Bir Günde 220 km. -1800 Metreye, Zigana'ya Tırmanış-

Scudo
Tepki
7
gezin gerçekten çok güzel olmuş. sanki bende katılmış gibi oldum resimlern anlatımın videoların sayesnde. ayğına pedalına sağlık :)

Tepki
77
Bisiklet
Focus
Canım kardeşim pedalına sağlık. Bu aralar bisikleti bir kenera bırakmışsın duyduğuma göre. Senden yeni rekorlar bekliyoruz...

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
tek başına güzel bir yalnızlık hikayesi..ama ben yapabilirmiydim emin değilim..cesaretin için tebrik ederim seni.

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
tebrikler kardeşim, o kadar zor bir yolu bir günde almak büyük başarı... Keşke iki güne yaysaydın ama, daha zevkli bir tur olurdu sanırım...

philykia

Üye
Tepki
141
Öncelikle tebrik ediyorum, ayağınıza pedalınıza sağlık... :)

O zorlu çıkışların ardından gelen inişlerin size ne kadar keyifli geldiğini tahmin bile edemiyorum. yeni parkurlarda yeni paylaşımlarınızı heyecanla bekliyorum.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Çok güzel bir macera.Keşke Türkiye'mizin dört bir yanı Karadeniz gibi olsa. Baksanıza yeşillik temiz hava ve akn sular. İnsan bunlardan başka ne isteyebilir ki :D

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Geziniz ve harcadığınız tüm emek için size teşekkür ederim. İnsanın planlanandan az km yapması canını sıkar ama hiç mesele değil. Çok çok güzel bir tur olmuş. Selamlar

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
o adam 4 masa ilerimde :)

FatihBALTA

Daimi Üye
Tepki
190
Paylaşım için teşekkürler:)Uzun zmandır gitmedğim memleketimi gördüm.İnş gelecek planlarımda var bu:)Bu arada Gümüşhane'liyim ben:D Çok güzel tur olmuş gerçekten.

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
çok güzel bir gezi yapmışsınız anlatım ve fotoğraflar da o kadar güzel ki. Paylaşım için teşekkürler

CevdetÖZTÜRK

Aktif Üye
Tepki
44
okurken gerim gerim gerildim bende bunu tersten dönmeyi düsünüyorum.Baktımda yanına hiç malzeme almadan çıkmıssın lastik yama vs. abine güvendin anlaşılan :D tur dedigin günü birlik olur öle esya tasiyamam yanımda.ama inişlerde çok hızlı olmuş.oraları bilirim virajlar ,çakıllı yollar.helal valla.