Avrupa Yakası Pedal Grubu™

Scudo

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
@emreguler
tur etkinlikleri gurubun facebook sayfasında duyuruluyor genelde..Oradan takip edebilirsiniz

Tepki
6
Herkese merhaba bugun yapilcak tura bende katilmak isterim 20.30 da nerde bulusulacagi bilgisini yazarsaniz seve seve size katilmak isterim. Bi jest yapip bu bilgiyi direk soylemek isteyen arkadaslar olursa telefon numaram 0537 623 15 91 Herkese guvenli keyifli surusler.

Tepki
6
Herkese merhaba bugun yapilcak tura bende katilmak isterim 20.30 da nerde bulusulacagi bilgisini yazarsaniz seve seve size katilmak isterim. Bi jest yapip bu bilgiyi direk soylemek isteyen arkadaslar olursa telefon numaram 0537 623 15 91 Herkese guvenli keyifli surusler.

ykaracavus

Üye
Tepki
8
@Hakan Çakan

Turlar genelde grubun facebook sayfasindan duyuruluyor, bulusma yeri bakirkoy gelik karsisindaki petrol ofisi (po) dir.

mehmet kendir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.876
Facebook üzerinden haberlesiyoruz
Bizi bulmak isteyenler ilk sayfaya gidin bütün bilgiler orada

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
iyide ben facebook kullanmıyorum. zeytinburnunda oturuyorum ve inanın bu grupda boş baksana bu aralar hiç faliyet yok diyorum kendi kendime. Madem burada bir konu açtınız buradanda paylaşınız.

• Beğen
Tepkiler: elcnerman

elcnerman

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
@meseduzu

bu grubu hiç tavsiye etmem :) fazla takılma başına bela alırsın!

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
@elcnerman

Nasıl bir bela acaba?
Belasını bulan buradan yazarsa açıklayıcı olacaktır ;)

• Beğen
Tepkiler: Hasan TÜRKER

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Levent_K

Levent Abi sanırım bela derken mecaz yaptı. Bizim gruba bisiklet amacı ile giren biri ya triatlet oluyor ya koşucu ya da bisiklet yarışçısı :)

elcnerman

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Bir bayan arkadaşım sizden forma istemiş demediğinizi bırakmamışsınız..bir bayana nasıl davranmasını bilemeyen bir grup maalesef. Sonradan formanızı da gordum niye bu kadar istemiş onu da anlamadım çunku çok kotu bir forma..bedava olsa giyilmez!

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Acaba grupta sürmüyor muydu o arkadaşınız? Grup ile birlikte sürmeyene forma vermek çok doğru gelmedi bana da. O formayı giyerken hata yaparsanız o hata sizi değil direkt grubu bağlayacak. Tek başınıza sürerken bile...
Yok eğer grupta sürüyorsa neden forma verilmediğini arkadaşlar açıklayacaklardır elbet.

@elcnerman

Ben grupta değilim. Ama bu lafınıza da bir anlam veremedim. Sadece ayıp...

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uğur S.

Ne formayı isteyen ne de formayı alacak kişiler hiçbiri gruptan değildi. Sizin de ilk satırınız da dediğini gibi grupta olmayan birine forma vermek demek o grubun sorumluluğunu vermek demektir. Tanımadığımız, birlikte sürmediğimiz birine de bunu veremezdik. Her şeyi parayla satın alabileceğini sanan bayan arkadaşımız da formayı alamayınca grubu kötüledi. Biz de grubun facebook sayfasından ihraç ettik. Olay bundan ibaret.

Nuri Alper Ulupınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.429
Bisiklet
Trek
@elcnerman

elcnerman Bey/Bayan merhaba,

Grubun kendi iç dinamikleri ve kuralları var. AYPG formasına sahip olmak isteyen arkadaşlarımızı özellikle turlarımıza davet ederiz öncelikle. Onunla tanışırız. Nasıl bir sürüş alışkanlığı olduğunu tespit ederiz.
Kask giyme gibi hayati olan bisiklet kurallarına dikkat ediyor mu? Sürüş esnasında taşkınlık yapıp grubun diğerleri için tehlike oluşturuyor mu onlara bakarız. Hatırlatmalarımızı yaparız. Grup sürüşlerine devamlılığı nasıl onlara bakarız. Herşeyden önemlisi formamızı giyecek kişinin bisiklet aşığı olması gerekiyor.. Ardından zaten olay kendiliğinden gelişir.
Eğer başka herhangibir olaydan dolayı başınıza grup ile ilgili bir olay gelmiş ise dilimiz döndüğünce cevaplamaya çalışalım.

Fakat sebebsiz derecede yaftalamak çok basit ve bayağı. Bizim hele hele bisiklet sevenlerin bu türden durumlara girmesi beni ziyadesiyle üzer. Çünkü kaç kişiyiz şunun şurasında şu koskaca ülkede.
Destek vermek, olmuyorsa gerekçelerini ortaya koyabileceğimiz eleştiriler yapmak gelişmeye sebep olur.
Diğeri zaten köstektir..

Bela lafınızı sürçili lisan olarak algılıyorum.
Grup ile ilgili sıkıntınız varsa dinlemek isteriz.

Selamlar.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Bu grubun etkinlikleri hakkında bilgi almak istesem kime başvuracağım ? Yada açıklayıcı bilgilerinizin olduğu bir internet siteniz mevcut mudur ?