Bartın

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
Ort 20 ile 25 km arasi olmasi lazim ki yol bitsin.

Scudo

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
3 gun biraz cok 2ye cekmek lazim :)

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
gitmekte sikinti yokta ayni tarihte bos zaman bulmak zor

sanmarco

Üye
Tepki
28
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Hocam ben Bartınlıyım. Henüz bir bisikletim yok bu yaz almayı düşünüyorum. Bu forumu da yeni keşfettim ve geç keşfettiğim için pişmanım. Daha önce Bartın'a bisikletle gittiniz mi bilmiyorum ama Amasra ve İnkumu tepeleri gerçekten çok zorlayıcı olur bisikletle. Amasra yolu şimdi biraz daha düzleşti ama İnkumu gerçekten zorlar sizi. Neyse konuya geleyim. Şimdi ben nereden baksanız 10 senedir bir bisiklet sahibi değilim ve hiçbir fikrim yok bu konuyla ilgili. Şehir içinde kullanabileceğim bir bisiklet alacağım bu yaz ve sizden tecrübeli abilerimden bu konu hakkında bir yardım istiyorum. Bilgilerinizle beni sevindirirseniz memnun olurum. Ayrıca bir bisiklet aldıktan sonra neden sizinle Bartın yapmayayım ki? :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kardeşim bisiklet tercihi için forumda konu açabilirsin tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır mutlaka
ayrıca bunda senin kullanmak istediğin mekan gideceğin yol yapacağın km. harcamak istediğin güç kazanmak istediğin kondisyon gibi birsürü etken var buna zevklerinde dahil örneğin az yorulup çokmu gitmek istersin dağa taşamı çıkmak istersin heryeri gezip dolaşmakmı yada ulaşım amaçlımı yada sadece boş vakit geçirmekmi bunun gibi birsürü şey ama kendimden örnek vermem gerekirse ben hepsini denedim en son yol bisikletinde kaldım bize katılmak isterseniz kapımız herkese açık şimdilik 7 kişilik bir whatsapp gurubumuz var
bu arada istanbulun neresindesin

@Bianchi tdl 1300 konuya bakarken mesajlarınızı okudum tekrardan cevap yazmak istedim artık her hafta şileye gidiyoruz ful rampa 120 km aralardada ona yakın başka rotalar oluyor bazen yetmiyor Şile dönüşlerinde bi 50-60km daha yapalım diyorum arkadaşlar geç oldu diyor bartına gitme isteğim dahada arttı

• Beğen
Tepkiler: Bianchi tdl 1300
Tepki
26
İsim
Bora
Bisiklet
b'Twin
2010 yılında yazmışım buraya. Tabi o hesabı unutmuşum kontrol ederken farkettim :) o zamanlar beldeyama marka bisiklet vardı her akşam bartının çevresinde en az iki tur atardım. İş güç derken bisiklete ara verdim. Şimdi yeni bisiklet aldım artık amasradayım ama

• Beğen
Tepkiler: caşş06
Tepki
0
Bartın'da orta masefeler için tur arkadaşı arıyorum.İleride uzun tur da yapmayı düşünüyorum.

Tepki
1.359
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Bartın... Amasra..

Türkiye de muhteşem coğrafyaya sahip Karadeniz ilimiz. Küre dağları ulusal parkı ile tam bir cennet adeta..
Kastamonu da dahil elbet.

Tepki
88
Bisiklet
Salcano
Geçen hafta Salı'dan Pazar'a kadar Karabük-Kastamonu-Bartın turu yaptım. Son derece keyifli ve en azıdan benim için zorlayıcı bir parkurdu. Şöyle ki Mesela Cide sahilinde kamp yaptıktan sonra buradan 13 km ilerideki Gideros Koyuna gitmek istediğimde yanılmıyorsam 400-450 mt. yükseldikten sonra yeniden 0'a deniz kenarına indim. Bölgenin yokuşları gerçekten bezdirici. Kendi adıma yokuşlardan daha bezdirici olan bir şey varsa o da güneşin alnında yokuş çıkmak. Yolun bir kısmında, bir taraf denize doğru uçurum ve diğer taraf dağdı. Yokuş vardı ve güneşte deniz tarafından geliyordu. İşte o anlar turun benim için en zor anlarıydı.

Tepki
0
İsim
Bünyamin
Bisiklet
Diğer
Merhabalar ben 2 senedir bisiklet sürüyorum daha bu sene geliştirdim kendimi mesafelerimi uzattım benim bisikletim corelli chronic 1.1 bunu tur bisikletini dönüştücem ve uzun turlara çıkıcam kamp yapa yapa en fazla 2 yada 3 aya bisiklet tur bisikleti olur o Bartında başka kim var uzun turda arkadaş isteyen yada uzun tur ekipmanları varsa banada yardımcı olucak

Tolga67

Aktif Üye
Tepki
91
İsim
Tolga67
Bartınlı olmayan ama bartında oturan ben varım :) Hendekyanı yeşil camiyi 50 metre geçince sol tarafta. Tolga Video Club :)

YagizK

Üye
Tepki
8
İsim
Yağız K.
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende Bartınlıyım ve Bartın'da oturuyorum.
@Tolga67
Haftada en az 2 kere önünden geçerim. Hatta MERİDA marka yol bisikletin varDI. Her önünden geçişimde o bisiklete bakardım ama satmışsınız :(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tolga67

Tolga67

Aktif Üye
Tepki
91
İsim
Tolga67
@YagizK

Evet Profil resmimdeki Trek'i aldım, Trek'i satmadan bir yol bisikleti daha düşünüyorum, bakalım bu yıl sonuna doğru belki :)

wolcano

Üye
Tepki
0
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Bmx
merhabalar arkadaşlar Adım Gökhan Bartında yaşıyorum 32 yaşındayım 0 dan bisiklet almayı planlıyorum yardımcı olacak arkadaş varsa simdiden teşekkür ederim.