B.duzu ve B.cekmece civarı pedalseverler...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@romeo

Romeo'cum selam,

Kesinlikle hatırlıyorum ve hatırlıyoruz seni...:):) Kask ve eldiven olayını umarım halletmissindir...Aynı sekilde biz de bekleriz seni bu tarafa...Bizim ekibin bi kısmını gordun iste...Bol sohbet, muhabbet ve makara var bizde...:):):)

Yanındaki arkadasına da selamlarımızı ilet lutfen...Her an aynı bisikleti alma durumumuzdan dolayı pisti olabiliriz onunla...:)

Selamlar...

Scudo

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Arkadaslar ,

21.kez gerceklestirebildigimizde artık alıskanlık olacak olan Carsamba turlarımızın bu haftaki kısmı bu hafta Fenerbahce ve Galatasaray macı olması sebebiyle 12.08.2008 Salı aksamına alınmıstır....

Bu hafta Yesilkoy Röne Park'a gidiyoruz...

Kimler gelebilir ?? Ben listeyi baslatıyorum....

Bulusma Yerleri :
Beykent Fox City Alısveris Merkezi onu : 19:45
B.duzu Migros onu : 20:00
Avcılar Deniz Otobusu iskelesi onu : 20:15
Tarih : 12.08.2008 Salı

Guzergah : Beykent'ten E-5 ustunden Ambarlı Dolum Tesislerinden Avcılara giris , devamında sahil seridinden Röne parka varıs ... Varıs noktamızda cay ,tost ve en onemlisi bol sohbet muhabbet var...Donuste B.cekmece tarafında oturan katılımcılarımıza guzel yokus idmanımızda mevcuttur...:):):)

Onemli not : Gezilerimizde kask ve eldiven takma zorunlulugu vardır.

1 ) Ben Trinity72
2 ) Sinarit ( Tanju )
3 ) Arda
4 ) Komboz ( Baykal )
5 ) Seykem
6 ) Selim ( Fairway )
7 ) Bulent ( Kirazlı )
8 ) .......

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Geziiin Elmascıım geziiin bakeeem:D elbeeet ben deee dönceem;) grsrzzzzz:)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: trinity72

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@sports-man

Yaw Mertcim hakkatten donde artık Pazarları senin gezilere katılalım...Bizim ekipte gezi neymis bi gorsun...Her yerde soyluyorum Kaptan dedigin senin gibi olur...Bir an evvel donmeni bekliyoruz...:)

Selamlar...

• Beğen
Tepkiler: sports-man

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
Arkadaslar ,

21.kez gerceklestirebildigimizde artık alıskanlık olacak olan Carsamba turlarımızın bu haftaki kısmı bu hafta Fenerbahce ve Galatasaray macı olması sebebiyle 12.08.2008 Salı aksamına alınmıstır....

Bu hafta Yesilkoy Röne Park'a gidiyoruz...

Bulusma Yerleri :
Tarih : 12.08.2008 Salı

Guzergah : Beykent'ten E-5 ustunden Ambarlı Dolum Tesislerinden Avcılara giris , devamında sahil seridinden Röne parka varıs ... Varıs noktamızda cay ,tost ve en onemlisi bol sohbet muhabbet var...Donuste B.cekmece tarafında oturan katılımcılarımıza guzel yokus idmanımızda mevcuttur...
1 ) Ben Trinity72
2 ) Sinarit ( Tanju )
3 ) Arda
4 ) Komboz ( Baykal )
5 ) Seykem
6 ) Selim ( Fairway )
7 ) Bulent ( Kirazlı )
8 ) brksyhn
9 )........... gelecek arkadaslar kendilerini listeye yazsınlar

• Beğen
Tepkiler: brksyhn

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
Değerrli pedalseverler bu link'tede belirtildiği üzere;
(link)
yarın Marmara'dan Karadeniz'e doğru yol alıyoruz
6.45/ Beylikdüzü- migros
7.00/ tarihi Mimarsinan Köprüsü buluşma yerlerimiz

orkunuslu

Üye
Tepki
24
Trinity ne oldu bizim beylikdüzü-kızıltoprak sürüşünün fotoları? Kaytarıyorsun bakıyorum...

Arkadaşlar yarın tatile çıkıyorum. Artık 2 hafta sonra görüşmek üzere...

