Beyşehirde bisikletçi kampingi "ada" var mı?

Scudo

böCek

Daimi Üye
Tepki
98
herşey çok güzel fotoğraflar bisikletler performans tebrikler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@rahmankarataş

Teşekkürler Rahman Karataş, Selamlar.. :)
@böCek
Güzel yorumunuz için teşekkürler. :)

bigblue

Üye
Tepki
0
çok çok ama çok beğendim imrendim. hibrit bisikletler hakkında daha detraylı bilgi varmı?

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
s.a fotolar çok güzel ellerine sağlık size ayak bağı olmayalım diye devam ettik fakat orman yolu daha güzelmiş beklesek daha güzel olacakmış s.a
isa sanada teşekkürler

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yahu Mesut Abi mükemmelsiniz daha ne diyim. Dede'ye zaten söyleyecek söz bulamıyorum maşallahtan başka. Harika bir gezi gerçekleştirmişsiniz.
Bu kamp alanı araştırması Beyşehir'e bir davet niteliği midir acaba nedir?
Elbette ki imkanları zorlayıp bir de orada sizlerle pedal basmayı çok isteriz ama o mesafeyi ancak 2 günde alabiliriz demedi deme...

Kalbimiz sizlerle, inşallah yakın zamanda bisikletlerimiz de öyle olacak hoşça kalın...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bigblue

Aşağıdaki iki linkte hybrit cenneti var. Bir göz atın isterseniz.
(link)
(link)

Ancak şunu diyeyim ki, bir mtb ye ince lastik takmak ta onu kısmen hibritleştiriyor. Sadece tekerin 26 inc olması dışında. :)

@sgtalper

Hasancım slm. Antrenmanları ihmal etmeyelim lütfen...;) :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@KevSerSeri

Kevser hocam slm. İlgili kamp yerinin sahibi akrabam falan değil. Yanlış anlaşılmasın lütfen... Reklam yapıyor sanılmasın. Bahsi geçen kamp civar kampingler içinde en ucuzu. Yani kamping ücretsiz..:D Onu belirtmek istedim sadece.:eek: :eek: :D

Sadece balık parayla. Zaten araştırdım, civarda parasız balık veren de yok.
Balığın kilosu 10 lira.
Buyrun gelin, misafirimiz olun. eee sizde 50 kilo birden yiyecek değilsiniz herhalde.. :eek: :)

@atteleia

Sn. atteleia slm.
Şimdi Ender bey, 50+200 km.=250 km. yi gitmek isterse ön-ön gider hallederiz. Ancaaaak.
50-200= eksi(-)150km. yi geri-geri nasıl gideriz bilemiyorum. :D

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Sevgili Ironmen (ironmanler yani :D )
Epeydir hasret kalmıştık gezilerinize, geçenlerde ara vermeden yaptığınız gezilerin haberlerini almıştım Ataruh'tan.
Her zaman ki gibi harikulade fotoğraflar, bu konuda kimse elinize su dökemez heralde. Ayrıca Dede'nin performansı artarak devam ediyor. Maaşallah. Sizin mütevaziliğiniz için ise bişey demiyorum. 245 km :eek:

Adalar, kamping,balık falan bahane amaç başlamışken 200 ün altına düşmemek... Vallahi süpersiniz...

Sevgiler...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Fatih Özgenlik

Fatih'cim. Bu gezi de gerçekten tam senlikti. Sende aramızda olsaydın süper olurdu.
Önce depoyu(mideyi) fullüyorsun, sonra yedek depo dahi bitene dek pedal basıyorsun. Bir adım dahi gidecek depo yakıt (glikojen) kalmıyor kaslarda. Sonra depoyu yine fullüyorsun, sonra bir daha dibine dek yakıtı bitiriyorsun yollarda.. bu şekilde depoyu 3-4 kez doldurup boşaltıyorsun akşama dek.
yani sabahtan akşama dek yaklaşık 4-5 bin kaloriyi doldur boşalt yapıyorsun organizmaya..
Sonra motorun siboplarında, pistonlarında ne zerre kadar bir kurum kalıyor ne de motorda bir tekleme... yağ gibi oluyor vücut.. kaslar neredeyse at kası gibi oluyor.. kalp öküz kalbi kadar güçlü.. beyin dinç, zeka pırıl pırıl.. idrak açık.. bilinç zehir gibi..
akşam yattınmı, yattığı yatağı beğeniyor bünye.. yastığa bir karış kala gözler geçiyor uykuya..
hep der dururum ya; "inan uzun yolda insan kendini buluyor.. şehirde kaybettiği kendini".. :)

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
Mesut Abi kar kış demeden gezdiniz.sıcaklar başladı ama gezi yapmıyosunuz galiba bi süredir.yada ben göremedim.özlemişiz valla.çok güzel fotograflar.teşekkürler...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@derya.k

"Ironman"ler gezi yapmadan durur mu lütfen duymamış olayım. :D sanırım artık 200+ kmlik gezilerde bile fotoğraf çekmek için durmuyorlar :rolleyes: yakında durmadan 2-3 günlük gezilere çıkarlarsa şaşırmam.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ne güzel bir memleketimiz var.
Ne mutlu bize, bir İRONMAN Mesut ABİ ve İRONMAN DEDE miz var.

Selamlar. :)

Tepki
671
Mesut hocam merhaba,
Gerçekten,uzun geziler (Tabiiki bisiklet ile) insanı çok rahatlatıyor. Bu gezimizde çok güzeldi.hava güzel yağmur güzel çiçek kokuları enfesti. manzarayı gören Hasan ve Ergin neler kaçırdıklarını galiba anlamışlar. Ironları takip eden bütün bisikletseverlere sonsuz teşekkürler. Allah kısmet eder ise (bana katlandıkları müddetçe) ironman ekibinde olmaya gayret edeceğim
DEDE

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
dedem sen ne dersin ne katlanması sen bize katlanırsan daha iyi olur bize taş çıkartıyorsun maaşallah s.a hasan

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Mesut bey merhabalar,

Mesut bey ve değerli büyüğüm DEDE nerelerde diye merak etmeye başlamışken çok güzel görüntülerle yine karşımdasınız Şiirsel anlatımlarınız ve güzel fotoğraflarınız için teşekkür ederim.Dede'min ellerinden saygıyla öpüyorum...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@derya.k

Yapıyoruz, yapıyoruz..

Bizim ekip(kişisine göre değişmek üzere) hem atrenmanlarda ve hemde hafta sonu gezilerde olmak üzere asfalt+offroad karışık ayda toplam 500 ile 1000 km arası pedal çevirir.
Ama benim foto makinası bir müddettir arızalı idi, onun için paylaşımda bulunamıyorduk.
Bir ara çektiği fotoları siteye göndersin diye dedeye çok ısrar ettim kabul etmedi. Sercana ısrar ettim yapmadı. Hasan zaten utangaç. Ergin beyin ise hiç fotoğraf işlerinde bezi yok..
Yani angaryalar müdürü olarak fotoçekme ve internet paylaşma işleri hep benim elime bakıyor....:eek:

@Fatih Özgenlik

Fatih, sen bizi çözmüşsün...:D

Bu yaz günübirlik bir Konya-Ankara-Konya planımız var. (525km)
Belki 36 saate yayarız. Yada en fazla 48 saate. Ama yine de işi iki güne bırakmayız.. :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ataruh

Ne güzel bir dünyamız var.
İronmanlara da ne mutlu, bir Ataruh hocaları var.
Hocalarının sayesinde Hindistanı görecekler. Yoksa ironlar kutsal ganj'ı sadece rüyalarında görürler. :)

@elman_temel
Selamlar.