Artvin

KuNDuZ

Aktif Üye
Tepki
55
Artvin bölümü canlı gözüküyor bari bi gün rize'ye gelin ya hepten yalnız kaldım :D

Scudo

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
İnanın büyük bi zefkle gelirdim. Artvin'den aşağı salmak kendini yeşilden maviye ve sağımda o kara mavi ile solumda karayeşil sıradağlar arasında pedallamak Rize'ye... Ve bir molada dalmak denize, bir molada yudumlamak çayı Uzun Saçlı'nın yerinde. Hayalimi ilerde gerçekleştireceğim Artvin'deeeeen Samsun'aaaaaa...

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
Artvinde bisiklet grubu oluşturmak ve beraber pedallemek isteyenler irtibat kuralım.

• Beğen
Tepkiler: bisikletseven

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Merhaba abi. Benim gibi çok Artvinli var ama gurbet yollarında pedallıyoruz. Ben de (link) konuyu açmıştım ama olmadı. Gubette olunca zor oluyor. Birlikte pedellayabilmek dileğimle

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
@bisikletseven

Sağol kardeş yolun Artvin e düşerse nasip olursa pedallarız.Görüşmek dileğiyle

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
gördüğüm kadarıyla artvin sessiz kalmış ama diğer karadeniz illeri de bu duruma ortak bii çoğu inşallah sessizlik bozulur bi gün

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
Evet size katılıyorum. Okadar güzel bakir parkurlar var ki belki abartılı olur ama aynı parkuru kullanmadan insan burada bir yıl boyunca gezebilir.

• Beğen
Tepkiler: Selami Daban

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar uzun aradan sonra memleketime gittim. Tasarlamamıştım ama bazen böylesi daha hoş oluyor. Buyrun geçmişe yolculuk için tıklayın

(link)

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Bir proje olarak bisikletle istanbul’dan Artvin'e engellilere dikkat çekmek için pedal çevrilecek. Konuyu ben de basından takip ettim. Dikkat çekecek olan güzel bir proje. Vakti olan imkanı olan veya vakit ve imkanını biraz zorlayarak yolculuğa eşlik edilebilir. Bu hususta Karadeniz’in tüm il- ilçelerindeki bisikletçilerin eşlik etmesini temenni ediyorum.
(15 gün sürmesi planlanan 1.400 kilometrelik yolculuk, Hopa'da son bulacak.)

Haber kaynakları:
(link)
(link)

Tepki
56
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
Artvin Bölgesi Özellikle bisikletle trans kaçkarlar a bir kaç kez gitmiş biri olarak birlikte gezi yapacak kişi sayısı bu bölgede öyle azki daha yeni yeni insanlar bu spora ilgi duymaya başladılar ....

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Murat bey ilimizde bisiklete ilgi de yok malum coğrafya ve iklim pek müsait değil. Bizler gibi bisiklet hobisi olan arkadaşların yaptıkları geziler "deli işi" olarak algılanır. Son birkaç yıldır dağ bisikleti yarış organizasyonları yapılıyor duyunca seviniyorum abartmıyorum müthiş bir coğrafya var insanlar yeşilde kayboluyor böyle bir yerde bisiklet parkurları açmak ve bunu her yıl yapmak uluslar arası alanda hem ülkemizi hem de ilimizi öne çıkarır.
Bunlar temenniler ama biz amatörler hobi sahipleri için sadece gezmek yetiyor kendi adımıza. Bir de böyle sitede gezilerimizi paylaşmak ve güzel yorumlar almak. Geçtiğimiz yıl ben de köyüme gitmiştim. Allah nasip ederse bu sefer yaylaya bisikletle çıkacağım. Bir başka düşüncem ise gün içinde Arhavi'den Artvin'e gidip gelmek.

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Ben de bu yaz önce Ordu sonra Artvin'e tatile gideceğim. Ancak henüz hangi ay gideceğim belli değil. Gideceğim zaman burdan paylaşırım. Denk gelirse görüşmek temennisiyle.

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@bisikletseven

İsmail Bey ,

Yazları mutlaka 2 hafta Arhavi'de olurum . Haberleşelim . Arhavi - Artvin git gel çok yapmışlığım var . Artvin Yusufeli dönercisinde 3 porsiyon kuzu döner yemeden dönmem . :)

Tolga Gürgün

• Beğen
Tepkiler: bisikletseven

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
@Tolga Gürgün

Haberleşelim. Cankurtaranı aştık mı 1 porsiyon döner güzel olur yanında ayranla. Kalan 2 porsiyon için Yusufeli ye giderim.
Son gidişimde tek gezmiştim Yaz olmasına rağmen bisiklet üstünde ıslanmadık bir günüm olmadı. Yılın 8-9 ayı yağmurlu olan bir memlekette yağmura yakalanmamak zordur.:)

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
Bu yıl karadeniz turu yapmıştım hopa da bana araba çarpınca geri döndüm mükemmel bir yer ama trafik için aynısını söyleyemiyorum zaten oraya gitmeden önce trabzonda rizede uyardılar çok dikkat edin trafik konusunda demişlerdi :=) neyse umarım tekrar gitmek nasip olur hayatımda ilk defa yaşadığım bu olayı bir daha yaşamam umarım

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Gökhan bey geçmiş olsun bi kazadır olmuştur. Umarım kazaya karışanlar hatalarını telafi etmiştirler. (Yalnız uzun yol otobus yolculuğu tecrubelerime dayanarak söylemek isterim Artvin şoförlerini beğenirim.)

• Beğen
Tepkiler: gokhan erdogan

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
@bisikletseven

Otobüs şoförleri gerçekten çok ilgili özellikle artvin ses diye bir firma var bayan bir hostes hanım vardı bütün herkes ile tek tek ilgileniyor o kadar yolculuk yaptım ilk defa böyle müşteriler ile ilgili bir firma gördüm diye bilirim ben şehir içi kullanıcıları için söyledim şoför sağolsun ilgilendi dediğiniz gibi kazadır oluyor önemli olan ciddi birşey olmaması gaza bastığını görünce sağa kırdım heybelere çarptı o yüzden ciddi bir sonuç doğmamıştı...

Tepki
56
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
Artvin Merkez ve İlçelerinde birlikte pedallatacak doğa aktivitelererine katılacak arkadaşlarla tanışalım...