Bianchi stress yapiyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bianchi nin bazı modeleri ne lafım yok örneğin dakar gayet güzel bi bisiklet ama çoğu modelli insanları kazıklamayı amaçlayan göörüntüsü çok güzel fakat bi işe yaramayan modeller sizi tebirk ederim bianchiyi dava etiğiniz için de teşekür ederim
Bende bianchi nin uno sf diye modeli vardı 2 yılda kulanılmaz halle getirdim kadronun üzerindeki malzemelerin %70 i falan yamuldu bozuldu kırıldı çatladaı patladı vb..
Şimdi nerde duruyo diye sorarsanız odama koydum ve çamaşır askılığı olarak kulanıyorum zaten bianchiden ancak çamaşır askısı olur

Scudo

ghost43

Üye
Tepki
7
bisikletçilerin bu bianchiden istediği nedir??? kardeşim alıyosunuz 300 liralık bisikletini sonrada bisikletim bisikletim diye yırtınıosunuz alsan 3 5 milyarlık bi bisikletini bak yapıomu sorun yaparsa dava aç ozaman bende bianchı ultimate var neden sorun çıkarmıyo???

• Beğen
Tepkiler: ghost43

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@MOZKA CYCLE

Ne olursa olsun böyle tepki göstermek anlamsız. Bir markaya ait her ürün aynı kalitede olmayabiliyor. Sizin bisikletiniz sorun çıkartmamıştır ama aynı odele sahip bir başkasının ki çıkartabilir. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Sert kullanım, yanlış montaj, az bakım gibi nedenler yada üretim hataları vb. . Şu an Türkiye'de üretilen Bianchi lerin kalitesiz olduğunu ve teknik destek alınamadığını birçok insandan bende duydum. 300 YTL yi veren bir insan ne olursa olsun karşılığını almak ister. Konu bir bisiklete 3 milyar yada 300 milyon vermek değil, verdiğin paranın karşılığını alabilmek.

Ama yine Bianchi kullanıcılarının bir kısmıda bisikletlerinden memnun. Ne olursa olsun Bianchi'nin mağdur olan müşterilerine daha fazla ilgi göstermesi gerekiyor. Burada ki en büyük problem bu bence.

ghost43

Üye
Tepki
7
katılıyorum sana kardeşim. ver bakalım bi 3 5 milyar bak sorunun s sini yaşıomusunuz ondan sonra bianchı kötü bianchi ağır dava açcam alırsan 200 300 milyonluk bisitletini sorun çıkarıo çıkıosun dağa onla sorun çıkar tabi bianchiyi kötülemek yerine biraz elini cebine at al bi orion,ultimate,granada,spın rahat et bende orion var nesorun var ne arıza çok rahatım

kardeşim 300 milyonluk bisikletten hakkını vermesini istiyolar tamam ama adamın o bisiklete yaptığını trek'e yapmıyorlar adam dağ bayır demeden 300 milyon verdim diye anasını belliyo ondan sonra bianchı kötü

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bisikletin kalitesi sadece fiyatla anlaşılamaz.
Ne yüksek fiyatlı bisikletler var, satış stratejisi kokan.

ghost43,
Lütfen yarım saat içinde aynı konuya tekrar mesaj yollamak isterseniz, düzenle butonunu kullanınız, daha derli toplu ve az sayfalı konularımız olur.Bilgiye daha kolay ulaşılır.

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@ghost43

Bence ne olursa olsun bir şirket ürününü satarken 2 yıl garanti veriyor ise bunun arkasında durmalı. Eğer ki garanti güvencesini verdiği halde bu garantiyi uygulamıyor yada dolaylı yollardan garantiyi fes ediyor ise bu işi bırakmalıdır. 300 YTL bir bisiklet için az para olabilir ama ülkemiz şartlarında birçok insan için hiçte az bir para değil. Bundan dolayı insanlar karşılık bekliyor. Sizin mantığınızla olaya yaklaşırsak 300 YTL'ye bisiklet alan bir insan için o parayı sokağa attığını varsaymamız gerekir. Eminim ki burada Bianchi'den şikayetçi olan arkadaşların yaşadıklarını sizde kendi bisikletinizde yaşamış olsaydınız aynı tepkileri yada daha fazlasını verirdiniz. Problem yaşamadığınız halde çok sert tepki veriyorsunuz.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Son gönderdiğiniz mesajın sağ alt köşesine bakın.Düzenle butonu, cevap butonu görünür.
Düzenle butonu, mesajı yazdıktan sonra 30dk boyunca aktif olarak kalır.

ghost43

Üye
Tepki
7
Bundan Öncekİ Aresİmİ Mozka Cycle İle Beraber Hurdaciya SattiĞimi Bİlİrİm Bİanchİ Nin Sorunlarini Bende YaŞadim Kurtulmak İÇİn Orİon Aldim Zaten Ama Şİmdİ Rahatim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ghost43 ve Mozka Cycle
Mesajlarınızı biraz temizledim, biraz birleştirdim. Mesajlarınızı yazarken biraz daha dikkat lütfen.
Ayrıca sanırım Mozka'nın da klavyesinde bir sorun var. Yazıları irili ufaklı çıkmış hep.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@wagnar

evet kesinlikle katılıyorum ne olursa olsun 100ytl lik bisiklete binen adamın içindede bisiklet sevgisi yatmaktadır ve biniyordur lütfen msjlarımıza dikkat edelim sitemizde bianchi kullanan arkadaşlarımıza saygısızlık yapmayalım:cool:

Bur@k

Üye
Tepki
29
Mozka CYCLE ve ghost43 sanırım forumlarda yenisiniz forumu daha düzenli kullanalım... :)

• Beğen
Tepkiler: ghost43

arter

Üye
Tepki
39
ben bianchimi deli gibi seviyorum arkadaşlar. haa bide hergün biniyorum stres falan yapmıyor evet evet yapmıyor.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@ghost43
ghost daha dikkatli ol demeye usandım laubali konuşmayalım özel sorularıda özel mesaj olarak gönderelim konu bianchiyken başka yerlere sapabiliyor konuyu açan arkadaşa saygısızlık olur bence daha dikkatli yazın :cool:

• Beğen
Tepkiler: Bur@k

Bur@k

Üye
Tepki
29
Bencede konuyu saptırmayalım arkadaşlar...Bu tip lan li lun lu konuşmalı özelden halledelim...