KIVILCIM

Üye
Tepki
1
Evet tekrardan merhabalar güzel bir gundu Selim ben ve Elmas abla bulustuk sonra assaga dogru arda kardeşimizi almak için yola cıktık .Tanıştık rotayı konustuk yola cıktık yokuş aşşagı inerken ben onlara cok güzel bir toprak yoldan bahsediyordum. Tamda o anda elmi kaldırdım ve bummmm:Skull-175 koca bir cukur on teker iceri girdi ve bisikleti üstümde bende yerden 1.5 metre havada oldugumu fark ettim .Grup binmenin güzelligi epey bi sürüklenip (yaklasık 20 25 km hızdayız) durdum bisiklet matara fırladı ben yerede yatıyorum hemen arkadaşlar soğuk kanlılık ile kalkıp trafigi kesmek için durdular bir taraftanda oturmamı sakin olmamı kırık acı agrı hissedip hissetmediğimi sordular.Ben ayaga fırlayıp (canım yanınca birsey duymama sadece hızlı tempo yürürüm acının verdigi etki ile ) yürüdüm kontrollerden sonra kolumun sıyrıldıgını hafif bir agrı koprucuk kemigimde ve epey morluk kalcamda oldugun fark etttim (yada haric digerleri dusta) neyse elmas abla hazırlıklı ilk yardım cantası neyse ilk mudahale tamamladı ilk eczanede durduk pansuman için ve o anda İzmir bisiklet derneginin kurucusu Erhan Bey(umarım yanlış yazmadım) tanıştık ve cok keyifli bir turla gezimize devam ettik gerisinide arkadaslar yazsın artık kolum agrıyor :Skull-175
http://img223.imageshack.us/img223/4166/img0127xr4.jpg

caylar kolalar içiliyor hemen bilgiler alınıyor

http://img165.imageshack.us/img165/3549/img0129nz7.jpg

http://img165.imageshack.us/img165/2107/img0130ys4.jpg

pek bellid egil ama epey sıyırdık deriyi:D

http://img145.imageshack.us/img145/8444/img0135um9.jpg

not kaskları takalım kafaları kırmayalım:Skull-175 ileride lazım olur bodysiz binmemeye çalışın

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
Kıvılcım kardeşe geçmiş olsun diyorum..allah hepinizi kazadan beladan korusun

fairway

Üye
Tepki
38
Kıvılcım arkadaşımıza tekrar burdan geçmiş olsun diyoruz. Olayı 2 metre geriden gördüklerimle anlatayım.(Hem diğer arkadaşlarda aynı hatayı yapmasın) Kıvılcım ve trinity 2 metre kadar önümde yanyana(kıvılcım 30 cm kadar daha önde idi) giderken sol eli ile sol tarafta yol tarifi yapıyordu. Mazgalı görmediğini arkadan son anda farkettim DİKKAT dedim ama iş işten geçmişti) ve mazgalın sol ucundan ön tekeri düşürmesi ile beraber bisikletin gidonu döndü ve sol omuzu üzerine düştü. Allahtan arkadan araba gelmiyordu ve hızımız azdı. Büyük ihtimal mazgala 2 el girse ya da görerek girseydi, birşey olmazdı. Neyseki yinede ucuz atlattı-atlattık. Tekrar geçmiş olsun... He herşeyde bir hayırda var kaza olmasa eczane önünde durmazdık erhan bey ile de tanışamazdık :)
He bu arada fotolarda güzel çıkmış (ronepark taki sigaralı teyze faciasından sonra ahahaaa:) )

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
Kıvılcım Cok Gecmis Olsun Duydum Cok Uzuldum Allah Bi Daha Gostermesin....

brksyhn

Aktif Üye
Tepki
36
herkeze selam

bu topic e noluyo böle ya herkez sus pus daha 9 sayfa olmuş biraz canlanın

napıyoruz bu çarşamba günü

brksyhn

Aktif Üye
Tepki
36
bu çarşamba avrupa yakası pedal grubuyla mangal partisi yapalımmı birleştirelim grupları bu çarşamba

umutbaran

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,

Geçen hafta uzun yıllar sonra Büyükada'da gün boyu bisiklete bindim ve çok güzel zaman geçirdim. Döndüğümde bisiklet almaya karar verdim. Bisikletler ile bilgi toplamak isterken sizlerle karşılaştım.

Şimdi siz bana alacağım bisiklet konusunda yardım ederseniz, ben de bisikletimle sizlere katılabilirim. 400-500 YTL civarı bütçem var. Araştırmalarımdan dağ bisikletlerinin yaygın olduğunu ancak uzun yollar düşündüğümde yorucu olduğunu anladım. Tabi en sonunda kafam karıştı. :)

Siz bana bir yardım etseniz de ben de bir adım ileriye sıçrama yapabilsem he :)

smee

Aktif Üye
Tepki
94
@umutbaran

(link)

bu sayfaya başlık açarsanız daha kolay yardım alırsınız. sorduğunuz sorunun yeri burası değil. bu konu bu bölgedeki bisikletçilerin "düzenledikleri veya düzenlemek istedikleri" turları duyurmaları, haberleşmeleri için kullanılıyor.

umutbaran

Üye
Tepki
0
Teşekkürler...

