Babamın bisikleti çalındı 5 dakika sonra bulundu :)

Murat sonkaya

Aktif Üye
Tepki
361
Bisiklet
Cannondale
http://img377.yukle.tc/images/1585Ekran_Alintisi.JPG

1.burada babam kadıköy hasanpaşada kuruyemişçide muhabbet ederken çingenin biri park halindeki bisiklete binip gidiyor babamın haberi bile olmuyor o sırada kadköyden yürüyerek işten gelen kardeşim haritadaki 2. noktada bu çingeni ve bisikleti görüyor adamın elinden alıyor şaka gibi ama gerçek yola devam eden kardeşim kuruyemişçide babama rastlıyor tabi olayı anlatıyor ...:D :D :D :D

Scudo

Murat sonkaya

Aktif Üye
Tepki
361
Bisiklet
Cannondale
@Alkan Koç

Herkese teşekkür ederim sağolun , halk arasında söylenen bir söz fazla takılmaya gerek yok :D ,

geçmiş olsun ) gerçekten şok edici bi durum.. çingenenin elinden nasıl aldı acaba

Kardeşim 29 yaşında ,durdurmuş adamı tutmuş kolundan nerden buldun bunu bu babamın bisikleti demiş biraz bağırıp çağırınca adam kaçmış :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Öncelikle geçmiş olsun.

Benim başımdan da benzer bir olay geçmişti.

Yıllar önce Ankara Bahçelievler mağazamızdan bir bisiklet çalındı. Yaklaşık 1 saat sonra ben diğer şubemize gittim. Bir de baktım ki bizim çalınan bisiklet :) Gazi Mahallesindeki diğer şubemizin önünden geçiyor. Neyse apar topar yakaladık. Bisikletimizi aldık vs vs

Yaklaşık 1-2 ay sonra bizim mağazadan bir müşterinin bisilketi çalındı ben de tesadüf Ankara Ulus şubesindeyim. Bir de baktım aynı hırsız bizim şubeye gelmiş bisikleti acil satacağım diyor. :) Ben çocuğu yakalayınca çocuk neye uğradığını şaşırdı. Bana iyice bakınca tanıdı beni :D Çocuk öyle bir şaşırdıki inanamazsınız. Ya dedi nereye gitsem sana denk geliyorum.. Ağız tadıyla bisiklet çalamayacak mıyım? Neyse birden elimden kaçan hırsız dayak korkusuyla yoldan geçen iki kişiden yardım istedi. İstemez olaydı :) O iki kişi de polis çıkmaz mı? Yani çocuk nekadar şanssız biri artık ona siz karar verin :)

Bugüne kadar iki olay yaşadık ikisini de atlattık :)

Murat sonkaya

Aktif Üye
Tepki
361
Bisiklet
Cannondale
@ulas

oh olsun :D :D :D demekki bisikleti çalınan kişi ilk olarak polise degil çevre bisikletçilere gidicek olayı anlatacak telefon bırakacak onlaraki satma olayı olursa çalıntı bisiklet olduğu anlaşılsın .bir kere emanet aldığım bisiklet çalındı apartman girişinde ilk olarak salı pazarının oradaki bisikletçi arkadaşa haber verdim yarım saat sonra haber geldi senin bisiklete biri yeni sele alıyor diye hemen gittim adamı tanıyorlarmış dükkanını tarif ettiler ,adam çocugun birinden satın aldım diyor bana, aluminyum bir bisikletti kadroyu yapışkan bantla kapamışlar hemen tanınmasın diye zor bela aldım bisikleti ellerinden..

• Beğen
Tepkiler: muratt35

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
tek bir ifade ile :D :D :D :D
bende markete falan girerken bisikleti içeri alıyorum :boese157:

• Beğen
Tepkiler: muratt35
Tepki
42
@ulas

Önceden Yazılmış Bir Hikaye gibi :)
Ama Ben Sizin Kadar Şanslı Değildim :)
Bianchi/Barracuda Bisikletimi Çaldılar 7-8 Yıldır Ne Haber Var Ne Kendisi Şimdi Ne Haldedir Hiç bilmiyorum :)

Murat sonkaya

Aktif Üye
Tepki
361
Bisiklet
Cannondale
@Mahsun YILDIRIM

Geçmiş olsun :( , hayat bazen filmlere taş çıkartan hikayeler sunar bizlere .

Burak ÖZBEK

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Colnago
Geçmiş olsun, malesef herkes sizin gibi şanslı olamıyor..

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun demeye gerek yok.Gelmemiş bileki geçsin :D
Orjinal bir olay olmuş.Helal olsun size :)

@ulas

Ulaş abi sizin ulus şubeniz mi var?

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Öncelikle geçmiş olsun. Şanslı gününüzdeymişsiniz. :)

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
@Alkan Koç

öyle olmuyor senden cıkacagı varmıs cıkmıs benımkı calındı bulunamadı harammıs demekkı deme coook yanlış olur

• Beğen
Tepkiler: Fatih Şengöz

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@M.Burak KARADAĞ

Ulus'da Motosiklet bölümümüz var. Yamaha Baydar

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