Balıkesir

ozgmrt

Üye
Tepki
3
@nihanars
Ok. Bayram sonrası buluşuyoruz. Fakat ben %30 gezme, %70 performans turu planlıyorum size uyar mi?

Scudo

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
154
Bisiklet
b'Twin
@kadir biçe Bayram sonrası babam dan izin alabilirsem bende Edremit'e pedallamaya düşünüyorum. Olursa belki beraber yaparız.

Tepki
1
İsim
Oğuz CAN
Herkese merhaba. Havran'da ikamet ediyorum.Ayvalık,Asos,Edremit - Körfez turlarında eşlik edebilirim.

ozgmrt

Üye
Tepki
3
Peki ekip oluşuyor güzel bir tur planlariz. Anladığım kadariyla ilçelerden çok arkadaş var fakat herkes için rota belirlemek adına çıkışımız Balıkesir merkez olmalı.

• Beğen
Tepkiler: İsa Yavaş

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
154
Bisiklet
b'Twin
@longitidunal
Yapacak olursam sana haber vereyim.

Tepki
7
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bir tane daha arkadaşla konuştum o da gelecek. Şu an için biz 2 kişiyiz bayramdan sonraki haftasonu gibi planlıyorum. Muhtemel rota Balıkesir-Edremit-Assos-Dalyan gibi düşündük. Gelecek arkadaşlarla anlaşıp rotayı daha güzel hale getirebiliriz. Şu an 3-5 kişi olacak gibi görünüyoruz. Havrandaki arkadaş da ordan sonra bize katılırsa gayet güzel bir tur yapabiliriz diye düşünüyorum.

• Beğen

unlike81

Aktif Üye
Tepki
210
Bisiklet
Giant
Benim de bayram sonrası kuzenimle Balıkesir-Akçay planım var.Performanstan ziyade gezi amaçlı düşünüyorum.Uygun olursa eşlik edebilirim.

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
@(link) Havran'ın neresinde oturuyorsunuz.Ben de Havran'da oturuyorum :)

Tepki
1
İsim
Oğuz CAN
@mşehirli Tarım kredinin yanında oturuyorum. Salı günü uğrucam yanina Murat abi detaylıca görüsürüz ;):)

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
@(link) tamam ok. Görüşelim :)

Tepki
7
Bisiklet
Carraro
Planladığımız tura katılmak isteyen arkadaşlar bana mesaj yoluyla telefon numaralarını atarlarsa sevinirim. Ortak bir grup oluşturur konuşuruz. Organize olma ve tanışma için iyi olacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepki
1
İsim
ahmet hakkı özkan
Bisiklet
b'Twin
(link)

Gruba davet :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yıllar önce üniversitede okurken kuzenimle beraber kamp içim gelmiştik :) Çok da keyifliydi...Belki eylül ekim gibi kanal için video çekmek ve tur yapmak için gelirsem sizden yardım isterim :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@BF Okuru Dönüş yokuş diyorsun yani.Olsun,cumartesi pazarkamp yapıp pazartesi sabah zeytinli'den geri merkeze dönüp akşam altıya kadar geçirecek vaktim olacak.Sallana sallana gelirim geri.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Barış TURAN

Balıkesir'e dönüş fazlasıyla yokuşlar içeriyor, hamas çakılı bunların en berbat olanı ;) Tur hangi tarihte. Tarih uyarsa edremit'te sizi karşılayıp birer çay ısmarlarım :D fotoğraf filan çekiniriz :)