Aydın

Ahmet Gümüş

Daimi Üye
Tepki
54
bir mail grubunuz varmı? Aydın Merkez'de oturuyorum.Organizasyonunuz olursa katılmak isterim.

Scudo

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan 3.Güzelçamlı Bisiklet Festivali 17-18 Eylül tarihleri arasında Güzelçamlı Belediyesi,Bisikletliler Derneği Aydın Temsilciliği ve İzmir Bisiklet Derneği'nin ev sahipliğinde ortaklaşa gerçekleştirilecektir.

16 Eylül 2011 Cuma

Cuma günü akşamından gelmek isteyenler için çadır kamp yeri Güzelçamlı Belediyesi tarafından ayarlanmıştır.
Çadırı ile gelenlerden, ek bir ücret alınmayacaktır.

Bisiklet Derneği olarak bu festival’e Cuma günü akşamından katılacağız.

Aydın'dan bu festivale katılmak isteyen bisikletli,bisikletsiz tüm katılımcılar kendi imkanları ile ulaşım sağlayacaktır.

Tura katılmak isteyen kişilerin en geç 14 Eylül 2011 Çarşamba gününe kadar bilgi verip, ön rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Bilgi ve İletişim İçin ;

Mobil : +90 507 9437434

mail : yemrep@windowslive.com
Web : (link)

17 Eylül Cumartesi

10.00 Belediye Başkanı Özkal YÜKSEL’in Festival açılış konuşması. (Katılımcıların ve protokolün günün anısına verecekleri hediyeler)
10:20 / 11:20 (Katılan dernek ve topluluk temsilcilerinin 3′er dakika konuşma süresi olacaktır.)
11.40 Güzelçamlı şehir turu.
12.20 Dilek Yarımadası Milli Parkı’na giriş. (Giriş ücretsizdir.)
13.00 Öğle Yemeği (Güzelçamlı Belediyesi tarafından Kalamaki Koyu’nda verilecektir.)
15.30 Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndan çıkış.
15.45 Zeus Mağarası Piknik Alanı - Minikler Yarışı (ödüllü)
16.30 Zeus Mağarası Piknik Alanı - Büyükler Denge Yarışı (ödüllü)
17:30 Zeus Mağarası Gezisi
19:30 Akşam Yemeği (Güzelçamlı Belediyesi tarafından verilecektir.)
21:00 Kamp Alanı - Canlı Müzik

18 Eylül Pazar

10.00 Dilek Yarım Adası Milli Parkına Giriş

Seçenek 1 : Sarıkaya Kanyonu Tırmanışı

Sarıkaya Kanyonu Dilek Yarımadası Milliparkı'nın içinde, giriş kapısının 6 km ilerisinde kalamaki koyuna varmadan 200 metre geride sol taraftadır. Tahminen 5 km uzunlugun daki bu kanyonda derin vadi içinde ilerlerken oksijen burnunuzu yakacaktır.Vadinin içinden akan küçük dere parkura ayrı bir zevk vermekdedir.

Seçenek 2 : Dilek Yarım Adası Milli Parkı - Koy Turu

- İçmeler Koyu
Dilek Yarımadası Milliparkının 1.koyudur.Millipark giriş kapısına 300 metre mesafededir.Milliparkın tek kumsal plajıdır.Denizi sığ olduğundan çoçuklar için idealdir.Otopark,Wc,Soyunma kabini,Piknik masaları,Şezlong ve Şemsiye ücretsizdir.

- Aydınlık Koyu
Milliparkın ikinci koyudur.Sahili ve deniz içi taş ve kayraklardan oluştuğu için deniz pırıl pırıl ve turkuvar rengindedir.Denizi birden derinleştiği için yüzmeyi sevenler için ideal bir koydur.

- Kalamaki Koyu
Kalamaki koyu Milliparkın en ünlü ve en uzun koyudur.Yunanca Kala "güzel" ve Maki "bitki örtüsü" anlamındadır.Kalamaki koyu koyu ulu çınar,çam ağaçları ve akvaryuma benzeyen temiz denizi ile ünlüdür.Bir çok Türk filmine ev sahipliği yapmıştır.Zeki Müren'in en çok sevdiği ve sürekli gelip yüzdüğü koydur.

- Karasu Koyu
Milliparkın son koyudur.Karasu koyu denizin içine uzanan ormanı ile adeta cennetten bir köşe gibidir.Wc,şezlong,şemsiye ve piknik masaları ücretsizdir.

