Bartın

Scudo

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
çok teşekkür ederim benimle ilgilendiğiniz için açıkçası bartında bu tür bisikletler görmeyi hiç ummuyordum çok şaşırdım

• Beğen
Tepkiler: Ümit BAKAY

Ali Ozan

Üye
Tepki
39
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bende Bartın'a atandım. İlk başta açıkcası orada rahat bisiklet sürebilecek miyim diye endişelerim vardı ama sizleri gördükten sonra mutlu oldum.

Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Ali Ozan

Bisiklet konusunda Bartın'da bir sıkıntı yaşamazsınız Ali Bey. Burada çok güzel bir ortam oluştu, her gün akşam turlarımız oluyor, haftasonları da biraz uzun turlara çıkıyoruz.. gerçi Ramazan girdiğinden beri haftasonu turları biraz sekteye uğradı ama Ramazan sonrası yine devam edilir aynen :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Ozan

Ali Ozan

Üye
Tepki
39
Bisiklet
Specialized
İlginiz için teşekkürler. :) Şu an daha yerleşemedim sanırım 1 ayı bulacak. Ancak yerleşince kesinlikle katılmak istiyorum. Yalnız merak ettiğim ve sizlere sormak istediğim birşey var. Şehrin doğal olarak engebeli olduğunu varsayıyorum. Bisikletimi bir ara yaptığım gibi gene viteslerden kurtarıp sabit vitese çevirmek istiyorum. Sizce Bartın'da vitessiz bisiklet sürmek sizlerin kullandığı güzergahları ve şehrin yükseltilerini hesaba katarsak çok mu zor olur?

Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Ali Ozan

Sürüş tarzınıza ve performansınıza göre değişir tahminimce.. Aramızda öyle çok vites kullanmayı sevmeyen ve bisikletini vitessize çevirmeye düşünen bi arkadaş da var, ama çok vitesi tercih edenler de var.. Ben kendi adıma söyleyeyim, vitessiz bisikletle buraların yokuşlarını çıkamam :)

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selamlar bir tur planımız dahilinde yakın zamanlarda Bartın'da olabiliriz belki. Tanışıp sizlerle beraber pedallamak isterim. Görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: Ümit BAKAY

Ali Ozan

Üye
Tepki
39
Bisiklet
Specialized
Grubunuzun sürüş temposu yüksek oluyorsa sanırım sabit vitesli biri zorlanacaktır. En iyisi bir süre daha vitesli takılmak. :)

Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Tamer KAMIŞLI

Memnun oluruz tanışmaktan.. Bartın'a geldiğinizde misafirimiz de olursunuz, sonrasında gideceğiniz yöne doğru belli bir yere kadar birlikte pedallamak için toplanabiliriz.. Gelmeden 1-2 gün içinde haber verirseniz, hemen organizasyonu yaparız.. Şimdiden keyifli turlar dilerim.

Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Ali Ozan

Performans turu yaptığımızda bir miktar tempolu gidiyoruz.. Ama sıklıkla kalabalık turlarımız da oluyor, özellikle Bartın'da yeni başlayan arkadaşları ortama ısındırmak amaçlı; bu turlar yavaş tempoda oluyor..

Katıldığınızda artık duruma göre bir karar verirsiniz.. Belki sizin performans bizden daha iyidir, vitessizle de sorun yaşamazsınız :)

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
merhaba arkadaslar bende onumuzdekı hafta bartın a unıversıte mulakatı ıcın geleceğım pedalsever arkadaslar yol ve yön bulma konusunda yardımcı olursanız cok sevınırım.

Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Ali ŞAHİNLER

Ne zaman geleceksiniz tam olarak belli mi? Elbette yardımcı oluruz, ne demek :)

Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Murathan Zindan

Hoşgeldin Murathan, bisikletini de aldıktan sonra turlara da bekleriz artık :)

Tepki
0
Bisikletimi aldım bakalım hayırlısıysa yarın elime geçiyor.
Kron xc 500 HD aldım.
Kazasız belasız beraber gezeriz umarım.... :)

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
Bartın ın ilçesindeym ulus ta. Yakında bi arkadasım daha katılacak 2 kişi sizlere katılmak isterz rkdşlr..

Tepki
1
Bartın'a gelirken grubumuza (link) yazarsanız sizlerle tanışmayı bizler de isteriz ve memnun oluruz..