daha kaliteli bi ürün bulabilirmiyim?

Birde (link) şu bisiklet çok hoşuma gitti ancak normal bi fixie değil herade boyutları 49-62 var bunun hakkındada bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Bi şey daha eklemek istedim daha önce amerikadan tanıdık vasıtasıyla bisiklet getirenlerin kötü tecrübeleri varsa bunları engellemek içi yapabiliceğim bişey varsa öğrenmek isterim :)

Scudo

e.yildiz

Üye
Tepki
75
genelde state bicycle hakkindaki yorumlar olumsuz ama nedenini bilemiyorum. dogal olarak isinizi gorecektir tabi daha iyi secenekler var mi ona bakmak lazim. onceligi ebaye verirseniz daha ekonomik ve iyi bisikletlere ulasabilirsiniz.

yaklasik fiyatlarda su gozume denk geldi ama yine kalitesi hakkinda birsey diyemeyecegim. sadece bilindik bir marka olmasindan dolayi gostermek istedim.
(link)
ayni fiyatlara free shipping lisini de bulabileceginizi tahmin ediyorum.

ayrica sunlara da bakilabilir: kilo tt, iro, surly, kona

genel olarak kadroyu 250 civarlarina bulabilirseniz ki bu bence eski bir yol bisikletide, nispeten yeni kaliteli bir kadroda olabilir.(gerci amerika da hipsterlik nedeniyle pazar biraz yukselmis durumda:) (link) vb. yerlerden alacaginiz parcalarla istediginiz meblaglara maletmeniz mumkun. yalniz bu yontemi izlerseniz drive trainde ki kritik parcalari turkiyeden uyumluluguna bakip almak daha mantikli. alacaginiz parcalar cember, lastik, gidon(indirimde bir nitto var, burda benzeri bogaziyla beraber 500 tlye satiliyor) , sele vs.

ayrica amerikadan getirtiginiz bisiklet ve/ veya parcalara tax refund uygulattirabilirseniz daha karli cikabilirsiniz. son olarak ucakta tasimak icinde belli bir meblag odemeniz gerekiyor diye biliyorum