Bayburt

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Nihayet Aktif bir bisiklet süren bir beyle tanıştım Bayburtta. Kendisine forumdan bahsettim. ve şuan bekliyorum kendisini.

Scudo

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
@İbrahim Aslanhan

Gel de gelelim abi Bayburt da bizim :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Alper Yılmaz Arkadaşım,

Havalar az daha düzelsin bakalım. Kondisyonum yerlerde sürünüyor :) ama beklerim.

Exciting

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Merida
Selamlar, saygılar efenim :)

Çocukluğu bisiklet üzerinde geçmiş ancak ilerleyen yıllarda bu eğlenceden uzun süre mahrum kalmış birisi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. En kısa sürede bir şehir bisikleti edinip ara verdiğim yılların acısını çıkarmayı planlıyorum. Bu konuda yardımlarınıza da ihtiyacım olacak tabi.

Herkese şimdiden teşekkür ediyor, iyi forumlar ve artık sıkça kullanacağım tabiriyle de "iyi pedallamalar" diliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Çetin Aksak

Alpaslan.Savacı

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet
Canyon
@Özal AYDIN Merhaba, yahu ben bu başlığında "Bayburt" geçen mesajını niye görmemişim bu zamana kadar, hoş gelmişsin sefa gelmişsin foruma. Ben Bayburt'luyum, her sene de gider gelirim, akrabalarım var, tam saat kulesinin orada :)

Sen ne yapıyorsun Bayburt'ta, hemşeri miyiz, yoksa iş güç sebebiyle mi Bayburt'tasın, memleketin havasını tüttürdün ya burnumuzda daha ne isterim.

Tekrar hoşgeldin

@SerkanNamazcı 'dan uzak dur :) kendisi delidir!, kışın karda buzda tipide bisikletle Kop'u geçer bana mısın demez

Exciting

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Merida
Biraz geç oldu ama kusuruma bakmayın lütfen.

Hoşbuldum @SerkanNamazcı sağolun. Memleketim olmasına rağmen gidip görmediğim-göremediğim çok yerler var. Bisiklet konusunu halledince coğrafyayı alt-üst etmeyi düşünüyorum :)

@Alpaslan.Savacı hemşerim, hoşbuldum :)

Bayburtluyum evet. İstanbul'da ikamet ediyordum 2007'de göç ettik geldik. Burada görev yapıyorum.
Ankara Aydınlıkevler'de de bulundum bir süre. Halamlar orada ikamet ediyorlardı. Onların da soy adı Savacı. Her an akraba çıkabiliriz :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ramazan bayramı sonrası veya bayram içinde Bayburt'da olabilirim.
Tüm Bayburt'lu bisiklet ve spor sever dostlara duyurulur.
Soğanlı dağı gözüktü :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

Devam :)
Başlık altından bilgilendirme yaptım Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Ziya Aktaş

Yusuf Ziya Aktaş

Katip el-Bayburdî
Tepki
269
İsim
Yusuf Ziya AKTAŞ
Bisiklet
Focus
Hoşgeldin hemşerim @Özal AYDIN :) Forumda ne çok Bayburtlu varmış da haberim yokmuş yahu:) Ben de istanbulda esenlerdeyim. İki üç yıldır hasret kaldık memlekete Bayburt dese biri gözlerim parlıyo valla:D

• Beğen
Tepkiler: Çetin Aksak