Seçenek 3 : Tekne Turu (Güzelçamlı Liman dan Hareket)

Sabah saat 10:00 gibi başlayacak olan tekne turunda,Dilek Yarımadası'nın karayolu ile ulaşamayacağınız eşşiz güzellikteki koylarında
yüzmenin ve öğle yemeği yemenin keyfini çıkaracaksınız.
Ücretli : Tekne Turu + Yemek 25 TL

14.00 Öğle Yemeği - Kalamaki Koyu (Güzelçamlı Belediyesi tarafından verilecektir)
17.45 Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndan çıkış.
18.00 Zeus Mağarası Piknik Alanı’nda toplanma. (Belediye Başkanı’nın teşekkür konuşması ve kapanış)

Not: Tüm tur boyunca emniyet, sağlık ve belediye ekipleri güvenlik ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yanımızda olacaktır.

** Bisiklet teknik arızalarına karşı İzmir Sundu Bisiklet, teknik servis aracı ile destek verecektir.

Konaklama Yerleri :

Çadır kamp yeri Güzelçamlı Belediyesi tarafından ayarlanmıştır.Çadırı ile gelenlerden, ek bir ücret alınmayacaktır.

Anlaşma yapılan Otel, hotel ve pansiyon listeleri aşağıdadır. Katılımcılar kendileri rezervasyon yaptıracaktır.

Kamp Alanı :

06Lazoğlu Kamping
Tel : +90 256 646 33 44
Gsm : +90 505 267 63 19
Gsm : +90 544 378 42 95

------------------------------------

Grand Zeybek Beach Hotel

Oda + Kahvaltı = 25 TL

Tel: +90 0256 646 23 93

Fax: +90 0256 646 23 66

E-posta : info@grandzeybekbeach.com

-----------------------------------

Hotel Özsoy

Oda + Kahvaltı = 25 TL

Tel : +90 256 646 16 16

Fax : +90 256 646 17 22

E-posta : info@hotelozsoy.com

------------------------------------

Hotel SAM

Oda + Kahvaltı = 25 TL

Telefon: +90 256 646 11 17

Fax: +90 256 646 11 07

E-posta : bilgi@otelsam.com

--------------------------------------

Martı Pansiyon

Oda + Kahvaltı = 20 TL

Telefon: +90 256 646 10 54

E-posta: info@martipansion.com

web : (link)

--------------------------------------

Selina Otel

Oda + Kahvaltı = 20 TL

Telefon : +90 256 646 16 08

Fax : +90 256 646 17 95

E-posta : info@selinahotel.com

• Beğen
Tepkiler: -Paşa-
Tepki
21
SÖKEDEN SELAMLAR YUNUS BEY YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ETKİNLİKLERİ TAKTİRLE KARŞILIYOR BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM. MALUMUNUZ BİZİM SÖKEDE BÖYLE BİSİKLETLE İLGİLİ ARKADAŞLAR VARDA AMA YOK BEN KENDİ GAYRETLERİMLE YAKIN OLAN BÖLGELERE GİTMEYE ÇALIŞIYORUM AMA YANLIZ PEK OLMUYO SİZLERLE TANIŞMAK İSTERİM AYDINA SIKCA GELİRİM YERİNİZİ VE ADRESİNİZİ BELİRTİRSENİZ MEMNUN OLURUM. SELAMLAR

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
III.Güzelçamlı Bisiklet Festivali 17-18 Eylül 2011

Katılmak İsteyen arkadaşlara duyrulur;

İstanbul, İzmit ve Düzce den katılacak arkadaşlar için Özel otobüs kiralamayı düşündük, otobüsü doldurabiliyormuyuz ? özel otobüs ile ulaşımını sağlamak isteyenler kayit@bisikletliler.org adresine iletişim bilgilerini içeren mail atabilirlermi ?
Teşekkürler

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/3562-bayram_tebrigi.jpg

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla

Tepki
0
herkese slmlar. ismim göktan aydın da ikamet ediyorum yaş 28 meslek serbest. cocuklukta tanıştığım bmx bisikletim benim en yakın arkadaşım oldu o yıllarda. ozamandan sonra ilerleyen yıllar yaşam telaşı okul iş vs vs beni en yakın arkadaşımdan maalesef uzaklaştırmıştı. yıllar sonra yeniden alevlenen bisiklet sevgim yakın zamanda sahip olduğum salcano ng 255 srd ile tamamlandı. yenilenmiş, tazelenmiş bir bisikletsever olarak yanınızdayım. hepinize keyifli forumlar dilerim....

