bianchi stratos aldım ama okudumlarımdan dolayı kafam karıştı

Tepki
21
merhaba ben yaklaşık 1 hafta önce bianchi stratos aldım ama burda ve diğer forumlarda okuduğum yazılar bana allahım ben ne yaptım dedirtiyor ama bisikletimle gezip tozdukça bu -ler beni pek zorlamıyor sizce çokmu yanlış bi seçim yapmışım

• Beğen
Tepkiler: PATİKA ve kören
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yerinde olsam almazdım. Ancak madem aldın, şu anda değiştirme şansın yoksa keyfini çıkar derim :)

Tepki
21
yaa bu şu anki kadar bilgim yoktu olsaydı almazdım birde bütçe meselesi tabi ama benim için şu an tek kötü yanı kadronun hi-ten olması

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Boşver...bisiklet,bisikletdir...keyfini sür bence önemli olan bisiklete binme eylemidir,gerisi hikaye...:)
ayrıca verdiğin linkde baktım görünüm olarak gayet havalı duruyo...;)
İlerde işin keyfine ve bilgisine hakim oldukça daha iyisini zaten talep eder bünye...:)

Bol ve keyifli pedallar "kaçak yayın"...

• Beğen
Tepkiler: lololom ve fattih

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
Bence de görünüm olarak albenisi yüksek bir bisiklet, ben beğendim.
Benim ilk bisikletim de Bisan Mountain Cat'ti (İhlas değil). Takriben 5 sene kullandım beni hiç yolda bırakmadı.(Çalınana kadar) Bence model içerisinde de iyi kötü çıkabiliyor, aynı modelden arkadaşında vardı ve sorun çıkarmadığı gün olmuyordu. Eğer seninki de benimki gibi olursa başın ağrımadan senelerce kullanabilirsin.:)

• Beğen
Tepkiler: PhysX
T

Tuğrul

Misafir
@mazhar
Aynen katılıyorum.Kimsenin ne dediğine bakmadan keyfini çıkar.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Herkes hayatında bir zaman diliminde yanlış seçim yapabiliyor, böyle düşünebiliyor.
Ama bizler de o tip bisikletlerle, hatta bazılarımız daha da düşük modellerle bu spora başladık, zamanla değiştirirsin, bu işi öğrenene kadar iyice kullan, keyfini çıkar derim.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
sen 1 hatada toparlamışsın ben birçok hata yapmıştım...

yine iyisin

bisikletin güzel keyfini çıkart ;)

Tepki
21
yaa zaten o kadar kötü değil yaaa ne biliyim ama bazı eksileri gözümde çok büyüttüm galiba

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence çok güzel bir bisiklet,iyiki çift amortisörlü bişey almamışsın,yoksa umutsuz vaka olurdun:D ,onun haricinde tek kötü yanı aluminyum olmaması,ve de boyu baya küçük,eğer uzun boylu değilsen o da çok sorun olmaz.

Tepki
21
boyu pek küçük sayılmaz aslında seleyi yükseltince kadro küçüklüğü beni pek rahatsız etmiyor

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende bianchi diamond almistim ve problem yasiyorum.Keske bianchi almsaydim diyorum dogrusu.Bianchi-manisa fabrikasi da problemimi cozmedi ve simdi mahkemede davamiz devam ediyor.

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
bir bisiklet için fazla abarttığınızı söylesem umarım kızmazsınız ama bisikleti aldığınız yere götürseydiniz yada değiştirtseydiniz daha iyi olabilirdi.

theos

Üye
Tepki
20
Ekonomik sayılabilecek bir bisiklet (300 ytl civarında verdiğinizi varsayıyorum) İlk etapta sizi idare edecektir. Daha sonra çok çok farklı düşünmeye başlayacaksınız zaten. Şu anda bu fiyat aralığında hangi bisikleti alsanız bir süre sonra memnun olmayabilirdiniz zaten. Ben de 1 yıl boyunca bianchi kullandım sonra corratec marka bisiklet aldım. Şimdi çok memnunum ama eski günler de tecrübe oldu, hiç üzülmüyorum. Bianchi ile de çok yol yapmıştım... Arkadaşların da dediği gibi; keyfini çıkarın...

PATİKA

Üye
Tepki
0
[
selam ... bende yeni stratos aldım ve hemen yorum yapmak yanlış olsada en azından çift amortisör alıp 20 kilonun üstüne çıkmamışsın

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
@gudumen

Mountain cat ile 8. yılıma girdim.. Bu sene almayı düşünüyorum artık eskidi gerçekten taş gibi bisiklet tabi ağırlığı da taş gibi :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En iyi bisiklet sahip olduğundundur. Tabi ki gönül en güzellerini ister. Bu işin sonu yok. Bir söz var aklıma geldi tam metni bilmesem bile kendi anladığımı anlatayım. Eğer ayağında terlik varsa ve ayağında ayakkabı olan insanlara bakarsan benim neden yok düşüncesiyle isyankar olursun fakat ayağında terlik bile olmayan insana bakarsan, benim en azından terliğim var dersin ve minnetkar olursun. Aynısını bisiklet ile özetlersek :) Kaliteli full xtr bisikletleri düşündüğün zaman isyankar olacağına hiç bisikleti olmayıp böyle bir zevkten, spordan mahrum kalanları düşündüğün zaman kendi bisikletinden keyif alırsın. İleride daha güzel bisiklet/bisikletler alırsın. En azından ben böyle düşünüyorum.