Başlangıç seviyesinde yol bisikleti önerileri?

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
Merhaba BF üyeleri ve ziyeretçileri :) Ben mtb yi çok seven biri(ydim) bu yüzden 10-15 kilo bisikletim ve full dağ bisikleti ayakkabısı ve pedalım var ama bir kere arazi göremedim :) bende niye asvaltta bu kadar yükü taşıyorum diyerek kendime kızdım ve yol bisikletleri bakmaya başladım.İlk salcanoya baktım xrs serisini sevmedim yani bisikletin donanımı güzel görünüşü şempanze gibi :) dış görünüşü güzel donanımı berbat bende salcanoyu kafamdan çıkarttım ve yol bisikletleri aramaya başladım.
Bütçem 1000-1500 TL
Almak istediklerim
KRON ACTİVE,SEDONA 601,CARRARO D'AMBİEZ,GİANT SCR 2,Whistle Modoc Sora 475H bunlar başlangıç için iyimidir?Rahat ve sıkıntısız sürüş sağlarmı?
Not:Ben ani hareketleri yapmayı seven biriyim mesela sağa hafif dönüş varken ben gidonu çevirerek döneceğime gidonu çok hafif çevirerek ve sağa doğru yatarak dönen biriyim ve buna görede lastikler önerebilirmisiniz? NOT:KADRO 16 İNÇ İLE 18 İNÇ ARASI OLMALI!
DİP NOT:16 DA OLABİLİR! :D

Scudo

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Yazdığın bisikletler tam senlik o zaman :) ek olarak temiz ikinci el bisikletlerede bakabilirsin.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Şu an ikinci el olarak bir çok giriş seviyesi bisiklet satılıyor uygun fiyata. Forumun ikinci el bölümünden bakabilirsiniz.
Bütçenize ve boyunuza uygun bir bisikleti alabilirsiniz.

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
öncelikle yerinde ve doğu bir karar vermişsiniz tavsiyem 2.inci elleri es geçmeyin çok temiz bisikletlerde bulunabiliyor
fiyat aralığınıza göre birde bianchi SLR 500'ler var shimano sora sistemli onada bir göz atabilirsiniz

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Sadece lastiğin kalitesi değil zeminin şartlarıda önemli. En güzeli tecrübe etmektir. Risk almayın, yavaş yavaş çıtayı yükseltin.

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
Duyduğuma göre campagnolo yol bisikletinde shimanodan iyiymiş? eğer bu doğruysa (link) bu benim için nimet :) euro biraz dinsin yemede yanında yat :) 650 euro şu anda 1518 tl!