Ayvalık 4 Nisan 2010 Gezisi

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
abi dizinize sağlık nasıl özlemişim ayvalığı anlatamam şu okullar bitsin ordayım insan bir kere gittimi o şehirden kopamıyor

• Beğen
Tepkiler: kizak
Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Sait Hasançufadaroğlu

Canım arkadaşım kardeşim koca bölgede gerçekten tek aktif insan sensin .Öyle foruma konu açıp arkasını sandalyeden kaldırmayanlardan değilsin .Sabah ,gece yarısı,gündüz hadimi : hadi. İşte pedal aşkı bu.İyiki seninle tanışmışım .:in: :in: :in: Durmak yok yola devam.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@barış topcu

Sevgili Barış kardeşim gerçekten buraları anlatamazsın yaşamak gerekir İnşallah tanışır ve beraber geziler yaparız Burada yaza çok kalabalık bir bisiklet grubu olacak gibi gözüküyor .Ayrıca yorumların için teşekkür ederim :in:

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
@kizak

yazın yazlığa bisikletle gelcem valla görüşürüz :) vaktimiz olursa bodruma kadar pedallamayı düşünüyorum ben :rolleyes:

• Beğen

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@barış topcu

İnşallah Barış tabiiki insanın hedeflerinin olması çok güzel Başarılarının devamını diliyorum:in: :in:

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
Ayaklarınıza sağlık hocam bu güzel kareleri bizim paylaştığınız için teşekkürler.

• Beğen

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
abi ayaklarına sağlık gezilerini takip ediyorum gezilerin belgeselcesine ve süper annatımlı bizi sıkmıyosun bizi neşelendiriyosun abi iyiki varsınız iyiki varsınızda bize bu güzelim topraklarımızı karış karış gezip bizede fotolarınız ve sıcaklığınızla örnek oluyosunuz kısmetse sizle tanışmak isterim bi yaz sizle turlamak isterim kendinize iyi bakın paylaşım için teşekkürler

• Beğen

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
sıcacık yaz kokan harika bir gezi olmuş çok güzel yerler yaz olsa da gidebilsem
ayaklarınıza sağlık paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@haceli yılmaz

Sevgili kardeşim smimi yorumların için çok teşekkür ederim.Seninle tanışmayı bende çok isterim inşallah tanışıp kaynaşırız.Burdanda Bisiklet foruma teşekkürlerimi letiyorum.Böyle güzel seviyeli ve saygılı insanların bu şemsiye altında toplanıp kaynaşmaları tanışmaları bulunmaz bir nimet.Bu ülke hepimizin sahip çıkıp koruyalım .tekrar teşekkürler sağlıklı bol pedallar dileklerimi sunuyorum hoşcakal.:in: :in: :in:

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Sevgili faruk kardeşim asıl sıcak olan sizlersiniz Eğer buralarda tatil yaparda tanışırsak çok mutlu olurum saygı sevgiler bizden.hayırlı sağlıklı bol pedallar.:in: :in: :in:

emreşen

Daimi Üye
Tepki
218
Çok güzel bir gezi olmuş ayaklarınıza sağlık bol pedallamalar

• Beğen

Mrİnn

Üye
Tepki
4
Cok güzel bir gezi olmus oralarda dolasmak ayrıcalıktır desem yerıdır ayaklarınıza saglık

• Beğen

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Mrİnn

Tamamıyla sana katılıyorum. Cunda adası ve çevresi gezilesi yaşanası yerler.Herkesin bu havayı koklamsı lazım.Yorumun için teşekkürler
:in: