Az daha Ölüyordum

Tepki
1
Bu olay 5 yıl önce yaşandı ama bu bölümden şimdi haberim oldu Ben köyde kuzenimin hediye ettiği bisikletle dolaşıyordum 9 yaşındaydım :) O zaman fındıkları Patoz denen bi alete veriyoduk Fınfığın kabuğunu ayıklayıp çuvala dolduran bi makine Traktörün arkasına bağlanıyor neyse yolda giderken yanımdan geçmeye başladı ve birden pantolonumun paçası zincirle dişlinin arasına sıkıştı ve traktörle makine arasına yan düştüm ve pedalı geri çekip paçamı çıkarmasaydım zaten traktörün gürültüsünden beni duymadı adam az daha benim ve bisikletin perti çıkacaktı
Size tavsiyem mümkün olduğunca kısa pantolon&şort giyin ve Dişlinin yanına plastik koruma takın.

Scudo

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun Ali. Dediğin gibi bende paçayı kaptırmamak için yani orta aktarıcıya kapılmamak için paçamı çorabımın içine sokarım. Biraz tuhaf görünse de hayat için takmıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Kemal AYDIN

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
her zaman şort giymek mümkün olmuyor. o yüzden ya paça bandı kullanacağız ya da benim yaptığım gibi palyaçovari giyinip paçaları çorabın içine alacağız. :) güvenlik her şeyden önemli. geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Ali Kemal AYDIN
Tepki
1
Saolun arkadaşlar Yere düştüğümde boğazıma doğru bir sıcaklıkla birlikte hayatım önümden geçti:)