Avrupa Hareketlilik Haftası – Dünya Otomobilsiz Yaşam Günü Bisiklet Turu!

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@avcioglu katlanırla sığabiliceğimizi düşünmüyorum. biz gibi bir kaç kişide daha katlanır vardır ve yayalar binmek isticek kısaca rezillik yani mis gibi sahil yolundan dönüş yapmak varken sen gel dağ başında turu bitir herşeyin inşaat halinde olduğu bir yere rota yap Pes.

Aynı şekilde bizde vaz geçtik 8 katlanır gidicektik. sırf köprü için ama yok abi eziyet yani

Scudo
Tepki
83
İsim
İsmail Kaan Kural
Bisiklet
Salcano
Dönüş için 17:00 Da otobüs kaldıracaklarmış. Bisiklet koyabileceğimiz. O sorun kısmını aşmışlar o yüzden. tabi tek sorun olarak onu görüyorsan , yersen işte..

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
oo propaganda is coming :) kazasız iyi pedallar

Umtdgny

Daimi Üye
Tepki
436
İsim
Ümit D.
Bisiklet
Diğer
İnşaat bölgesinden araba ile geçerken bırak camı dış havayı içeri çekemiyoruz. Bisiklet sürenler için çok kötü bi tur sonu olur.

• Beğen

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Umtdgny aynen öyle ciğerler açık olcak biz oksijen deniz havası isterekn mikro partiküllü moloz doldurcaz ciğerlere :) Giden arkadaşlar umarım eğlenirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Umtdgny

Taygun Kon

Forum Demirbaşı
Tepki
1.522
İsim
Taygun K.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben kadıköyden başlar boğaz etrafında Tur atarım. Kadıköy, Beykoz, İstinye, Karaköy olacak şekilde. 3. Havalimanı propagandasına da alet olmam...

ph0

Üye
Tepki
115
İsim
Mustafa
Ne propagandaymış be kardeşim tamam rotayı değiştirdiler de her şeyi de eleştirmeyin. 20 milyonluk pislik bir şehirde yaşıyoruz, her gün rezilliğin en alasını gerçek anlamda yaşıyoruz, toplu taşıma çin işkencesi gibi ama biraz da olumlu bakabilmeyi öğrenmeliyiz

Tepki
83
İsim
İsmail Kaan Kural
Bisiklet
Salcano
@Mustafa42 @avcioglu Gitmekten son anda vazgeçip , iyi ki gitmedim dediğim bir etkinlik oluşmuş. Bazı arkadaşlarım gitti ve pişmanlar , keşke kendi rotalarımızda pedallasaydık düşüncesindeler. Fatih İBB binasından başlayan rota göktürk te mola vermiş buraya kadar herşey iyi iken , göktürkten sonra bunları "ARAÇLARA" koymuşlar. otobüs ile alana gitmisler. girmişler demiyorum. gitmişler. içeri bunları almamışlar. Bisikletin girmesi yasakmış. Tur rotasını düzenleyen İBB bisikletleride içeri almıyormuş? Araçlarla götürdükleri yetmiyor gibi birde içeri almayarak baya sıkıntı yaşatmışlar. arkadaşlarım kendi imkanları ile pedallaya pedallaya dönmüş. bilin bakalım orada o gün aynı zamanda ne gerçekleimiş? Miting? :)

evet haklısın olumlu bakabilmeyi öğrenmeliyiz , arkadaşım ciğerlerine güzelim toz ve inşaat dumanını çekti.Propagandaya alet edildi ama sonuçta pedalladı teşekkürler.

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
984
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
Aynı gün başka bir etkinlikten dolayı "mecburen" katılmak zorunda kaldık. Çekmeköy'den belediye otobüsleriyle gidiş ve dönüş 2'şer saat sürdü. Evet, o gün herkesin oraya "taşınması" ve bisiklet turunun ucunun oraya çevrilmesinin sebebi reisin mitingiydi (Neyse ki o süreyi uzaktaki bir çadıra yaslanarak, gölgede uyuklayarak geçirdim, en azından bir dinlenme fırsatı oldu). 3-5 adet yemek satışı yapılan yerin önünde bir saat süren kuyruklar vardı. Gitme saati geldiğinde trafik sıkışıklığından dolayı alandan ayrılmak yarım saati geçti. Güya trafiği düzenlemekle görevli jandarma trafik ekiplerinin ters şeritten gelen "uyanıklara" gayet normalmiş gibi hiçbir şey yapmaması ülkemizin içler acısı haline tekrar gözler önüne serdi. Eve geldiğimde sıcaktan, gürültüden, yorgunluktan, aç kalmaktan başım ağrıyordu. Yemek yiyip 10'da yattım. Ertesi sabah 10'a kadar uyuyarak travmayı üstümden attım. Avrupa "Hareketlilik" Haftası – Dünya "Otomobilsiz" Yaşam Günü Türkiye'de bu şekilde "kutlandı".

• Beğen
Tepkiler: mesuttkgz

mesuttkgz

Üye
Tepki
55
İsim
Mesut
Bisiklet
Carraro
Bu işte bir işlik var deyip katılmamıştım, rotamı Kartal-Göçbeyli-Ovacık olarak değiştirmiştim. İyi ki de yapmışım. Canım iç sesim.

• Beğen