Tepki
0
aydın da bisiklet turu yapan veya 3-5 kişi toplanıp gezen arkadaşlar varsa görüşelim tanışalım....(pek cevap yazılacağa benzemiyor ama bir umut)

SSolak

Üye
Tepki
2
Merhaba Emre bey. Göreviniz hayırlı olsun
Emekli olduktan sonra bisiklete daha fazla zaman ayırabildim.Aydında o kadar bisikletçinin forumda olmaması beni üzdü. Bütün bisiklet dostlarını bekliyorum.

SSolak

Üye
Tepki
2
Selam Bisiklet dostları
Ben Selami SOLAK
Aydın ilindeki bisiklet faaliyetlerini tekrar buradan duyurmaya devam edeceğiz.Görüşmek ve beraber etkinliklerde bulunabilmek dileği ile

4NCÜ GÜZELÇAMLI BİSİKLET FESTİVALİ 29 -30 EYLÜL 2012
tarihlerinde yapılacaktır. Ayrıntılar netleşince yine burada siz bisiklet dostlarına duyurmaya çalışacağım.
sağlıklı pedallamalar

11 AĞUSTOS 2012 Cumartesiden Pazara
23:00 - 03:00
RAMAZAN VECİBELERİ NEDENİ İLE TURLARA KATILAMAYANLARIN DA KATILABİLMESİ İÇİN İFTAR SONRASI -SAHUR ARASI UMURLU-ARMUTLU-GÖLHİSAR TURUNDA BULUŞALIM.
OLMAZSA OLMAZ
1-KASK
2-IŞIK
3-AÇIK RENK KIYAFET VARSA REFLEKTÖRLÜ KIYAFET

Bisikleti olan herkesi bekliyoruz

IV.GÜZELÇAMLI BİSİKLET FESTİVALİ PROĞRAMI

29 Eylül Cumartesi
11.00 Belediye Başkanı Özkal YÜKSEL’in Festival açılış konuşması.
Katılımcıların ve protokolün günün anısına verecekleri hediyeler
11.20 Katılan dernek ve topluluk temsilcilerinin konuşmaları
12.00 Güzelçamlı şehir turu.
13.00 Dilek Yarımadası Milli Parkı turu.
14.00 Öğle Yemeği (Kalamaki Koyu)
16.00 Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndan çıkış.
17:30 Zeus Mağarası Gezisi
19:30 Akşam Yemeği
20.30 Tekne turu, MTB Turu, Performans Turu Kayıt,
21:00 Tafana Dans Club - eğlence

30 Eylül Pazar
10.00 Milli Park içerisinde Serbest Turlar
10.00 Tekne Turu Güzelçamlı Limanı (ücretli)
10.00 Performans Turu (Start kamp alanı)
14.00 Öğle Yemeği (kumanya Kamp alanı)
18.00 Kamp alanında toplanma, Kapanış.

Not : Otellerde kalmak isteyenlerin rezervasyonları üçreti ödenmeden okeylenmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: uğursprint

egecay

Daimi Üye
Tepki
151
Vay be her sene bu tarihlerde Güzelçamlı da olurdum bu sene gelemiyorum arkadaş :(

Tepki
4
Carrato 904 prizma kullaniyorum.yeniyim henuz herturlu bilgi ve teknik destek tavsiyelerinize ihtiyacim var . Simdiden tesekkurler...

• Beğen
Tepkiler: Baha Yılmaz
Tepki
40
Bisiklet
Scott
^^Bütün şehirlerin en güzel yanı Nazilliye giden yollarıdır^^ diyen herkes...Artık bank üstünde değil bisiklet üstünde çiğdem yiyeceğiz.Bizler Molla Amat'ların,Beydan Ali'lerin,Yörük Ali Efe'lerin,Kel Memet'lerin torunlarıyız...icabında tek elle de bisiklet goşturtmasını da biliriz.Selam olsun herkese,başta sevgili bacanağım

Tepki
4
@Baha Yılmaz

cok tesekkurler bacanaam melespitlerimiz ayri bi renk gatıverdi gari hayatlarimiza iykide varlar. Insan anatomisine bu kadar ergonomik yakisan bi arac daha yoktur.gunlerimizi gun edivercez gari.