bacaktaki kıllar???

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında sezer_57 tarafından paylaşıldı.

1. sezer_57

sezer_57 Forum Demirbaşı

Adı:
    Sezer Şentürk
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar bacak kılları kas gelişimini etkilermi? etkilerse yüzde kaç oranında etkiler? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler :)

2. Muhammed Durgut

Muhammed Durgut Aktif Üye

Seviye:
    Daha önce forumda okumuştum aklımda kaldığınca aktaracağım,kıllar herhangi bir kas gelişimini ve enerji tüketimi etkilemez sporcuların bacak kıllarını kesme sebepleri yaralandıklarında rahat tedavi için diye hatırlıyorum.

sezer_57

sezer_57 Forum Demirbaşı

Adı:
    Sezer Şentürk
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    eyvallah muhammed kardeşm bn birinden duymuştumda kas gelişimini yüzde 3 veya 4 engelliyo diye onun için sordum

4. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Buna benzer konular defalarca kez açıldı, araştırma yaparsanız göreceksiniz...

İlginizi Çekebilir

Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2017-2-6_15-28-11.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...