Bir bisikletçi nelerden hoşlanmaz?

Scudo

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
sinir olmamak için seçilecek en mantıklı yol bahsi geçen cümleleri kurabilme yeteneğine sahip olan tek hücrelilerle kesinlikle muhatap olmamaktır tenezzül edip cevap vermeyin böylelerine zamanınıza yazık

berk41

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Whistle
Halkımız nedense, bisiklet sürmenin çocukça olduğunu düşünüyor. Halbuki bu konuda insanımız çok geride. Ulusal yayını yüksek kanallarda evlendirme programları vs. yayınlanacağına bisiklet sporuna meyilli videolar izlense, halk daha çok bilinçlenir.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Bunları okuyunca, Polonya'yı neden sevdiğimi bir kez daha hatırladım... Bakalım yazın dönünce neler yaşayacağım.

• Beğen
Tepkiler: @AKTÜRK ALİ@

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Bu sporun memleketimde iplenmemesinden, bu işin ticaretini yapan şahısların benim üç tane petrol kuyum olduğunu zannetmelerinden ve herhangi bir aracın geçeceği yere gelmeden, kıçını akan trafiğe doğru dönerek yaldır yaldır yürüyüp " nasıl olsa çarpacak değil ya " mantığını yürüten yayalardan nefret ediyorum. noktanet.!!!

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yalçıncan.Ulus

Bu lafı bana söyleseler gerçekten durup gel 30km hızla kafanı duvara vuralım bakalım ne oluyor gibi bir soru sorarım sinirli bir şekilde... Daha bizim milletimiz sağını solunu bilmiyor...
Ama biz yaptıkça insanlar doğrusunu gördükçe alışacaklardır yıllar sonra çünkü eğitim sokakta başlar trafikte başlar. Milletçe çok lafımız az icraatimiz var genel problemlerimiz.

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
-nee 1000 tl mi biraz daha katıp scooter alaydın ya
-iyi de mesele o değil ki, maksat bacaklarda o yanmayı hissedeceksin, kendi gücünle birşey başarmanın tadına varacaksın.
- !!
- diyorum ki 3bin daha katıp Şahin alayım mı?
-haa bizim amcaoğlunda var 100liraya da egsoz taktırmış, bir bağırıyor araba sorma.
-sana da amcaoğluna da egsoz!

Tuncay K.

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Merida
Bence burada saydıklarımızın temel Sorunu "Eğitim"

Belli bir kesim gerçekten bilinçli ve saygılı , ama çogunluk bilinçsiz , saygısız , hatası olsa bile üste çıkmaya çalışan , bilgisi olmadığı içinde yorum (espri) yapmaya çalışan tipler malesef ülkemizde sayıları daha fazla...

• Beğen

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
arabanın camından havlayan ve havlatılan köpekler..c.tesi günü asfaltta ortalama hızımı yükseltmek için basmış gidiyorken aniden bir havlama , baktım herif arabanın camını açmış türdeşi bana havlasın diye..e ne diye yaptın ki bunu ?seni ve bütün aileni sevgi ve şükranla anmak zorunda bıraktın beni ,buna mı ihtiyacın vardı?Çocukluğumda seyrettiğim bazı çizgi filmler geldi aklıma :filmin bütün karakterleri hayvanlardan oluşurdu fakat bazıları insan rolünde bazıları yine hayvan olurdu mesela insan özelliklerine sahip bir köpek ailesi ve evin köpeği olarak bir köpek..ama sana teşekkür etmeliyim o havlamanın yolaçtığı kızgınlıkla kısa süreli bir öfke patlamasına sebep oldun ve ben de derhal bu patlamayı pedallara uyguladım yani senin saçmalığın ortalama hızıma 0.4 puanlık bir katkıda bulundu diyebilirim.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Türkiye'de bisiklet kullanmaktan hoşlanmaz..

Akif Y.

Aktif Üye
Tepki
41
bazı yorumlara çok güldüm, özellikle "bu yaşta hala bisiklete binmeye utanmıyor musun" lafına. Ne adamlar var ya

• Beğen

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@volkan rözet

Volkan abi turisler duyarlı evet ama onlarında içinde bazı KAZIK lar çıkabiliyor mesela ben giderken kornaya bastım (bilerek bastım acaba çekileceklermi diye) hahahaha diyerek kahkaha attılar az bir şey çekildiler bir sinir olmuştum o gün onlara :D ve hakkın var bisiklet kavramı çok geride...

Sinir olduklarıma gelince başta yazanların tamamı ve

1-"Çocukmusun sen bisiklete biniyorsun" diyenler (cevabını veriyorum tabi ki)
2-Bisiklet sürerken bir tanıdığın (Yolda giderken 30 la) çağırması ve bakıp geçince sonra atar yapması yanıma gelmedin diye
3-(Daha bir kere başıma geldi) Arkamdan koşup (sanki yetişebilecekmiş gibi) bagajdan tutup düşürmeye çalışması

• Beğen
Tepki
19
1-Ağzında sigara ile bisiklet sürenler.
2-Düz yolda en küçük viteste dakikada 8000 devir ile pedala topuklarıyla basarak bisiklet sürenler.
3-1500 TL lik bisiklete "ohaaa araba mı alıyon" diyerek kafasındaki bisiklet imajı frene basınca GIYOONNKKK sesi çıkaran bisiklet olan insanlar.

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
@Ertuğrul

Benim başıma bir kaç kez geldi yaralanıyordum az kalsın :D

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
@Ertuğrul

Aynen öyle. Daha yeni öğrenmiştim bi 4 yıl önce oluyor. O heycanla ön freni köklemiştim. Son anda üstünden atladım. Şoku atlatıp arkaya baktıgımda kimseyi göremedim :D . Kaçmış

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Yolda turist zannedip hello diyen tiplerden,
Motorsikletin üstünden yoruldun mu dayı gibisinden laflar söyleyen insanlardan hoşlanmıyorum.