B.duzunden bizede Cumartesileri yetmedi Carsambaları da cıkıyoruz artık...

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Arkadaslar ,

Ekibimizin Carsamba turları devam ediyor....2-3 haftadır Guzelce'den yeterince guzelligimizi aldıgımız icin simdi istikametimizi degistirdik... Avcılar sahile gidiyoruz....

Iste bu sebeple 23.07.2008 Carsamba aksamı icin yine bi tur yapıyoruz... Kimler gelebilir ?? Ben listeyi baslatıyorum....

Bulusma Yeri : B.duzu Migros
Saat : Aksam 20:00
Tarih : 23.07.2008 Carsamba
Guzergah : B.duzunden Avcılar sahiline gidip orada muhtelif yiyeceklerden ( ozellikle tost ve cay ) lupletip ve belki Avcılardaki pedalsever dostlarımızla bir araya gelip bol sohbet muhabbet edecegiz....

Ayrıca donuste guzel yokus ( Haramidere Carrefour onunden ) idmanımızda mevcuttur...

1 ) Ben Trinity72
2 ) Sinarit ( Tanju )
3 ) Arda
4 ) Komboz ( Baykal )
5 ) Kerem ( belki... )
6 ) Cakmak Mehmet ( belki...ikizlere baglı :)

Selamlar...

Scudo

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Çok uzak kalıyor, aslında pedallasak geleceğiz ama işten eve, evden yola falan çıkınca insana ayrı bir zor geliyor. Üstelik herkesin işten çıkış saatleri farklı olunca o da + zor bir değer...

İyi gezintiler...

• Beğen
Tepkiler: trinity72

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@Dinamo

Biz B.duzu ve B.cekmece ekibi olarak mumkun oldugunca is cıkıs saatlerimizi birbirimize uydurmaya calısıyoruz ama yinede cok zorlandıgımız anlar olmuyo deil tabiiki...Trafik, evdeki diger yasayanların sitemleri, isverenlerin acgozlulugu v.s v.s....Tum bu olumsuzluklara ragmen iyi bi ekip oldugumuzu dusunuyorum...Bol sohbet muhabbet ve makara var...:)

Bir hafta sonu turunda karsılasabilecegimizi dusunuyorum...

Selamlar...