Avrupa Turu Hakkında Bİlgi Almak İstiyorum

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Öncelikler herkese merhaba. Yaz tatilinde italya veya İspanya'da ülke turu yapmak istiyorum. Hedefim hostellerde kalmadan kamp alanlarında çadırımla yatmak. Ancak güvenli kamp alanlarını her yerde bulabilir miyim ? Ve bisiklet yolu bakımından hangisi daha gelişmiş durumda ?

Scudo

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
(link)

Buradan rotaları inceleyebirsin. Bulduğun kamp alanları güvenli olacaktır,endişe etmene gerek yok ama bazı bölgelerde kamp alanı sıkıntısı yaşayabilirsin.Yinede çadırın yanında olduğu sürece uygun bir yer bulabileceğinden şüphem yok.Mesela ben de yazın avusturya, italya, hırvatistan, slovenya turu düşünüyorum.Kuzey italya kamp bakımından biraz sıkıntılı gözüküyor. Ayrıca kalabalık şehirlerin etrafınıda iyi inceleyip yola çıkmalısın.Kısacası sen istedikten sonra ucuz ve doğa ile iç içe bir tur yapman çok zor değil.

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Çok teşekkür ederim yardımınız için. Verdiğini linkteki baştan sona İtalya çok hoşuma gitti. Detaylısını nerden bulabilirim acaba ? Bu rotada Toskana'dan geçiş varsa harika olur.
Tamamdır başka kaynaklardan bilgilere ulaştım. 50 km arayla konaklama alanı olması mükemmelmiş.

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mustafa GüldalForumun amacına uygun olarak, ulaştığınız bilgileri paylaşmak da ister misiniz? :)

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

mustafa tanrıverdi

Daimi Üye
Tepki
236
İsim
Mustafa
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir şey sormak istiyorum, Vize işlemleri için otelden rezervasyon bilgisi istiyorlar. Bunu nasıl çözüyorsunuz.