Bilecik

Bertan T.

Daimi Üye
Tepki
65
Çalışıyorum haftaiçi, o yüzden İstanbul'daki etkinliğe katılmam zor :) Ama haftaiçi akşamları kısa turlar (~30km) vs olabilir ya da haftasonları Bozcaarmut gibi turlar.

Scudo

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bilecik merkezde iseniz facebook grubundan hakan yavuz ile iletişime geçin akşam turlarına çıktığımız zaman size de haber verebilir..

Bertan T.

Daimi Üye
Tepki
65
Merkezde değilim, Bozüyük'te oturuyorum Melih Bey.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
591
Bisiklet
Scott
@Melih AÇIK

Melih mesajını yeni gördüm. Biz bu pazar gidiyoruz ama sen daha İstanbul'dan dönmemişsin. Olsan çok güzel olurdu.

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
iyi gunler ben ahmet , çarşamba persembe cuma cumartesi gunleri Bozüyük ve yakin bir yerde ikamet edeceğim bu taraflarda hangi turlara katilabilirim veya sizin duznleyeceginiz bir tur varmidir, Teşekkürler.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
591
Bisiklet
Scott
@stalker

Ahmet bey, merhabalar. Bozüyükteki arkadaşların Bozüyük bisiklet topluluğu isimli bir facebook sayfaları var. Oradan iletişime geçebilirsiniz.

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
@Osman Yener teşekkür ederim fakat sosyal medya kullanmıyorum. Ama yinede bazi bisikletcilere ulastim galiba .

• Beğen
Tepkiler: Osman Yener

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
591
Bisiklet
Scott
@stalker sosyal medyayı kullanmıyarak bence en güzelini yapıyorsunuz. Bende çok uzun süre kullanmama konusunda direndim fakat işte bu tarz etkinlikleri takip edebilmenin en kolay yolu bu olunca mecbur kaldım.

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
@Osman Yener arkadaslarim sayesinde etkinliklerden haberim oluyor yoksa çok zor gerçekten. Bu arada bu hafta havanin cok kötü olucagini ogrendim. Tur işi yatti galiba:aglyrmngaa:

Tepki
7
İsim
Mehmet Emin
Bisiklet
Salcano
Merhaba bende bozüyükte oturuyorum. Ara ara bizde uzun turlara kısa turlara çıkıyoruz.bizim grup 4 kişiden oluşuyor.ortak bir tur düzenlenirse katılabiliriz.yaş 32.

e120655

Üye
Tepki
6
İsim
burak balkan
Bisiklet
KTM
@Mehmetemin11 merhabalar mehmet bey bende bozuyukde oturuyorum. size katulmak isterim bozuyukden haber almak guzel.
bizde bir iki arakadas arada cıkıyoruz

Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar ismim Sinan Bilecik / Bozüyük'te oturuyorum. Eskişehir'e de oldukça yakın bir yet bilen bilir. uzun süredir konuları vs takip ediyorum. İnşallah yakın bir Zaman da bisiklet alma planım var ancak hangisi konusunda kafamda oldukça soru işaretleri dolanıyor. Alacağım model hem şehir de hemde dağ da beni üzmesin istiyorum bu yüzden salcano city fun 60 modeli üzerine yoğunlaştım. Bu tarzda fiyat aralığı maks 800₺ civarlarında bisiklet önerilerinizi bekliyorum. Merhaba arkadaşlar kimse cevap yazmamış... Forumdaki konuları okuyarak verdiğim son karar ile be tabini bütçenin de el verdiği kadarıyla. Salcano City Fun 60v modelini aldık. Bisikleti alırken extra olarak

-kablosuz km Saati
-sele kılıfı
-elcik
-arka far
-Suluk ve kafesi

Aldım. Tabi ki eksiklerim var. Kask eldiven tamir kiti vs. Şimdilik bisikletin bir kaç fotosunu atıyorum inşallah gelişmeleri bu başlık altından tazeleyeceğim.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160811/c777c88cec27427955b49f30a81b79ff.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160811/7fba4ab2fccc721a5267aee259f3667c.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160811/fec8f407a9d0be147aa44c4fb2c88823.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160811/b905c6b5b050d8b77f16265bfbb6a212.jpg

• Beğen
Tepkiler: aydın tuzersoy
B

BF Okuru

Misafir
aga bee bu konuya yakılır hemşerime kimse cevap atmamış :( Hemşerim hayırlı olsun bende gölpazarlıyım,güle güle kullan kask almayı ihmal etme :) Bence çok çok yeterli olacaktır bozüyük için.

Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar. Şimdi fazlaca pedallamaya çalışıyorum. Kask bakıyorum da hangisini önerirsin @erkin Kalendar

B

BF Okuru

Misafir
@zsinankarabulut Ben yeni başladığımda prowell marka bir kask almıştım 90 liraya,3 yıl kullandım o kaskı,iskeleti daha düzgündü aynı fiyat bazındaki kasklara göre,ama benim şuanki kesinlikle ve kesinlikle 2 tavsiyem Giro Revel ve Kali Chakra.

Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erkin Kalender

Tamamdır bir bakıyorum hemen.[emoji106]

e120655

Üye
Tepki
6
İsim
burak balkan
Bisiklet
KTM
sinan merhaba bende bozuyukdeyim arkadaslarla haftasonu ya da aksamları cıkarız hep seni de bekleriz.
Bisiklete yenie basladıysan yapacagın eskişehir cınar bisikletten
50 tl ye sedona kask almak
ayrietten alyan seti, yedek iç lastik, yama seti birde eldiven almak
bunlarda max 50 60 tl tutar tabi bunları koyacak ufak bir canta ayarlayacaksın birse yeni baslayanlar için bunlar yeterli

• Beğen
Tepkiler: zsinankarabulut
Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@e120655

Merhaba hocam Citroen forumdan da tanışmıştık yanlış hatırlamıyorsam.?iritibat kuralım turlara vs çıkalım. Kask olayını hallettik. Bir iç lastik yama seti ve eldiven kaldı.