Belgrad ormanı yolunda düşürülmeye çalışılan bisikletçi

okuyucuoptik

Hayat Felsefem Bisiklet ☪
Tepki
494
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Olay İstanbul Belgrad Orman yolunda gerçekleşiyor. İnstagramda dolaşırken takip ettigim bir bisikletçinin paylaşımıyla haberdar oldugum video kaydı..
Belgrad ormanına doğru yolunda kurallara uymuş şekilde giden bisikletçiyi arkadan gelen , Fiat otomobil içindeki bir insan bisikletçinin koluna vurarak düşürmeye çalışıyor ve uzaklaşıyor..
Şükür ki bisikletçiye bir şey olmuyor.. Dengesini kayıp edipte düşmeden kurtuluyor.. Şahıs ise hiç bir şey olmamış gibi uzaklaşıyor..

Scudo

okuyucuoptik

Tepki
494
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vallahi diyecek bir şey bulamıyorum ben. Neden yaparsın hani neden. Biz bisikletçiler artık dışarı çıktıgımızda ölüm korkusuyla bisiklet sürmek zorundamıyız.. Bugün ona olan yarın bize olacak belkide. Bu olayın takipçisiyim ve arabada suç işleyen kişinin cezasız kalmamasını istiyorum!!
Ekran Alıntısı.PNG

Mustafa Bilir

Olanlar oldu; ölenler öldü.
Tepki
470
İsim
Mustafa
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Vallahi diyecek bir şey bulamıyorum ben. Neden yaparsın hani neden. Biz bisikletçiler artık dışarı çıktıgımızda ölüm korkusuyla bisiklet sürmek zorundamıyız.. Bugün ona olan yarın bize olacak belkide. Bu olayın takipçisiyim ve arabada suç işleyen kişinin cezasız kalmamasını istiyorum!!
232859 dosyayı görüntüle
Yanımda silah taşıma işine giderek sıcak bakmaya başlıyorum

Auditore

Üye
Tepki
220
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu resmen insan hayatına kast etmektir.Arkadaş düşse aracının altında kalsa yada başka birşey olsa bunun vebali ile insan nasıl yaşar dicem ama insan kelimesi kullandım bunu yapan aşağalık mahlukat olduğu için dicek kelime bulamıyorum

okuyucuoptik

Tepki
494
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yanımda silah taşıma işine giderek sıcak bakmaya başlıyorum
Dostum böyle mahlukatların anlayacagı dil aslında söyledigin cisimden geçiyor ancak , Bizi bireysel silahlandırmaya çalışan ve artık bir noktadan sonra ihtiyaç haline gelmesi durumuna göz atılması gerek. Bir insan rahatlıkla insan hayatına kast edebiliyorsa ve cezasız kalacagını düşünüyorsa bu kötüdür işte.. Caydırıcı cezalar olacak ki buna kalkışamasın bile.. Kim bilir içerdeki adam nasıl eğlendi yanındakilerle.. Bak lan görüyormusun düşürüyordum adamı gibisinden...
Bu resmen insan hayatına kast etmektir.Arkadaş düşse aracının altında kalsa yada başka birşey olsa bunun vebali ile insan nasıl yaşar dicem ama insan kelimesi kullandım bunu yapan aşağalık mahlukat olduğu için dicek kelime bulamıyorum
Onu düşünecek beyin oldugunu sanmıyorum ki böyle insanlarda..

Mustafa Bilir

Olanlar oldu; ölenler öldü.
Tepki
470
İsim
Mustafa
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dostum böyle mahlukatların anlayacagı dil aslında söyledigin cisimden geçiyor ancak , Bizi bireysel silahlandırmaya çalışan ve artık bir noktadan sonra ihtiyaç haline gelmesi durumuna göz atılması gerek. Bir insan rahatlıkla insan hayatına kast edebiliyorsa ve cezasız kalacagını düşünüyorsa bu kötüdür işte.. Caydırıcı cezalar olacak ki buna kalkışamasın bile.. Kim bilir içerdeki adam nasıl eğlendi yanındakilerde.. Bak lan görüyormusun düşürüyordum adamı gibisinden...

Onu düşünecek beyin oldugunu sanmıyorum ki böyle insanlarda..
Askeri personelim olanı taşıyayım diyorum en azından dolu dolu korkuturum

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.117
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kasten yaralamaya teşebbüsten ceza alması lazım.

cavenaut

Üye
Tepki
61
İsim
Halil
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Olay sanırım Büyükdere - Bahçeköy yolunda gerçekleşiyor. Aynı yolu ben de sık sık gidiyorum, vallahi şansa yaşıyoruz.

"belgrad yolunda düşürülmeye çalışılan bisikletçi" başlığıyla olay Ekşi Sözlük'e de taşınmış. Umarım en kısa sürede adalet yerini bulur, bisikletçiler olarak uğradığımız saldırılar azalır.

Son düzenleme:

Uğur2929

Xrs001Ultegra
Tepki
70
İsim
Uğur Karabey
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşımız allahtan rampa inmiyormuş, buna da şükür diyelim, böylelerinin cezası verilse bide. Bunların çocukluğu nasıl geçmişse artık,bisiklet süren den bi insan ne ister ki.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynı olayı ben de yaşadım, çok şükür arkadaşa da birşey olmamış. Ama belli bir süre şokta kalıyor insan, hani araç kaputundan takla da atmışlığım var ama bu başka bir durum. İnsanın gözü dönüyor o anda. Aslında aracın plakası okunabilir, oradan sahibine ve arkadaki o cisme tabi.

efeozata

Forum Demirbaşı
Tepki
764
İsim
Efe
Tam teçhizat bisiklet sürenleri kolay hedef gibi görüyorlar sanırım. "Bak bunda çakı, bıçak, silah vb. bir şey yok, cebi falan da yok zaten." Aynı tel örgü arkasından havlayan itler gibi. Bence kamerayla polise gitse çok rahat bulunur. Ama polis uğraşır mı ayrı mevzu.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Boks öğrenin bisikletliler. Sonrasında taktik maktik yok bam bam bam.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ne ilk ne de son olacak olay. Dışarı çıkıp bisiklet binmek ve yürümek bile tehlikeli hale gelir oldu savunmamızı ne ile yapacağız. Yanında bıçak veya silah ile gezen bir ton ipini koparmış insanımsı varlık var.

Bu arada forumdan birisi olsa gerek ekşi sözlükte başlık açmış. (link) Belki okuyan birileri işin peşine düşer ve bu hareketi yapan kişinin gerekli cezayı almasını sağlar.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Arkadaş plakayı tespit edip suç duyurusunda bulunabilmiş mi acaba, güncellenirse seviniriz.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut