bianchi nin hangi modelini almalıyım??

Tepki
28
Erdem bey yardımcı olmaya çalışılıyor ama gördüğüm kadarıyla pek ilginizi çekmiyor. Kendim zonguldak ereğli de yaşıyorum. Neyse sizlere iyi alışverişler dilerim.

Scudo
Tepki
1
@adam_mustafa55

ilgimi çekmediğinide nereden çıkardınız bunu pek anlayamadım,arkadaşlarımın önerdiği tüm modelleri inceliyorum ayrıca bayii leri de araştırıp telefonla irtibata geçiyorum..
forumları inceliyorum bu konularda yazılanları okuyorum...
ilgimi çekmeyen bir yere üye olup soru soracak kadar boş vaktim yok..
herkese tekrar tekrar teşekkürler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
size bu modeli tavsiye edebilirim ben 2 yıl kullandım memnun kaldım hiç lastiği bile patlamamıştı hergün işe gidip geldim hiç arızada çıkarmamıştı hem fiyatıda uygun hiç gerek yok 1500tl lik bisiklet almaya ben 27 yıldan beri bisiklet kullanıyorum tavsiyemi dikkate alın lütfen
(link)

Tepki
28
@erdem erdem

:) her neyse. zonguldakta yaşıyorsunuz. zonguldak ereğlide yaşıyorum. ve zonguldaktaki bisiklet camiasından haberiniz bile yokki. bianchi gibi bir markayla vakit kaybediyorsunuz. size kolay gelsin.

Tepki
1
@adam_mustafa55

zonguldağın çaycuma ilçesinde yaşıyorum nereden bileyim oradaki bisiklet camiasını laf olsun diye konuşmayın
bisiklete merak saran biri bir camiaya bağlı olup bilmek zorundamı..
ben yeni merak sardım bisiklete benim yazdıklarıma cvp yazmak zorunda değilsin
ters ters cevap yazmayınız..

Emirhan Kaya

Daimi Üye
Tepki
149
Arkadaşlar doğru söylüyor bir servis için bianchi de takılı kalma bence ben sana hem sağlam hem güzel bi bisiklet tavsiye edeyim Sedona 741D gerçekten hem görünüm hem fiyat hem donanım açısından gayet iyi hem üzerine para kalır km saatı , ışık , kask , pompa , yama takımı falan alırsın iyi bi alışveriş olur senin için , bence bianchi yerine daha sağlam ve güzel olan markalara bakmalısın bütçende gayet iyi servis denildiği gibi genelde kullanıcı hatası olarak çıkartıyorlar o yüzden hertürlü elin cebine giricek bu yüzden Benim ve arkadaşların söyledikleri markalara bakmalısın karlı çıkarsın teşekkürler

Tepki
1
arkadaşlar büyük ihtimalle salcano NG 255 SRD yada NG 030 DEORE alıcam ya da NG 030 X7 DE OLABİLİR...yakınlarda salcanonun büyük ve ilgili bir servisini buldum.. bunlardan birisini düşünüyorum.
ng 030 lar 1660 a geliyor ama 1500 e bırakırsa alıcam
NG 255 SRD İSE 1130 TL..
siz ne dersiniz bu seçimlere???

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bianchi,Salcano...
Bunları bırak. ;)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Genel görüş ve tercihtir.Her seçimin olumlu veya olumsuz kişisel düşüncesi vardır.

Genel de forumda salcano ve bianche firmaları tarafından olumsuz tepkiler aldığı içindir.Özellikle salcano.

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@erdem erdem

Daha kaliteli markalara bak.1500 TL az değil.

• Beğen
Tepkiler: adam_mustafa55

Ali KARAEL

Üye
Tepki
28
forumda yazılanları değerlendir gez dolaş fiyat al sonra kafana hangi bisiklet yatarsa onu al sonuçta sen kullanacaksın ama salcano ve bianchi servis kalitesi pek iyi değil. bütün bu uyarılar ileride keşke dememen için söyleniyor ama sen kullanacaksın karar senin :)

Saygılar..

Tepki
1
arkadaşlar herkese teşekkürler bugün itibariyle salcano ng 303 sd siparişi geçtim bundada asortik nickli üyemizin yazıları çok rol oynadı..kendisine teşekkür ediyorum istemedende olsa bana çok yardımcı oldu..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
ben iki farklı model bianchi kullandım biri yol bisikleti diğeri mtb 'idi .acaba merak ediyorum bu bianchi'den şikayetçi olan ve kötüleyen arkadaşlar hiç bianchi sahibi olmuşlarmı,kullanmışlarmı?

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@RECEP ÇALIŞKAN
Kötülemedim ki,daha kaliteli markalara bak dedim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Harun Salcı

arkadaşlar tecrübeniz tavsiye etsin ! duyduklarınızla değil !

Tepki
15
Arkadaşlar bilgisi olmayan insanları ön yargılarınızla etkilemeyin lütfen . Bundan 6 ay önce herkez bianchi özel seri alikut yada troy bulmak için yarışıyordu ne çabuk unuttunuz fiyatına oranla performansı hangisi ağır basıyorsa onu alınız. 1000 tlye troy aldım sonuna kadar memnunum ayrıca xcm maşamı epicon ile upgrade yaptım şuan ağırlığı 13 kg 1000 tlye bu ayarlarda full deore bir bisiklet gösterin lütfen.

Tepki
1
yaklaşık 8 gün önce verdiğim sipariş hala gelmedi büyük ihtimalle pazartesiye kadar bekleyip siparişi iptal edeceğim,ve büyük bir ihtimalle başka bir bisiklet alacağım.
bunun dışında CARRARO 436,Carraro 473 H RACE 27V,Carraro Daytone 436,Carraro 420 GRUNGE DISK 24V,SEDONA 751 D
bunlardan birini almayı düşünüyorum...

hayri77

Üye
Tepki
16
bianchi servisleri bianchi-whistle-carraro grubuna bakıyor. bu bisikletlerden birini alınca o servisten faydalanabilirsin ama servisteki ustanın becerisi ve ilgisi de onemli tabi. bu markalar 2011 modellerinin fiyatlarına cok zam yaptılar. ben o yuzden whistle ve carraro ya gıcık oldum açıkçası. bianchi zaten tavsiye edilmez pek. sırf bu zammı yaptıkları için bile inadına bunlardan almamak lazım bence. soylediğin fiyata cok guzel bisikletler var. bisiklet bakımı ve tamirinden biraz anlıyorsan servis olayına kafayı takma, yok hiç anlamam diyorsan ve biraz da bu zammı sineye çekiyor isen whistle-carraro grubuna bakabilirsin.