Bir bisikletçi nelerden hoşlanmaz?

Scudo

Mehmet Çınar

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Mehmet ÇINAR
Bisiklet
b'Twin
20160708_124053.jpg sollamaya calisirke sıkıştıran araba, mazgallar ve biten pabucun jantin boyasini cikartmasi.

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
Zaten en sağ şeridi parklanma için kullanırlarken ikinci sıra duraklayan her aracın camlarına beyzbol sopasıyla dalmak istiyorum.

Bir de sağ şeridin hakkımız olduğunu bilmeyen dallamalara aşırı gıcığım. Dün zaten 180 km'nin yorgunluğuyla bir tanesi iki kez korna çaldı, yanına gidip ne var lan dedim, bakışını kaçırıp gazladı. Gerizekalı insanlar koskoca 3 şerit var, birini paylaşmaktan sıkılıyorlar.

Karşıdan karşıya geçerken bisikleti hiç tınlamayanlar var, onlar en kötüsü. 20 kg bir mtb alıp hepsine çarpmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: tunç şenel

By.Ghost

Üye
Tepki
30
İsim
Ufuk KAPLAN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bisiklet yolunda yayalara yol vermekten (bir de suratımıza cins cins bakarlar sanki yanlış yerde bisiklet sürüyormuşuz gibi)
bisikletin herhangi bir yerinden gelen sebebi bilinmeyen seslerden
ıslak yoldan (çamurluk varsa sıkıntı değil tabi)
bisiklet yolunda ortadan giden, arkasından gelene aldırış etmeyen tiplerden
bisiklet kullanırken iki kulağınada kulaklık takıp arkadan gelen bisikletçinin yol istemek için çaldığı zil sesini duymayanlardan

• Beğen
Tepkiler: Abdullah ozturk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@hashus1099 bilgisayarınız ya da gta5 oynayabileceğiniz bir konsolunuz varsa çok kolay.Ben alıyorum bisikleti oyunda baktım bana çarpıyor direk patlatıyorum arabaları :D

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
Bisikletimin hor kullanılmasından.
Bu para bisiklete verilir mi diyenlerin o çenesine öyle bir geçirmek istiyorum ki , ama içim elvermiyor.
Kask taktığım için laf edenlerden,
Bisikleti 5km den fazla kullanmamış, uzun yolun ne olduğunu bilmeden uzun yolda tayt giyenlere laf edenlerden,
Bisikletten çıkan, nereden geldiği belli olmayan seslerden,
Yarılan iç lastikten,
Gözlük yokken iğne gibi gözüme giren sinekten,
Bir tur ver de binelim diyen arsızlardan,
Eğer şehir bisikletimleysem derin çukurlardan,
Nefret ederim, unuttuğum mutlaka vardır ekleyiverin :D

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
Bizim ümraniyede yayalar genelde %90 ı ana yola arabaların geldiği yöne değilde tam tersi gelen yöne bakarak çıkar bikere yokuş aşağı iniyordum adamın biri yine öyle çıkıyordu 40 la gidiyordum çok sinirliydim adama gittim 25 km hızla çarpıcaktım bildiğin son anda vazgeçtim bisikleti döndürücektim omzuna fena geçirdim benim yol bisikletide yalpaladı adama durup bigüzel sövüm şimdi bisikletimi sattım güzel bir yol alıcam yoksa birdaha bikaçkişiye çarpmak isterdim :D en azından araba çarpınca öğrenceğine bisiklet çarpınca aklı başına gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Çınar

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
Hatırlamışken ekleyeyim;
Sokakta biriyle karşılaşıp iki laflarken amortisör ayarı, kilidi ile oynamalari,ve vitesleri atmaları,fren manetleriyle oynamaları o parmaklarını kırasım geliyor :D sanki konuşamıyorlar birşeyi kurcalamayınca. Kalp kırmak da istemiyorum ancak içimden geçen bunlar :)

BarkinD

Yola bakan,lastik yakan :)
Tepki
487
İsim
Barkın DEMİRKIRAN
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kavşaklardaki yavaşlıklar hiç hoşuma gitmez. :):):)

• Beğen
Tepkiler: Hakan38