Hocam arkadaşlar bizim oralı olunca bir an kaptırıp kendimi onlara sormuşum. Özellikle beylikdüzü turlarına katılmayı düşündüğümü de söylemeliyim sanırım.

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Arkadaslar ,

21.kez gerceklestirebildigimizde artık alıskanlık olacak olan Carsamba turlarımızın bu haftaki kısmına ait programımız asagıdaki gibidir....

Bu hafta yine Yesilkoy Röne Park'a gidiyoruz...Diger mesafeler kesmemeye basladı bizim ekibi cunku...Ayrıca Belediye'nin tesislerinde cay ve diger yiyeceklerde gayet hesaplı...Lutfen bana cantamdaki cifte kavrulmus lokumu hatırlatın birde...:):) hep unutuyorum ya size ikram etmeyi...:(:)

Bulusma Yerleri :
Tarih : 19.08.2008 Carsamba

Guzergah : Beykent'ten E-5 ustunden Ambarlı Dolum Tesislerinden Avcılara giris , devamında sahil seridinden Röne parka varıs ... Varıs noktamızda cay ,tost ve en onemlisi bol sohbet muhabbet var...Donuste B.cekmece tarafında oturan katılımcılarımıza guzel yokus idmanımızda mevcuttur...

1 ) Ben Trinity72
2 ) Sinarit ( Tanju )
3 ) Arda
4 ) Komboz ( Baykal )
5 ) Seykem
6 ) Selim ( Fairway )
7 ) Bulent ( Kirazlı )
8 ) brksyhn
9 ) Erdal bey ( Izmir Bisiklet Dernegi kurucusu )
10 ) .......

@umutbaran

Selam Umut Baran...

En kısa zamanda seni aramızda gormek isteriz....Bize yakın ve her zaman servis alabilme kolaylıgın olması acısından Bakırkoy Metin Bisiklet magazasına gidip Metin abi ile bi konus derim ben...bu sadece benim fikrim...

En kısa zamanda seni aramızda gormek dilegi ile...

@smee

Merhaba siz B.duzu tarafında mısınız acaba ?? Merak ettimde...

@fairway

Kıvılcım koprucuk kemigi olayını aksatma bi doktora goster hala agrı var ise...

Selamlar...

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@orkunuslu

Ilgili fotoları forumda fotografların oldugu bolume yukledim...

Ama Allahda biliyo ya canım cıktı valla onları hazırlarken...Fotograf cekmedigimi gorurseniz bi gun eger sırf bu yuzdendir...bilesiniz...:) Yani cekilen fotoları foruma yukleme isleminin zor olmasındandır....

(link)

Sevgilerimle....

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Evet dostlar, muhabbet aldı başını gidiyor yine Şu listemizi bir güncelleyelim

20/Ağustos/2oo8 Avrupa Yakası Pedal Grubu Bilmemkaçıncı Mangal Şenliği Katılımcı Listesi Aşağıdaki Gibidir

Nedret Günaydın ( Kaptan )
Süleyman Abi
Volkan RR
Sinan
Fatih
Koray
Küçük Fatih
Ümit
Levent
Selim ( Yetişmeye çalışacak )
Taner Abi ( Küçük bir ihtimal dedi )

Gezimize katılmak isteyen pedalsever dostlarımızın listeye isimlerinizi yazdırmaları, ve hareket saatinden önce toplanma merkezinde hazır bulunmaları yeterli olacaktır

ÖNEMLİ :

Görev Dağılımı ;

Nedret Günaydın : Emir verme yetkisine sahiptir.

Süleyman Abi : Ekmek ve domates dilimleme yetkisine sahiptir.

Volkan RR : Bütün masayı silip süpürme ve aç bırakma yetkisine sahiptir ( Aman dikkat )

Sinan : Mangalı hazır hale getirme yetkisine sahiptir.

Fatih : Joker yetkisine sahiptir.

Koray : Ayak işleri, markete git, su almaya git, fanta almaya git, almadan gel vs. gibi yetkilere sahiptir.

Küçük Fatih: Onur konuğu yetkisine sahiptir

Levent : Mangal başı sorumlumuzdur. Dağıtım ve paylaştırım yetkisine sahiptir.

Selim : Koray`a destek yetkisine sahiptir.

Taner Abi : Gelip gelmeme yetkisine sahiptir

Haşim Okyay : Yetki Verilmedi

Listeye isimlerini ekleyecek arkadaşlar, bu yetkileri göz önünde bulundurarak kendilerine bir yetki alanı yazsınlar

Ehüehe ! Muhahaha ! :D :D

son olarak mangal keyfimize Beylikdüzü Gurubuda katılacak,

sayıları şu an için belli değil ama onlarada bir iş kitleriz muhakkak :D

haşim alınacak listesini yapmaya başla ;)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.